Adresa

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L

Každý může udělat chybu. Bohužel tato lékařka ji udělala i přesto, že pacient přesně věděl diagnozu, ale ona mu nevěřila. Následně se to snažila zakrýt tím, že lhala o celém průběhu zákroku a měnila své výpovědi. Její zákrok v rámci výjezdu RZP trval přes 30 minut a během této doby změřila tlak a tep, poslechla si plíce a srdce. Zbytek času věnovala tomu, že se dohadovala s pacientem o tom, že mu nic není a nechtěla ho nechat převést do nemocnice. Souhlasila až pod podmínkou, že si pro pacienta přijede za hodinu do nemocnice manželka, aby si ho mohla odvézt domů. Během převozu do nemocnice se pacient začal dusit, naětěstí dostal kyslík a přežil to. Pět dnů na ARO a psychické následky dodnes.

Opakuji, každý může udělat chybu, ale lékař musí pacientovi naslouchat a ne mu nevěřit a rovněž když už tu chybu udělá, tak by se měl omluvit a ne lhát v celé věci dál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu