Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 357, Mokrá-Horákov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Zdravotní stav maminky

Myslím, že lékař, který pacientku s jasnými příznaky mozkové cévní příhody pošle domů
a rodině doporučí odvoz do blázince, by neměl vykonávat svoji profesi. Bohužel se maminka na Iktovou jednotku ve FN dostala až po třech dnech a její špatný stav se už bohužel nezlepšil. To, co rodina kvůli zanedbání našeho zdravotního systému musela podstoupit, nepřeji nikomu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Nejlepší a nejmilejší doktorka,která nic nezanedbá a pro kterou je práce opravdu posláním.nikdy bych neměnila!!

Ověřený profil

Chci poděkovat paní doktorce za její přístup k pacientům. Je příjemná, důsledná a i když je na ní vidět únava, tak to nedá najevo! Vím, že někomu vadí dlouhé čekací doby, ale každý pacient potřebuje jinou péči, tak musím počítat s tím, že budu čekat. Všiml si vůbec někdo, že jí za pochodu a nesedne si! Já jsem spokojená a jsem ráda, že mám tak úžasnou doktorku! Moc jí děkuji za veškerou péči a vlídné slovo!


E
Ověřený profil

Čekací doby u paní doktorky jsou někdy dlouhé, ale je to asi to jediné mínus které lze vytknout. Já si na dobrého lékaře ráda počkám. Je obětavá a ohleduplná , má trpělivost se staršíma lidma. Nenutí nikomu drahé léky, vždy se snaží vybrat podle potřeby a nároků pacienta. neměnila bych.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je jedna z nejlepších, jaké znám. Vždy mi pomůže, je velice pečlivá a i přes velké množství pacientů si mě dobře pamatuje, a to se u ní objevuji jednou nebo dvakrát do roka. Čekací doba je horší, ale co se dá dělat, když je tady jediná na tolik lidí.


Š
Ověřený profil

Výborná lékařka. Pacientům se věnuje s maximální péčí. Rád k ní zajedu jako pacient, i když musím dojíždět z Brna. Paní doktorka je velice pečlivá a milá.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu milá a pečlivá, ale chodím k ní jen když už se cítím na umření. Vadí mi několikahodinové čekání v čekárně a že mě ještě stihnou předběhnout třeba dva důchodci, kteří mi prodlouží čekací dobu i o hodinu. I když jsem kojila 3týdenní dceru nechala mě v čekárně sedět hodinu a půl. Plně souhlasím s názorem, že by se tu uchytil ještě jeden doktor, ale myslím si, že by bylo daleko lepší zde zřídit nějakou psychoterapeutickou poradnu, kde by si důchodci mohli vylít srdíčko a nezdržovali tak provoz ordinace.


Pani doktorka je velmi mila,obetava a trpeliva. S každym problemem poradi a vse vysvetli. Nevymenila bych ji ani za nic.


paní doktorka má hodně pacientů a častokát dává přednost diskutování s důchodci o tom co měli k večeři než aby si všímala aktuálního stavu pacientů v čekárně. Nechala mě přes dvě hodiny čekat po operaci slepého střeva v čekárně a to jsem chtěl pouze vyplnit papíry o propuštění z nemocnice přitom o mě věděla že tam sedím a čekám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem spokojena, chodím k ní už mnoho let a neměnila bych. Je pravdou že bývá čekárna plná lidí, ale je nás v obci a v okolí prostě moc a paní doktorka má docela velkou trpělivost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu