Miroslava Madejová, neurolog Ostrava

MUDr. Miroslava Madejová

Neurolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Nemocniční 20, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorku Madejovou navštěvuji dlouhodobě a jsem s ní velmi spokojena.Je vždy milá, trpělivá a profesionální. Výborná lékařka -doporučuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velice arogantní a drzý přístup jaký jsem u lékaře nezažil! Dle mého názoru když vidí mladšího pacienta okamžitě s ním komunikuje z patra a odbývá ho jako by své potíže simuloval. Navíc nejevila sebemenší snahu řešit můj akutní problém spjatý s nástupem do nového zaměstnání! Podle ní totiž bolesti trvající 2 měsíce ještě nějakou tu dobu dám,jsem přece mladý... A jako třešničku na dort přidala mé vyřazení z evidence po naprosto klidné a slušné debatě v čekárně mezi ostatními pacienty ve které jsem pouze nesouhlasil s daným termínem návštěvy, který jsem dostal. Při odchodu jsem slušně pozdravil a řekl, že se pokusím najít někoho, kdo bude mít čas dříve a když jsem ke své smůle nenašel nikoho, kdo by ošetřil pacienta jiného specialisty, volal jsem zpět paní doktorce Madejové, že mi nic jiného nezbyde než li vzít ten termín který mi nabídla,ale byl jsem obeznámen, že už nejsem v evidenci!!! NEDOPORUČUJI!!!


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S paní doktorkou mám dobrou zkušenost, je ochotná, má lidský přístup. Paní doktorku mohu jen doporučit.Měla jsem dlouhou dobu bolesti krční páteře, po nadazení léčby se bolesti vyrazně zmírnily!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělý odborník, lékař na svém místě, lidsky velice příjemná a i přes plnou čekárnu mi vždy věnuje dostatek času. Dlouhé roky jsem trpěla nesnesitelnými migrénami, paní doktorka mi provedla potřebná vyšetření a stanovila léčbu. Držím se jejich rad a doporučení a již nevím, co je bolest hlavy. Moc ji za to děkuji.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Přijala mne a důkladně se mi věnovala i přes očividně velmi naplněnou kapacitu. Je moc vstřícná, mohu jen doporučit.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kontrolní vyšetření

Do této ambulance chodím opakovaně. Vždy velmi vlídný a profesionální přístup lékařky i sestry. Jsem velmi spokojena s práci tohoto kolektivu, nelze nic vytknout.Paní doktorka i sestřička příjemné.


Ověřeny pacient

Do ordinace jsem přišel s velkou bolestí krční páteře. Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě - po vyšetření a následném rentgenu jsem hned dostal opich páteře a odpovídající léky. Také mi vysvětlila čeho se vyvarovat aby se bolesti znovu nevrátily. Byla velmi příjemná, milá, usměvavá - a totéž platí i o sestřičce.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

K paní doktorce Madejové chodím již dva roky. Nestalo se mi, že bych zůstala bez ošetření. Když jsem měla problémy, přijala mne i bez doporučení. Při potížích v oblasti krční a bederní páteře, které dlouhodobě mám, je to první lékař, který mne objednal na specializované vyšetření, aby se zjistila příčina mých potíží, poté mi doporučila další postup. Paní doktorka je příjemná, komunikuje s pacientem o příznacích nemoci a možnostech a způsobech léčby. Jsem velice spokojená s paní doktorkou i se sestřičkou.
Oběma moc děkuji. Alena Cibulcová


G

Názor přidán dne 15.02.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Velmi dobrý přístup k lidem, odborné znalosti na vysoké úrovni. Vynikající odborník, skvělý člověk zajímající se o pacienta komplexně. Při každé návštěvě ambulance velká spokojenost .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti