Růžové náměstí 14, Boskovice

Praktický lékař pro děti a dorost, odborný dětský lékař, péče o rizikové novorozence a kojence, nepovinná očkování, nastřelování naušnic

Růžové náměstí 14, Boskovice

Léčené nemoci

• Komplexní péče o dětské pacienty

• dětská dermatologie
  • alergologie a klinická imunologie
  • dětské lékařství
Zobrazit více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost, odborný dětský lékař, péče o rizikové novorozence a kojence praktický lékař pro děti a dorost, odborný dětský lékař, péče o rizikové novorozence a kojence, nepovinná očkování, nastřelování naušnic

Pan doktor Klima je opravdu PAN DOKTOR. Syn šel na prevenci ve 3letech a chtěla jsem nějaké odběry skrz dědičné nemoci, pan doktor vše udělal a ještě udělal i jak říkal on, střevní odběry, mezi které zahrnul i alergii na lepek a synovi ho potvrdili. Nemá vůbec žádné příznaky na lepek, jen sem tam nějaké exemky kterými trpí od malička a má již ABKM. vůbec jsem si o tyto testy neřekla a i přes to je udělal a díky němu nebude syn mít v budoucnu problémy, celiakie je zlo pro střeva a je doživotní. Opravdu moc děkuji a nesmím opomenout i milou skvělou sestřičku, jsem moc ráda, že chodíme právě k nim

Spokojenost, vybrali jsme doktora Klímu pro dcery od narození, jsme spokojeni. Vše funguje, sestra k nezaplacení.

Máme jen ty nejlepší zkušenosti, profesionální a empatický přístup.
Navíc oceňuji, že se dlouho nečeká, dobrá organizace.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost, odborný dětský lékař, péče o rizikové novorozence a kojence Péče

Pan doktor Klíma je člověk na svém místě. Jakožto novopečená maminka mám občas spoustu dotazů, které mi jsou zodpovězeny bez toho, aniž bych se cítila potupně. Když potřebuji poradit, neváhá a vše srozumitelně vysvětlí a doporučí. Nikam nic nehrotí, nenutí. Spolu s usměvavou a velice příjemnou paní sestřičkou umí nejen pro dítě, ale i rodiče vytvořit příjemné prostředí s laskavou péčí. Bezvadně vybavená a moderní čekárna s ordinací jsou pak už jen příjemnou třešinkou na dortu. Nemluvě o možnosti mimořádné konzultace po telefonu mimo ordinační hodiny...

Chodíme k panu doktorovi s našimi dětmi. Za těch skoro 5 let co má v péči naše děti, máme jen ty nejlepší zkušenosti. Nechybí ochota, lidskost, profesionalita... Poradí po telefonu a to i mimo ordinační hodiny. Nic nezanedbá a nikdy jsem neměla pocit, že bychom obtěžovali (jak to někdy u lékařů bývá). Je milý a umí to s dětmi. Když náš Vojtíšek onemocní, na návštěvu lékaře se těší. To stejné platí i o sestřičce, je milá, usměvavá, ochotná... Takže doporučujeme :-)

chtěla bych touto cestou poděkovat Dr. Klímovi za péči , kterou věnuje našemu synovi. Pomohl nám vyřešit poměrně závažný stav našeho syna velice rychle a ke vší spokojenosti. i ve FDN byli všichni překvapení jak dobře nás odeslal "předvyšetřené" ke konzultaci. Jsem moc rádi, že k němu chodíme. Je vždy vstřícný ochotný a dle mého soudu velice dobrý odborník. S dětmi to perfektně umí, řešili jsem i očkování, vyšel nám vstříc. Není co dodat - je to borec. Díky Karolína N.

5 hvězdiček je málo :-) pan doktor je nej doktor,to samé platí i pro sestričku. :-)
Určitě doporučuji všem budoucím maminkám.Straňáková Zdenka

K panu doktorovi jsem zaregistrovala své dvě dcery z důvodu přestěhování. Dala jsem na tip od své známé i na reference z tohoto webu a jsem velice spokojena a neměnila bych. Pan doktor Klíma je velice ochotný, vstřícný, vše vysvětlí. Byla jsem moc mile překvapena, že „ordinuje“ i ve svém volném čase a když máme nějaký problém, mohu se na něj telefonicky obrátit. V současné době jsme u něj v ordinaci, vzhledem k nemocnosti mladší dcery, poměrně často, není pro něj problém udělat řadu vyšetření a vše zkonzultovat, nespatřila jsem ani náznak toho, že bychom jej nějak obtěžovaly. Stejně tak musím říct, že i sestřička je velice milá, vlídná a k dětem se chová naprosto perfektně. Panu doktorovi i sestřičce musíme poděkovat za velice kvalitní péči. Čípkovi.

Výborný pediatr, vstřícný, ochotný, s lidským přístupem, je-li třeba bez problémů poradí i po telefonu. Pěkný přístup k dětem, zajímá se, komunikuje. Jsme spokojeni.

Moc chci poděkovat panu doktorovi. Registrovali jsem se k němu teprve nedávno , ale s přístupem ostatních lékařů v našem městě se to nedá srovnat. Chodili jsme k předch. lékařce s bolesmti bříška a ekzémem a nic se nedělo a najednou u pana doktora jsme podstoupili vyšetření a potvrdilo se to co pan dokror říkal při první návštěvě, že bude asi problém ve sřevě. Máme celiakii a už i po vyšetření v narkoze v Brně musíme dodržovat dietu. je to sice šok, ale jsme rádi že se nemoc odhalila a malému je teď již po několika týdnech diety výrazně lépe. zlepšil se i ekzém . Děkujeme za pomoc a přejeme at se panu doktorovi daří, Koukalíkovi