Sam. ord. lék. spec. - neurologie
Hradec Králové

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lék. spec. - neurologie Jiný

Měl jsem problém, který jsem řešil s jinými lékaři ale výsledek se nedostavil.
Proto jsem navštívil pana doktora, který mě důkladně vyšetřil a vysvětlil postup léčby. Díky jeho metodě jsem se vyléčil.
Pana doktora mohu doporučit, je to skvělý lékař. Děkuji

Umístění: Sam. ord. lék. spec. - neurologie Jiný

Negativní zážitek… Lékař je naprosto bez empatie, dělá z vás hypochondra. Po návštěvě jsem se rozhodla navštívit jiného odborníka, neboť tento „specialista“ mi nebyl schopen pomoci.

Spokojenost nade vše. Skvělý lékař, který dbá na svou práci a pacienty. Mohu jedině doporučit návštěvu.

Uskřípnutý nerv bederní páteře diagnostikoval jako artróza kyčle iii. stupně. Nejvíce mu dělalo starosti to že mu ZP neplatí.

MUDr. Havrda i ostatní personál jsou profesionálové. S pacientem jednají lidsky. Po hodně dlouhé době jsem si tak u lékaře nepřipadala jako obtížný hmyz.

MUDr. Havrdu mohu hodnotit velice kladně za jeho přístup ke mě jako pacientovi, za to, že mi vše vysvětlil a na základě jeho vyšetření jsem se mohl dále léčit. Určitě jej doporučuji.

NNN - Nepříjemný, Neprofesionální, Nestanovil diagnózu. Namísto diagnózy doporučení k psychiatrovi byla teprve ta pravá psychická rána! Záchvaty poruchy vidění, řeči, dezorientace a ochrnutá část těla, kdy je vám opravdu zle a lékař z vás udělá "skoro blázna"? Migrénu nutně nemusí doprovázet bolest hlavy, léky skutečně pomáhají, svého současného výborného lékaře mohu jen chválit a MUDr.Havrda je pro mě zlá vzpomínka.

Pan doktor Havrda mě zbavil bolesti nohou způsobené ostruhami a to konzervativní cestou pomocí na míru vytvarovaných speciálních vložek.Ty zabraňují také tvorbě puchýřů na plose nohy. Mám už 2 roky klid, takže děkuji.