Dermatovenerologická ambulance
Budějovická 553, Tábor

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Pani doktorka mi vyrazila dech svym skvelym pristupem k pacientovi. Jeji uprimny zajem na vyreseni problemu me neprestaval prekvapovat. Ochotne nabizela obvolani dalsich odborniku. I kdyz zakrok nebyl mozny v jeji ordinaci, velice mi pomohla nebyt na problem sama. Jeji zajem trval i kdyz neni mym osetrujicim lekarem. Vic takovych lekarek. Moc dekuji.

Paní doktorka je bohužel lékař, který neléčí potíže ale pouze příznaky.
Když jsem k ní přišla s hrozným ekzémem na dlaních, který se mi během několika dní rozjel tak, že jsem měla tak oteklé a bolavé prsty, že jsem je nemohla ani ohnout, tak nejen, že jsem v čekárně strávila 4 hodiny, ale celá prohlídka nakonec trvala asi 4 minuty, kdy se mi doktorka koukla na ruce, napsala mi silné kortikoidy s antibiotiky a slabší kortikoidy, které mám použít, samozřejmě mi doporučila drahé produkty od výrobce se kterým má nepochybně smlouvu. Jedinou její radou bylo, abych teď nenosila prstýnky (jako kdybych je vůbec přes ty nateklé buřtíky mohla natáhnout), nevyjádřila se vůbec k žádným omezením týkajícím se například stravy, která jsou při léčení/udržování ekzému v klidném stavu velmi důležitá, vše jsem si musela zjistit sama.
Při příští kontrole naordinovala imunomodulátory s tím, že mám od opakujícího se ekzému a používání kortikoidů tenkou pokožku. Rady samozřejmě zas žádné.
Když jsem měla jít na další kontrolu, paní doktorka nebyla přítomna a sestra mne objednala až za měsíc a půl a to jsem zrovna měla další akutní komplikace a říkala jsem jí o nich!
Na další kontrolu už nejdu, navštívím raději homeopatku, která mi bude věnovat několik hodin a bude mít opravdový zájem mi pomoci.

Byla mi doporučena jako specialista,bohužel s takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala. Šla jsem k ní se svou dvouletou dcerou,indikovala lupénku,aniž by se zvedla od stolu,podívala se dceři pouze na ruce,neprohlídla celé tělo,nic. Na ordinovala mastě,krémy,šampony v celkové hodnotě 840Kč,po měsíci aplikování žádná změna ba naopak,zhoršovalo se to. Navštívila jsme dr,slušně mne vyhodila a objednala až za tři měsíce,že to co napsala musí stačit a že nemůžem chtít zázraky ze dne na den.. Dcera měla záchvaty svědivosti,no prostě hrůza. Objednali jsme se do Prahy na kliniku Achillea a ejhle,zjistili,že moje dcera lupénku nemá,je to atopický ekzém.... Takže tuto dr. NEDOPORUČUJI!!! Veliké zklamání a nechápu,jak to nemohla rozpoznat,když každý vypadá jinak. Pokud si nejsem jistá,tak provedu vyšetření,které ukáže co to je..... Už nikdy více k této rádoby paní doktorce.

Velmi dobrý dermatolog. Chodím k ní již přes 2 roky a vždy ochcotně pomohla mě i celé rodině. Nikdy mě neodmítla (i když mě jiní dermatolovové odmítali ač jsem měla akutní problémy v těhotenství). Při problémech zve na časté kontroly a sleduje průběh. Nedělá to od stolu a od PC jako jiní, ale opravdu provádí prohlídku. Velmi profesionální přístupl. Doporučuji!

Doporučuji... mám jinou zkušenost, profesionální přístup, citlivá a pečlivá. Hledá i levnou variantu léku.

Pani Dr. mi byla doporucena jako velmi dobry specialista, ale jake bylo me zklamani kdyz pri vysetreni se nezdvihla ani od stolu kde nahlizela do PC. Vzdalenost mezi nami byla cca. 2,5 m. Na dalku diagnostikovala adoporucila drahou kosmetiku z lekarny. Myslim, ze by vice videla kdybych ji kontaktovala pres PC a videokameru. jsem velmi zklamana. Nepotrebuji byt zkusebni kralik a lecit kozni problem roky pukusem a omylem. Stacil by ster a vyckat vysledku a pak nasadit konkretni lek. . Jsem opravdu zklamana tim kam se lekarska pece ubira :-( .

Ordinace v Táboře.
Tuto lékařku mohu opravdu doporučit. S tak profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala. Vyptá se vás na všechny podrobnosti, vysvětlí, poradí, pečlivě vyšetří. Kéž by takových lékařů bylo víc!