Adresa

Ordinace
Březinova 1614, Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Paní doktorka Roubalová je velice milá,jemná doktorka.Vůbec se jí nestydím říci co mě trápí.Chodím k ní asi 4 roky a moc mě mrzí,že jsem o ní nevěděla dříve.Jestli přibírá pacientky nevím,ale je opravdu super.Mohu ji všem doporučit.

K
Ověřený profil

Jsem naprosto spokojená!!! Paní doktorka je velmi milá a příjemná! Vše vždy vysvětlí, než začne cokoliv dělat.. S čímkoliv poradí. Spokojenost na 100%!!!

I
Ověřený profil

Výborná paní doktorka. Přišla u mě na problém v těhotenství, poslala okamžitě do Prahy a tam nějaký docent (odborník v oboru) řekl, že je paní doktorka dobrá, že na to vůbec přišla :-)


G
Ověřený profil

Jsem spokojena jen tak napul; byly na me pouzity prilis velke nastroje.


J
Ověřený profil

skvělá doktorka, velice mi pomohla...má velice dobrý přehled...opravdu ji mohu jen doporučit a troufám si tvrdit, že z blízkého okolí je to jediná dobá doktorka...


H
Ověřený profil

Jsem velice spokojená, mohu všem jen doporučit. V Lounech je to 100% jednička v oboru =)


Vynikající lékařka,která svou práci dělá výborně,a její přístup je úžasný.Alespoň jeden lékař v Lounech,o kterém se dá říct,že svému oboru rozumí.Jinak je to se zdravotnictvím v našem městě katastofální!


Ověřený profil

Pani doktorka Roubalova je takove slunicko, mam ji moc rada, kdyz jsem cekala moji ted uz 10 letou dcerku Elisku pracovala jeste pod nemocnici v Lounech. Od 4 mesice prakticky do materske jsem lezela v nemocnici a byla naprosto uzasna. Po porodu jsem k pani doktorce presla a byla jsem naprosto spokojena. Bohuzel jsem se prestehovala do Prahy a tim jsem musela zmenit gynekologa. Na pani doktorku rada vzpominam a "Lounakum" ji zavidim :-) Moc pani doktorce za vse dekuji a preji hodne spokojenych pacientek :-) RB


Souhlasím s Petra54, od pana doktora Kulhánka jsem odešla a paní dortorka Roubalová je doktorka s velkým D.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. S takovým přístupem a péčí jsem se zatím nesetkala. Je velmi příjemná, milá, vše vysvětlí, opravdu lidský přístup. Vyšetření je jak standardní tak ultrazvukem, s čímž jsem se u původního lékaře nesetkala.
Pracoviště je moderní, ne jako zanedbané ordinace na lounské poliklinice. Nikdo jiný kromě Vás a lékařky nemá možnost slyšet co společně rozebíráte, sestry jsou ve vedlejší místnosti.
Lékařku chválím a doporučuji. Jsem moc spokojená. S "péčí" pana doktora Kulhánka se nedá srovnávat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu