Březinova 1614, Louny

Paní doktorka Roubalová je velice milá,jemná doktorka.Vůbec se jí nestydím říci co mě trápí.Chodím k ní asi 4 roky a moc mě mrzí,že jsem o ní nevěděla dříve.Jestli přibírá pacientky nevím,ale je opravdu super.Mohu ji všem doporučit.

Jsem naprosto spokojená!!! Paní doktorka je velmi milá a příjemná! Vše vždy vysvětlí, než začne cokoliv dělat.. S čímkoliv poradí. Spokojenost na 100%!!!

Výborná paní doktorka. Přišla u mě na problém v těhotenství, poslala okamžitě do Prahy a tam nějaký docent (odborník v oboru) řekl, že je paní doktorka dobrá, že na to vůbec přišla :-)

Jsem spokojena jen tak napul; byly na me pouzity prilis velke nastroje.

skvělá doktorka, velice mi pomohla...má velice dobrý přehled...opravdu ji mohu jen doporučit a troufám si tvrdit, že z blízkého okolí je to jediná dobá doktorka...

Jsem velice spokojená, mohu všem jen doporučit. V Lounech je to 100% jednička v oboru =)

Vynikající lékařka,která svou práci dělá výborně,a její přístup je úžasný.Alespoň jeden lékař v Lounech,o kterém se dá říct,že svému oboru rozumí.Jinak je to se zdravotnictvím v našem městě katastofální!

Pani doktorka Roubalova je takove slunicko, mam ji moc rada, kdyz jsem cekala moji ted uz 10 letou dcerku Elisku pracovala jeste pod nemocnici v Lounech. Od 4 mesice prakticky do materske jsem lezela v nemocnici a byla naprosto uzasna. Po porodu jsem k pani doktorce presla a byla jsem naprosto spokojena. Bohuzel jsem se prestehovala do Prahy a tim jsem musela zmenit gynekologa. Na pani doktorku rada vzpominam a "Lounakum" ji zavidim :-) Moc pani doktorce za vse dekuji a preji hodne spokojenych pacientek :-) RB

Souhlasím s Petra54, od pana doktora Kulhánka jsem odešla a paní dortorka Roubalová je doktorka s velkým D.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. S takovým přístupem a péčí jsem se zatím nesetkala. Je velmi příjemná, milá, vše vysvětlí, opravdu lidský přístup. Vyšetření je jak standardní tak ultrazvukem, s čímž jsem se u původního lékaře nesetkala.
Pracoviště je moderní, ne jako zanedbané ordinace na lounské poliklinice. Nikdo jiný kromě Vás a lékařky nemá možnost slyšet co společně rozebíráte, sestry jsou ve vedlejší místnosti.
Lékařku chválím a doporučuji. Jsem moc spokojená. S "péčí" pana doktora Kulhánka se nedá srovnávat.