FAKULTNÍ NEMOCNICE
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nejlepší doktorka, jakou znám. Navštívila jsem např. neurologa v Bohumíně, ovšem ten se mým migrénám pouze vysmíval. tato paní doktorka mi moc pomohla a naučila mě žít s tímto handicapem. namixovala mi léky tak, že záchvaty přicházejí v delších intervalech a daleko menších intenzitách bolesti. je velmi příjemná, hodná, neodbývá pacienty. Dokonce i když mám hrůzu z doktorů, můžu říct, že na návštěvu k ní se velmi těším.

Ochotná, komunikativní, po odborné stránce velmi erudovaná lékařka, která pro své pacienty udělá maximum. Doporučuji!

Výborná neuroložka s bohatými zkušenostmi.Má o své pacienty zájem a neodbývá je. Velmi mi pomohla při léčbě mých migrén.

Hrozné čekací doby u paní doktorky a prý je to běžné,zrušili objednání a přeobjednali jiný den na 10:40 v 11:40 jsem stále nebyla na řadě,vzdala jsem čekání protože jsem měla sebou malé dítě.Dost jsem zaplatila i za parkovné a to jsem u p doktorky ani nebyla.NEDOPORUČUJI !!!!!!!

U paní doktorky jsem byla již nekolikrát a nedoporučuji! Pokaždé jsem byla objednána na určitou hodinu a nikdy nedodržela. Jednou na 9:00 a brala mě až ve 12:00, několikrát mě bylo voláno, že paní doktorka odjíždí tam a onam, není, nebude..... a to mám být pravidělně kontrolována. Posledně mě odbyla za 5 minut a to nemluvě o tom, že jsem pracující, což ví a předemnou vzala madam na podpadcích - dealerku prospektů léků, se kterou pila kávičku a (drbali) já tam čekala další hodinu navíc a když jsem se ozvala, tak se cítila dotčená a umí to dát pocítit. Nezlobte se na mě, ale takové schůzky si má řešit odpoledne. My jsme pacienti, kterří platí 30,- a ještě toto? Celkově mi přijde chování paní dokrotky velmi slabé. Ordinuje zdá se mi podle nálady a navíc jsem před ní chodila k paní doktorce vedle do ordinace, protože jsem vyléčený epileptik a mám problémy s páteří a když jsem se o tom zmínila, tak o ničem nevěděla, dokonce mi tam zavedla novou kartu jen jako migrenikovi, přitom nebyl problém si odvedle stáhnout mou dokumentaci od 5let věku.

Paní doktorka je specilista na léčbu migrén.Hodně mi pomohla. Doporučuji všem kteří zbytečně trpí. Příjemná,milá. DĚKUJI.