Masarykovo náměstí 42, Heřmanův Městec
Sam. ordinace PL - gynekologa (mapa)

Nejlepší gynekolog co jsem poznala...
A jako člověk je bezvadnej a suprovej.NEMĚNILA BYCH ZA JINÉHO.
Sestřička je naprosto normální obyčejná a fajnová ženská,vždy mě vítá s úsměvem.
Ráda tam chodím,a vím že je o mě postaráno,i moje miminko.

s lekářem jsme nebyla spokojena .. vůbec. nepříjemná sestra a on katastrofa..
přijdu s bolestma a on si hraje s mobilním telefonem..
a přišlo mi jakobych ho obtěžovala než , aby mi pomohl. od doby co jsem od něj přešla jinam jsem spokojena s novým lékařem ...

Od tohoto lékaře velice ráda odcházím, cpal do mě naprosto zbytečně hormony, aniž by mi před tím udělal horm. profil. Většinou nepříjemný a nevzbuzuje důvěru.

Já jsem u něho velmi spokojená,je vždy milý, usměvavý a v pohodě.Kdysi mi byl i porodu a nebyl problém.

Přešla jsem od tohoto lékaře. A jsem maximálně spokojená. Pan dr. na mě pěkně kašlal - nehledal příčiny mé nemoci, prostě mu to bylo jedno. Nic mi sám od sebe neřekl - na vše jsem se musela zeptat. I zdravotní sestra na mě působila strestově. Akorát jsem se trápila vždy, když jsem tam měla jít. A to jsem k němu chodila 10 let - a teprve teď mám problémy, který by pan dr. nikdy svým přístupem nevyřešil.

Doporučuji jen v případě,že nejste dívky nebo ženy rázu ze kterých se těžko páčí to co Vám je... Chodím tam už nějaký patek...I moje kamarádky a opravdu,vstřícnost lékaře si děláte samy.....Každý má svoje mouchy a i když ne vždy došlo u mě k vyléčení hned..Vždy nějak došlo...Je mi divně že jedné pacientce co t psala ,že nikdy nic nedoporučil pro přítele...U mě se to nestalo..Každopádně,teď mohu jen asi děkovat Bohu,že čirou nahodou mi pan DOktor předepsal leky ktere me vlaastne pozastavili jednu nemoc i když nevědomky..Já jsem o nemoci nevedela ani pak gynekolog byla jsem lečená na něco jiného z hlediska gynekologickeho a čirou nahodou leky fungovali i na jednu spatne lecitelnou nemoc v nekterych pripadech nevylecitelnou..Má u mě velky dik..Opravdu mohu doporuč pod podmínkou,že jste mluvné a zeptate se a umíte komunikovat...S tímto ékařem se dá domluvit.

X

Já si na pana doktora nemohu stěžovat, vždy mi odborně vyhověl a vyřešil problém a nárok, který jsem měla. oděšla jsem k němu, jelikož jsem byla u minulého lékaře velice nespokojena a tento pan doktor má u mě jedničku.
Sestřička je též moc příjemná, no akorát ta podložka, to se mi zdá nehygienické, že si ji musím sama srolovat. Ale jsem na stopro spokojená.

Při objednávání termínu návštěvy po telefonu s Vámi komunikuje velice příjemný a ochotný hlas sestřičky, která Vám navrhne, že se nemusíte objednávat a rovnou přijít, což beru jako velké plus!
Ordinace je útulně vybavená, na stolečku najdete spoustu prospektů o lécích, antikoncepci a při čekání se můžete dívat na informační šoty o zdraví. Nutno podotknout, že ordinace i toalety jsou VŽDY čisté! Když na Vás příjde řada, ujme se Vás usměvavá sestřička. Ptá se, jak se máte, podotkne pár slov o počasí a Vám ani nepříjde, v jakém jste prostředí. S panem doktorem je to jiné. Odpoví na pozdrav, aniž by se na Vás podíval, pak pokyne k posazení, když vidí, že tam stále trapně stojíte. Zapíše si informace do chorobopisu, ačkoliv by se zeptal, co Vás trápí, jdete na "kozu". Ti "drzejší" se vzmůžou aspoň při tom vyšetřování poníženě říct, jaký mají problém. Bohužel mám snížené ph, tudíž jsem opakovaně chodila na vyšetření, léčila se a onemocnění se vracelo. Změna gynekologa mé onemocnění ovlivnila z 85%! Důvod? Nikdy mi totiž nebyl dán preparát i pro mého tehdejšího přítele (pan doktor o něm byl informován), takže už z toho důvodu se obtíže stále vracely. Až jiný gynekolog mi doporučil initmní gely, preventivně čípky po bazénu etc... Doufám tedy, že takových s laxním přístupem k pacience a léčbe moc není. PS: Ke komentáři posledního neznámého autora musím podotknout, že psaní sms a nekomunikace je nepřijatelná vůči pacientkám. Chápu vyřízení neodkladného i soukromého telefonu, jsme jen lidi, ale jestliže se to stále opakuje, nemá to nic se slušným chováním společného, natož s profesinálním přístupem lékaře.

Já si nemohu stěžovat, mně pomohl, to jestli nekomunikuje nebo že se kouká na mobil, sem asi dámy nepatří.Byla jsem nespokojená se svým lékařem, tak jsem přešla a nemohu si stěžovat. Mimochodem, nedá se to srovnat s tím bývalým lékařem. Petra

Je to fakt, že to bylo už za totality, ale zážitek jeho chování je nezapomenutelný.Bylo to v neděli a protože jsem měla strašné bolesti, šla jsem do nemocnice na vyndání "DANY", měla jsem ji asi 14 dní, prostě jsem ji nesnesla. Bolesti se mi den ode dne stupňovaly.To co jsem si vyslechla bylo strašné a ještě k tomu, že housky na krámě by mi v neděli také neprodali a že mohu být ráda, že nepřišel primař, že je normální pohotovost, proč jsem tam nešla. Přece nepůjdu na normální pohotovost. Do dneška lituji, že jsem neodešla a nejela do Pardubic, ale mě bylo opravdu těžko. To jsem si ještě za což se omlouvám, vymyslela, že druhý den ráno odjíždím pryč, protože mě doporučoval na druhý den ke svému lékaři. Přitom zákrok byl snad ve vřetřině hotov a stálo to všechno zato?