Schweigerova 327/II, Jindřichův Hradec
Ordinace PL pro děti a dorost

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jak zaznělo níže, pan doktor je opravdu moc milý a hodný, k dětem perfektní. Jeho chování a vyjadřování je možná úsměvné, ale děti k němu chodí rády, nebojí se ho. Profesní stránka je druhá věc, z vlastní zkušenosti (byl mým pediatrem celé dětství) mohu říci, že na chřipku a angínu je to doktor v pohodě, ale vážnější diagnóza je mu schopná uniknout, bohužel.

K panu doktoru Verdánovi chodím s dcerou již léta a i když je jeho projev pro někoho možná trošku úsměvný,neměnila bych.S dětmi to umí a vše vysvětlí.

K panu doktorovi jsme chodili jen chvíli. Jeho způsob vyšetřování malého dítěte se mi zdál nevyhovující. Pokaždé to samé změřit hlavičku, poslechnout srdíčko, zvážit s plenou a odečíst pár gramu podle míry pomočené pleny. Poté jsme přešli k jinému doktorovi, kde jsem nestačila kulit oči, co všechno ho u mého malého potomka zajímá. Sledoval reakce na podněty, měřil hlavičku i celou postavu, vážil bez pleny :) atd. Pan doktor je hodný, ale jako lékaře bych ho nedoporučovala. Možná máte někdo jiné zkušenosti....

Pana doktora velmı doporucujı. Ma velmı empatıcky prıstup.

X

pan doktor je velmi hodny,ochotny,vzdy vse dobre vysvetli a jsme s nim velice spokojeni,vsem doporucuji.

Pana doktora Verdána mohu jen doporučit. Nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Je velmi ochotný a hodný, vždy mě pořádně vyšetřil a doporučil vhodný způsob léčby.