Miroslav Koliba MBA, diabetolog Vratimov

MUDr. Miroslav Koliba MBA

Uložit

Diabetolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zdravotní středisko, Frýdecká 936/59, Vratimov
Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Začínal jsem jako sekundární lékař na septickém chirurgickém oddělení a na chirurgické ambulanci v roce 2006, v dané době jsem absolvoval prestižní ku...

Více

Léčené nemoci

 • Diabetes 2. typu
 • Diabetes mellitus 1. typu
 • Diabetická noha
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • diabetologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov Jiný

Skvělý přístup doktora a celého týmu v ordinaci. Velice dobře znalosti a vědomosti o možných léčebných procesů. Velice mi pomohl s velkými problémy na levé noze a zachránil. Můžu jen doporučit !!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov

Bydlím ve Vratimově a uvítala jsem, že pan doktor si u nás otevřel ordinaci. Víc jsme si nemohli přát, máme to s komfortem, odběry, podiatrickou péčí, perfektním přístupem, no prostě super.
Moc děkuji, že jste pane doktore. Jitřenka


Ověřeny pacient
Umístění: Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov

Úžasný lékař a člověk.Moc hodný,vždy poradí,pochopí.Ráda a v klidu bez obav k němu chodím.A sestřičky také super!Můžu vřele doporučit!


Ověřeny pacient

Velmi ochotný člověk, navíc profesionální přístup k pacientům. Tomuto lékaři mohu vzdát jedině čest a velký respekt k jeho osobě jak k člověku, tak odborníkovi. Děkuji, že takoví lékaři jsou v této republice.


Ověřeny pacient

Paláková

Chtěla bych touto cestou poděkovat z celého srdce panu doktorovi za jeho velmi milý přístup ke mně jako k pacientce,a že si moc vážím toho že jsem se k němu jako dlouholetá diabetička dostala do ambulance.
Konečně se po dlouhých letech nebojím jít na kontrolu na diabetologii,a být ve stresu jak to dopadne,a co si vyslechnu.Pan doktor Koliba je hodný a laskavý člověk ,poradí,doporučí ale nenadává a nekárá.
Což se o jiných lékařích nedá říci.Kdo má to štěstí jako já a muže se léčit u pana doktora vyhrál.Moc děkuji pane doktore za vaši ochotu a lidskost ,i vaši milé sestřičce.Jste oba skvělí.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor je lékař s velkým L a laskavým srdcem.S tak milým a upřímným lékařem jsem se dlouho nesetkala a každý pacient,který bude mít to štěstí a dostane se k panu doktorovi,tak má větší štěstí než kdyby vyhrál ve sportce.Všem doporučuji.Vám pane doktore děkuji.Vlčková


1
Ověřeny pacient

Chtěl bych poznat více lidí takových, jako je tento Pan Doktor, .... - tedy nejen po stránce odborné, ale i lidské a nejen v "bílém plášti".
Přál bych nám pacientům, - aby ve svém pracovním nasazení po dlouhá léta vytrval, a jemu, - aby mu nepřišlo do cesty nic, co by jeho odhodlání "zlomilo".
S úctou
Miroslav M.


9
Ověřeny pacient

Jaký je pan doktor Koliba ? Skvělý doktor, skvělý člověk , moc mi pomohl. S obrovskou trpělivostí mi vysvětlloval jak žít s cukrovkou , věnoval mi spoustu svého času . Pane doktore moc Vám děkuji , za vše co jste pro mě udělal.
S úctou Tomáš Choleva - Ostrava


B
Ověřeny pacient

So zaujmom som si precitala program konferencie v Klimoviciach a som rada,ze aj mojim noham s 20 rocnym diabetom sa dostane potrebna starostlivost.Doteraz im ziadny diabetolog nevenoval pozornost - samozrejme okrem otazky, ze ci nemam problemy.Tesim sa,ze MUDr.Koliba to zmeni.
Som velmi rada,ze mozem byt pacientkou MUDr. Kolibu,pretoze okrem profesionalneho pristupu k pacientom je predovsetkym ČLOVEK - s ludskym pristupom .Dakujem , pre nas chorych je jeho pristup velmi dolezity.Takehoto doktora vrele doporucujem. Jana Baumgartnerová


T
Ověřeny pacient

Nemohu nic jiného, než pana doktora vřele doporučit ! Profesionální, důsledný a ochotný přístup ve všech směrech. Děkuji !
Denisa Kazměrčíková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dnes jsem si měřila cukr po dlouhé době, jelikož se mi vposl. době motá hlava a je mi jaksi divně slabo, a měla sem po jídle hned po jídle 4.6, za pul hodiny 3.6.. Můžete mi prosím poradit, co mám jíst, aby se mi zlepšil cukr? Bojím se, abych neměla hypoglykemii. Děkuji.

Souhlasím s názorem lékaře viz výše . Koliba

MUDr. Miroslav Koliba MBA

Dobrý den chci se zeptat jdu na první kontrolu stačí donést jen moč nebo ještě něco jiného děkuji

Moč nosit nemusíte. Ideální je domluvit se sestřičkou.K nám není zapotřebí nosit nic :) jen sebe a dokumentaci z jiných odborných ambulancí a doporučení od Praktického lékaře.

MUDr. Miroslav Koliba MBA

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Začínal jsem jako sekundární lékař na septickém chirurgickém oddělení a na chirurgické ambulanci v roce 2006, v dané době jsem absolvoval prestižní ku...

Více

Léčené nemoci

 • Diabetes 2. typu
 • Diabetes mellitus 1. typu
 • Diabetická noha
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • diabetologie