Středomoravská nemocnice, a.s. odštěpný závod Nemocnice Prostějov
Mathonova 291/1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dobrý den Všem účastníkům,
znám pana Mudr Mohameda Al-Asbahi. Vím, že má temperament a jak já říkám "horkou hlavu". Ale ve svém nitru je to hodný, lásky milující a chytrý chlap :-). Přečetla jsem si tady pár negativních komentářů a od srdce jsem se "blbostem" zasmála. Nechápu, jak někdo může soudit jinou mentalitu, když nikdy v životě nežil v jejich zemi. A nepochopím, jak někdo si může do pusy dávat "Aláha", když nepřečetl svatý "Korán? Vy, co ho špiníte, mu nesaháte s vaší mentalitou ani po kotníky. To co Mohamed dokázal, tak by jste vy nikdy v životě nedokázal i kdyby jste měl 10 životů. Český národ si libuje v ubližování, pomlouvání, nekorektním jednání, což si myslím, že je to špatné. My češi by jsme se měli učit od muslimů. A né je hanit hned od pohledu. Co muslim, to doktor, co čech to blbec. Vážím si práce pana Mudr. Mohameda Al-Asbahi a jakou cestu tady v České Republice dokázal........."Aláh s ním". :-)

nejlepši,

Moje zkušenosti:Přišla jsem na pohotovost s tím, že mě z neznámých příčin bolí chodidlo že na něj nemohu ani došlápnout. Odeslali mě na úrazovku, kde jsem měla tu "čest" s tímto lékařem. Vypadalo to, jako by mi vůbec nevěřil a myslel si že simuluju.Nechtěl mě ani poslat na RTG a řekl mi,že pokud to SAMO neodezní,tak že mám přijít ve středu znovu k němu na kontrolu. Potom volal doktorovi na pohotovost, aby ho ujistil, že mě pošle zpět abych zaplatila těch 90 KČ!Takže bylo vidět o co jako jde...Najednou jsem z telefonu slyšela: "Okamžitě na RTG!".Mohamed sklapl a vypsal žádanku na RTG.Poté jsem už mohla dostat i ortézu(Což se neobešlo bez komentáře sestry: Ale my jich nemáme tolik, že je můžem JEN TAK rozdávat) a doporučení na chladivé gely a ledování postižené nohy.Takže stačilo aby na něj někdo "houknul" a najednou to šlo.Byla jsem zklamaná hlavně z přístupu jak lékaře tak i sester.

Nejlepší, sexy a nádherně voní.doporučují!!

Četla jsem si komentáře na Dr. Al-Asbahiho a musím reagovat na druhý
příspěvek.Na jedné straně ho haníte a dovolím si říct,že pomlouváte,na straně
druhé ho chvalíte, že výborně ošetřil ruku vašeho kamaráda, kdo vůbec jste a
proč to děláte? Pokud máte s panem doktorem nějaké problémy, proč to neřešíte
přímo. Ale my Češi jen mluvíme a do očí se nedíváme,jen pomlouváme a závidíme.
Já si myslím,že nejste čestný člověk, jinak byste nepsal takové komentáře.
Na těchto stránkách máte komentovat kvality lékaře a ne se pouštět do
rozebírání osobních záležitostí,hodnocení národností a hanění Arabů,řešit lásku atd. Vy sám píšete, že opravil ruku vašeho kamaráda-výborná práce,takže,jaký vlastě je? Myslím,že výborný doktor! Zbořilová Katka

Prostě nejjjlepší!!!Jsem moc spokojena,a doporučují!!

Vynikající, pouze přetrvávající předsudky o barvě pleti a národnosti mezi našimi občany ho znevýhodňují.Je nejlepší.Jan.

Přečetla jsem si několik ubohých řádků o Panu dr.Al-Ashabi. Ten kdo to psal a nepodepsal se, není rovný člověk, slušný člověk se podepíše pod to co napsal.
On je skvělý člověk a vynikající ortoped, který pro mě je jednička. Nejsem Při návštěvě u něho jsem byla mile překvapena jeho přístupem k pacientům.
Měla jsem zlomené zápěstí a pan doktor mi to spravil, ušetřil mi operaci.byla
jsem na kontrole a chválil lékaře který mi to dal do pořádku,že není vůbec
poznat,kde to bylo zlomené.
Je nejlepší, jak člověk, tak doktor.
Jánoškova Iva

Ne že je tento člověk je výborný doktor, ale je to i dobrý člověk a má srdce na pravém místě, spousta lidí by se měla od takých lidí učit.

Tenhle doktor mi hrozně pomomohl od nemoci. Je velice slušný a hodný. Každy český doktor by mu měl závidět. Je to profesionál na pravém místě.