Nemocniční 264, Duchcov
VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

0.5

Velmi arogantní osoba.Působí na mě dojmem jako bych ho obtěžovala.V práci jsem si vyvrkla nohu a hned mi natekla levá strana nártu,ale do lékařské zprávy napsal ,,bez oteku a hematomu" A to nemluvim o tom,jak mi z tou nohou lomcoval a absolutně ho nezajímalo,že to bolí.

Dnes jsem navštívila chirurgii v Litvínově a poznala tam již výše jmenovaného p.doktora,shoduji se z názorem lidí,že je to velice agorantní člověk,který neumí jednat z lidmi.Dle mého názoru by neměl vykonávat profesy lékaře.

Mám obdobnou zkušenost s tím lékařem. Velmi nepříjemný, útočný v jednání s pacientem. Naprosto nepřipouští žádnou diskusi, otázky, podrobnější vysvětlení léčby. Neumí komunikovat s pacienty. Skutečně působí arogantním dojmem. Měla jsem při jeho vyšetření pocit, že ho obtěžuji, zdržuji. Možná ho velmi irituje, že obor který má rád musí vykonávat na lidech...K lékaři jsem šla se stísňujícím pocitem z mého zdravotního problému a z ordinace MUDr. Sixty Miroslava jsem odcházela s pláčem. Rozhodně to není lékař, který dokáže pacienta uklidnit a přesvědčit, že je v dobrých rukou.

Souhlasím s předchozím komentářem, že doktor je velice arogantní s z mého pohledu ho pacienti ani nezajímají. Byla jsem u pana DOKTORA s nohou s tím, že mě při NAPÍNÁNÍ bolí achilovka aniž by mě poslouchal vzal mi nohu zahýbal s ní do stran a napsal mi do "nálezu" pohyb bez problému, noha bez otoku, achilovka nebolestivá! To, že pracuji jako prodavačka co stojí 10hodin na nohou ho nezajímalo, ani se nezeptal a poslal mě domu s bandáží, ve které to bolelo ještě víc, než předtím. Takže 30 kč za to, že jsem ho tím vůbec zřejmě zatěžovala. V ordinaci jsem nebyla ani 5 minut.

Arogantní lékař,který čte nález,kouká na RTG snímek a máte zlomenou ruku ptá se co vás bolí.Po sundání sádry mu říkám že to bolí a je to oteklé nemohu hýbat s ní ,řekne chladit.30 Kč si vezme bez potvrzení co to je za jednání jsou tu lékaři pro nás a naše zdraví.Nebo aby jsme platili na to že to napíše nález ani se vás nedodtkne.Už mě tam nikdy neuvidí ,myslím že těch pacientů je více děkuji