Praktický lékař pro dospělé
č.d. 357, Mokrá-Horákov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Zdravotní stav maminky

Myslím, že lékař, který pacientku s jasnými příznaky mozkové cévní příhody pošle domů
a rodině doporučí odvoz do blázince, by neměl vykonávat svoji profesi. Bohužel se maminka na Iktovou jednotku ve FN dostala až po třech dnech a její špatný stav se už bohužel nezlepšil. To, co rodina kvůli zanedbání našeho zdravotního systému musela podstoupit, nepřeji nikomu.

Nejlepší a nejmilejší doktorka,která nic nezanedbá a pro kterou je práce opravdu posláním.nikdy bych neměnila!!

Chci poděkovat paní doktorce za její přístup k pacientům. Je příjemná, důsledná a i když je na ní vidět únava, tak to nedá najevo! Vím, že někomu vadí dlouhé čekací doby, ale každý pacient potřebuje jinou péči, tak musím počítat s tím, že budu čekat. Všiml si vůbec někdo, že jí za pochodu a nesedne si! Já jsem spokojená a jsem ráda, že mám tak úžasnou doktorku! Moc jí děkuji za veškerou péči a vlídné slovo!

Čekací doby u paní doktorky jsou někdy dlouhé, ale je to asi to jediné mínus které lze vytknout. Já si na dobrého lékaře ráda počkám. Je obětavá a ohleduplná , má trpělivost se staršíma lidma. Nenutí nikomu drahé léky, vždy se snaží vybrat podle potřeby a nároků pacienta. neměnila bych.

Paní doktorka je jedna z nejlepších, jaké znám. Vždy mi pomůže, je velice pečlivá a i přes velké množství pacientů si mě dobře pamatuje, a to se u ní objevuji jednou nebo dvakrát do roka. Čekací doba je horší, ale co se dá dělat, když je tady jediná na tolik lidí.

Výborná lékařka. Pacientům se věnuje s maximální péčí. Rád k ní zajedu jako pacient, i když musím dojíždět z Brna. Paní doktorka je velice pečlivá a milá.

Paní doktorka je opravdu milá a pečlivá, ale chodím k ní jen když už se cítím na umření. Vadí mi několikahodinové čekání v čekárně a že mě ještě stihnou předběhnout třeba dva důchodci, kteří mi prodlouží čekací dobu i o hodinu. I když jsem kojila 3týdenní dceru nechala mě v čekárně sedět hodinu a půl. Plně souhlasím s názorem, že by se tu uchytil ještě jeden doktor, ale myslím si, že by bylo daleko lepší zde zřídit nějakou psychoterapeutickou poradnu, kde by si důchodci mohli vylít srdíčko a nezdržovali tak provoz ordinace.

Pani doktorka je velmi mila,obetava a trpeliva. S každym problemem poradi a vse vysvetli. Nevymenila bych ji ani za nic.

paní doktorka má hodně pacientů a častokát dává přednost diskutování s důchodci o tom co měli k večeři než aby si všímala aktuálního stavu pacientů v čekárně. Nechala mě přes dvě hodiny čekat po operaci slepého střeva v čekárně a to jsem chtěl pouze vyplnit papíry o propuštění z nemocnice přitom o mě věděla že tam sedím a čekám.

S paní doktorkou jsem spokojena, chodím k ní už mnoho let a neměnila bych. Je pravdou že bývá čekárna plná lidí, ale je nás v obci a v okolí prostě moc a paní doktorka má docela velkou trpělivost.