Adresa

Masarykovo náměstí 42, Heřmanův Městec
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa registrace

Dnes moje první návštěva u pana doktora(změna bydliště).Mám za sebou už mnoho gyn.zákroků a tím pádem ohromný strach . Pan doktor to samozřejmě viděl,snažil se mě uklidnit,byl milý,vstřícný,moc mi to pomohlo. Sestřička také velmi milá.Má další návštěva bude už v klidu a bez strachu. Děkuji ....


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přešla v 5. měsíci těhotenství, protože jsem se přestěhovala do Pardubic a byl to jediný doktor, který mě přijal. Pan doktor mi udělal jediný ultrazvuk a to hned při nástupu, od té doby mi jenom kontroluje čípek z čehož jsem nervózní, protože jsem už víc než 2 měsíce neviděla své díte". Nepůsobí na mě dobře, že se mu pořád třepou ruce a čím mě dorazil bylo, když jsem mu řekla (jsem na nemocenské), že chci odjet na Moravu za svojí rodinou a navštívit tam zbytek svých doktorů a on po mě řval, že nikam jezdit nemůžu, že jsem nemocná, tak to byl vrchol! JÁ NEJSEM NEMOCNÁ, ALE TĚHOTNÁ (to jsem mu zdůraznila) a tyhle zaklínadla se mi nelíbí když někdo říká. Jeho přístup se mi vůbec nelíbí, je se mnou hned hotový, vůbec se mě na nic neptá a o těhotenství mi zatím neřekl jedinou věc, takže si všechno musím zjišťovat a zařizovat sama, na to jsem od svého bývalého doktora zvyklá nebyla. Snad najdu někoho lepšího, protože mě teď nikdo těhotnou přijmout nechce a já jsem z pana Mullera opravdu nešťastná

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog co jsem poznala...
A jako člověk je bezvadnej a suprovej.NEMĚNILA BYCH ZA JINÉHO.
Sestřička je naprosto normální obyčejná a fajnová ženská,vždy mě vítá s úsměvem.
Ráda tam chodím,a vím že je o mě postaráno,i moje miminko.


Z
Ověřeny pacient

s lekářem jsme nebyla spokojena .. vůbec. nepříjemná sestra a on katastrofa..
přijdu s bolestma a on si hraje s mobilním telefonem..
a přišlo mi jakobych ho obtěžovala než , aby mi pomohl. od doby co jsem od něj přešla jinam jsem spokojena s novým lékařem ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Od tohoto lékaře velice ráda odcházím, cpal do mě naprosto zbytečně hormony, aniž by mi před tím udělal horm. profil. Většinou nepříjemný a nevzbuzuje důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem u něho velmi spokojená,je vždy milý, usměvavý a v pohodě.Kdysi mi byl i porodu a nebyl problém.


Přešla jsem od tohoto lékaře. A jsem maximálně spokojená. Pan dr. na mě pěkně kašlal - nehledal příčiny mé nemoci, prostě mu to bylo jedno. Nic mi sám od sebe neřekl - na vše jsem se musela zeptat. I zdravotní sestra na mě působila strestově. Akorát jsem se trápila vždy, když jsem tam měla jít. A to jsem k němu chodila 10 let - a teprve teď mám problémy, který by pan dr. nikdy svým přístupem nevyřešil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Doporučuji jen v případě,že nejste dívky nebo ženy rázu ze kterých se těžko páčí to co Vám je... Chodím tam už nějaký patek...I moje kamarádky a opravdu,vstřícnost lékaře si děláte samy.....Každý má svoje mouchy a i když ne vždy došlo u mě k vyléčení hned..Vždy nějak došlo...Je mi divně že jedné pacientce co t psala ,že nikdy nic nedoporučil pro přítele...U mě se to nestalo..Každopádně,teď mohu jen asi děkovat Bohu,že čirou nahodou mi pan DOktor předepsal leky ktere me vlaastne pozastavili jednu nemoc i když nevědomky..Já jsem o nemoci nevedela ani pak gynekolog byla jsem lečená na něco jiného z hlediska gynekologickeho a čirou nahodou leky fungovali i na jednu spatne lecitelnou nemoc v nekterych pripadech nevylecitelnou..Má u mě velky dik..Opravdu mohu doporuč pod podmínkou,že jste mluvné a zeptate se a umíte komunikovat...S tímto ékařem se dá domluvit.


X
Ověřeny pacient

Já si na pana doktora nemohu stěžovat, vždy mi odborně vyhověl a vyřešil problém a nárok, který jsem měla. oděšla jsem k němu, jelikož jsem byla u minulého lékaře velice nespokojena a tento pan doktor má u mě jedničku.
Sestřička je též moc příjemná, no akorát ta podložka, to se mi zdá nehygienické, že si ji musím sama srolovat. Ale jsem na stopro spokojená.


J
Ověřeny pacient

Při objednávání termínu návštěvy po telefonu s Vámi komunikuje velice příjemný a ochotný hlas sestřičky, která Vám navrhne, že se nemusíte objednávat a rovnou přijít, což beru jako velké plus!
Ordinace je útulně vybavená, na stolečku najdete spoustu prospektů o lécích, antikoncepci a při čekání se můžete dívat na informační šoty o zdraví. Nutno podotknout, že ordinace i toalety jsou VŽDY čisté! Když na Vás příjde řada, ujme se Vás usměvavá sestřička. Ptá se, jak se máte, podotkne pár slov o počasí a Vám ani nepříjde, v jakém jste prostředí. S panem doktorem je to jiné. Odpoví na pozdrav, aniž by se na Vás podíval, pak pokyne k posazení, když vidí, že tam stále trapně stojíte. Zapíše si informace do chorobopisu, ačkoliv by se zeptal, co Vás trápí, jdete na "kozu". Ti "drzejší" se vzmůžou aspoň při tom vyšetřování poníženě říct, jaký mají problém. Bohužel mám snížené ph, tudíž jsem opakovaně chodila na vyšetření, léčila se a onemocnění se vracelo. Změna gynekologa mé onemocnění ovlivnila z 85%! Důvod? Nikdy mi totiž nebyl dán preparát i pro mého tehdejšího přítele (pan doktor o něm byl informován), takže už z toho důvodu se obtíže stále vracely. Až jiný gynekolog mi doporučil initmní gely, preventivně čípky po bazénu etc... Doufám tedy, že takových s laxním přístupem k pacience a léčbe moc není. PS: Ke komentáři posledního neznámého autora musím podotknout, že psaní sms a nekomunikace je nepřijatelná vůči pacientkám. Chápu vyřízení neodkladného i soukromého telefonu, jsme jen lidi, ale jestliže se to stále opakuje, nemá to nic se slušným chováním společného, natož s profesinálním přístupem lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti