Nemocniční 20, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka je skvělý odborník, lékař na svém místě, lidsky velice příjemná a i přes plnou čekárnu mi vždy věnuje dostatek času. Dlouhé roky jsem trpěla nesnesitelnými migrénami, paní doktorka mi provedla potřebná vyšetření a stanovila léčbu. Držím se jejich rad a doporučení a již nevím, co je bolest hlavy. Moc ji za to děkuji.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti. Přijala mne a důkladně se mi věnovala i přes očividně velmi naplněnou kapacitu. Je moc vstřícná, mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kontrolní vyšetření

Do této ambulance chodím opakovaně. Vždy velmi vlídný a profesionální přístup lékařky i sestry. Jsem velmi spokojena s práci tohoto kolektivu, nelze nic vytknout.Paní doktorka i sestřička příjemné.

Do ordinace jsem přišel s velkou bolestí krční páteře. Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě - po vyšetření a následném rentgenu jsem hned dostal opich páteře a odpovídající léky. Také mi vysvětlila čeho se vyvarovat aby se bolesti znovu nevrátily. Byla velmi příjemná, milá, usměvavá - a totéž platí i o sestřičce.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

K paní doktorce Madejové chodím již dva roky. Nestalo se mi, že bych zůstala bez ošetření. Když jsem měla problémy, přijala mne i bez doporučení. Při potížích v oblasti krční a bederní páteře, které dlouhodobě mám, je to první lékař, který mne objednal na specializované vyšetření, aby se zjistila příčina mých potíží, poté mi doporučila další postup. Paní doktorka je příjemná, komunikuje s pacientem o příznacích nemoci a možnostech a způsobech léčby. Jsem velice spokojená s paní doktorkou i se sestřičkou.
Oběma moc děkuji. Alena Cibulcová

G

Názor přidán dne 15.02.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velmi dobrý přístup k lidem, odborné znalosti na vysoké úrovni. Vynikající odborník, skvělý člověk zajímající se o pacienta komplexně. Při každé návštěvě ambulance velká spokojenost .

Názor přidán dne 25.05.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den, u paní doktorky se léčím po delší období. Byla mi doporučena neurochirurgem, jsem po operaci páteře. Je pozorná, snaží se pomoct od bolestí. Při včasném objednání na obstřik není ani s termínem problém. Nestalo se, že bych zůstal bez ošetření. Doporučuji. Milan Pelech.

Rád bych dal lepší hodnocení ale fakt to nejde.
Jak zde někdo psal, člověka nenechá pustit ke slovu a nevysvětlí vám vlastně ani problém jaký máte. Bohužel musím souhlasit s tím, že je arogantní a někdy i drzá. A třešnička na dortu je sestra v ordinaci, k ní se radši ani nebudu vyjadřovat. Po poslední kontrole v listopadu/14 vážně přemýšlím, že opustím tuto neurologickou ambulanci a půjdu jinam. Nedoporučuju