MUDr.

51801 Dobruška, královéhradecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

• i já mám s paní doktorkou velmi špatnou zkušenost.Horší lékařku jsem opravdu ještě neviděl.Za celých 10 let nepozná při pravidelných kontrolách dítěte,nezvratně a těžce poškozený sluch.Je to skandální,řeší to Lékařská Komora.Ani nechce komunikovat-prostě jí nevěřím,a nehodlám si její osobou zlikvidovat malou dcerku.

• mám s paní doktorkou velmi nepříjemnou zkušenost. už k ní nechodíme. jsem od ní velmi poučena jak by se pediatr NEMĚL k dětem nikdy chovat.

• Úžasná lékařka. Chodí k ní moje dcerka (nyní půl roku) a chodil k ní i její tatínek.
    Můžeme jen doporučit.

• Výborná a velmi ochotná lékařka. Chodila jsem k ní jako malá i já a teď i můj syn. Mohu jen a jen DOPORUČIT.

• Výborná ochotná a velmi pečlivá doktorka, můžeme jen doporučit. Vždy pomohla.

• Ochotné,lidské,vždy pomohou a poradí i mimo ord.dobu.Velmi příjemné vystupování vůči rodičům i dětem.

• Jsou obě prostě NEJLEPŠÍ...

• obě paní doktorky se snaží,jdou vstříct,poradí.

• velice hodna lekařka

• naprosto profesionální a laskavý přístup, není co vytknout, vžy super komunikace, sestřička v pohodě, vážný problém je možno řešit i o víkendu!!! to platí i pro druhou paní doktorku (dceru)