Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Za panem doktorem Gregorem jsme docházeli pravidelně na kontroly do rizikové poradny od poloviny těhotenství. Po prvním UZ vyšetření reagoval na náš stav okamžitě (za což jsme rádi, věděli jsme o to dřív, na čem jsme) odběrem plodové vody, nastínil, co se do dalších týdnů může, ale nemusí odehrávat, psychicky podpořil. Nejen, že vždycky pečlivě provedl ultrazvuk, ale jako jeden z mála měřil biometrii plodu pokaždé několikrát, váhový odhad byl díky tomu velmi přesný. Na naše otázky odpovídal srozumitelně, jeho přístup byl profesionální. V mnoha věcech nám vyšel vstříc, vedl porod a po porodu se zajímal, jak o můj, tak zdravotní stav dítěte. Je zde překvapivě hodně negativních komentářů, ale my jsme byli s jeho péči velmi spokojení :)

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Pan doktor je velice arogantní lékař, nebere ohled na pacientky ve vážných situacích. Kdyby bylo na něm, nechal by ukončit těhotenství, které si díky dobrým lidem přebrala Praha, nemocnice u Apolináře. A dnes máme krásné a zdravé miminko… Maminky, nebojte se zeptat na názor i jiných gynekologů a nedejte jen na názor pana doktora Gregora

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Dobrý den, v tomto týdnu jsem (bohužel) měla možnost osobně poznat MUDr. Miroslava Gregora a jeho celkově otřesný, neempatický a arogantní způsob chování v odpoledních hodinách na pohotovosti gynekologie. Nechal mě čekat v bolestech něco přes hodinu v čekárně. Poté, co si nás po hodině nikdo v čekárně ani nevšiml, zazvonil manžel na personál a bylo nám řečeno, že ještě jednou zavolají doktorovi. Během 10 minut pan doktor přišel a už jeho arogantní příchod mluvil za vše, nehledě na to, co předvedl v ordinaci. Nejenom, že jsem musela v bolestech a s velkým krvácením odjet (znova zpět 40km), protože řekl, že už nemá kapacitu na to, aby mě provedl nutný zákrok, ale ještě měl nevhodné řeči. Chápu, že personálu je v současné době málo, ale nechápu, jak takový člověk může přistupovat k pacientům. Ve večerních hodinách jsem musela znova vyhledat jiné nemocniční zařízení, kde mě velice vstřícně přijali a zákrok ochotně provedli.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora v rizikove poradne a musim na nej rici jen samou chvalu…:) velmi peclive provedl ultrazvuk, vsechno mi vysvetlil, nakonec jeste shrnul to podstatne a zeptal se, jestli se chci jeste na neco zeptat :)) za me perfektni pristup!:)

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

MUDr. Gregor, je nejarogantnější gynekolog z FNHK. Přístup kdy jste v těhotenství prodělala již nějaké komplikace a on nemá ani kus empatie a sdělí vám, ze to je těhotenství v záčátku a muzu klidne potratit, nám moc nepomůže. Žádná citlivost a pochopení a to jenom bohužel díky tomu, ze jsme si dovolili otravovat přes pohotovost. V životě bych se už tímto lékařem nenechala ošetřit. Bezcita.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Byla jsem ve 21 týdnu těhotenství, kdy jsem v noci začala masivně krvácet,vezla mě RZ rovnou na gyn.pohotovost.Pan doktor se na mě podíval ULT řekl že tam NENÍ žádný hematom a vyhodil mě domů se slovy že jestli se odlučuje placenta tak stejně potratím!Ve 3 ráno jsem seděla zakrvacená v noční košili a županu sama na chodbě s tímto vyšetřením (podotýkám že že mě odešlo tak 400ml krve) a čekala jsem až pro mě přijede muž. Pan doktor mi nezapomeň vystavit fakturku na 90,-
O pár hodin později jsme zjistili že v děloze je prasklý hematom o velikosti 6×4×2 cm ,který mi poškodil plodové obaly!
Myslím že po zkušenostech i ostatních žen s tímto lékařem, které jsem stihla potkat za 3 měsíce na neonatologii (ano malá to přežila) by měl odejít a dělat třeba někde na záchytce! Rozhodně né na gynekologii!

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

S panem doktorem jsem se poprvé setkala v FN při prenatálním screeningu. Jeho jednání je neprofesionální a neempatické. Nedoporučuji a doufám, že ho už nikdy nepotkám.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Můj nejhorší zážitek s lékařem v životě. Velmi arogantní člověl, který nevi, co to je empatie. Takový lidé mi měli jít radši dělat jinou práci.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Jsem velmi překvapená negativními názory na pana doktora. Já přijala do FNHK s akutnim problémem a ujal se me právě pan doktor Gregor. Velmi pozorný, klidny, epmaticky... cca hodinu trvalo vyšetření a příjem do nemocnice. Pak mě pan doktor sam odvedl na oddělení, následně i na pokoj a za další hodinu operoval.
Byla jsem s jeho péči i přístupem naprosto spokojená

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

K panu doktorovi jsme šli poprvé na vyšetření cca v 18. týdnu těhotenství (dvojčátka) a od té doby už jsme nechtěli k nikomu jinému. Pokaždé byl velmi profesionální a přitom empatický - dokonale nám vysvětlil veškerá rizika spojená s jednovaječnými dvojčaty, co vše budeme sledovat, na co dát pozor a zároveň nás uklidňoval a povzbuzoval. Museli jsme na preventivní kontroly každých 14 dní, tak jsme vždy poprosili o termín právě k němu. Provázel nás celé těhotenství, vždy ochotně poradil a i po porodu se zajímal o zdravotní stav dětiček i můj. Vidím, že jsou zde velmi rozdílné názory, ale my na něj nedáme dopustit a budeme na tohoto vynikající a sympatického doktora moc rádi vzpomínat!