Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

K panu doktorovi jsme šli poprvé na vyšetření cca v 18. týdnu těhotenství (dvojčátka) a od té doby už jsme nechtěli k nikomu jinému. Pokaždé byl velmi profesionální a přitom empatický - dokonale nám vysvětlil veškerá rizika spojená s jednovaječnými dvojčaty, co vše budeme sledovat, na co dát pozor a zároveň nás uklidňoval a povzbuzoval. Museli jsme na preventivní kontroly každých 14 dní, tak jsme vždy poprosili o termín právě k němu. Provázel nás celé těhotenství, vždy ochotně poradil a i po porodu se zajímal o zdravotní stav dětiček i můj. Vidím, že jsou zde velmi rozdílné názory, ale my na něj nedáme dopustit a budeme na tohoto vynikající a sympatického doktora moc rádi vzpomínat!

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Bohužel jsem se s panem doktorem setkala na pohotovosti, kam mě poslali z Nového Bydžova - chtěli původně sanitou, ale že mě břicho opravdu bolelo kousla jsem se a jela jsem sama, protože sanita by byla možná až za 2h. Po hodině čekání v ordinaci, mi tento doktor udělal vyšetření, u kterého na mě byl hrubý, že jestli nezvládnu normální vyšetření nemám tu co dělat. Za celou dobu jinak nic neřekl, napsal zprávu, vyžádal si poplatek a řekl, že mám cystu na vajecniku, ať si vezmu analgetika a ležím doma, že mají stop stav a ze když jsem přijela autem, nemůže to být tak strašný - tak nějak jsem z toho pochopila, že asi simuluju. Já v tu chvíli už nemohla ani chodit...Ráno mě vezli do FN akutně, okamžitě na operaci, primář se mě ještě ptal, proč jsem nepřijela dřív..

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Pan doktor Gregor je podle mého i manželova názoru ten nejlepší doktor, se kterým jsme se kdy potkali. Přišla jsem k němu do rizikové poradny, kde mi udělal velmi podrobný ultrazvuk, vše výborně popsal a vysvětlil. Předtím si mě doktoři kvůli diagnóze mého syna přehazovali a nikdo mi k tomu blíže nebyl schopen nic říci. Díky panu doktorovi jsem vše pochopila, byl velmi vstřícný, milý a empatický. Potom jsem s ním přišla do styku ještě při příjmu do porodnice a na kontrole po císařském řezu. Dokonce se ptal i na zdravotní stav mého dítěte. Opravdu s ním mám jen tu nejlepší zkušenost - kéž by bylo takových doktorů více!!

G
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Z prvního setkání na UZ v Hradci mi přišel velmi arogantní, vůbec nic nevysvětlil. Po druhé jsme se setkali, když mi měli ukončovat těhotenství ve vyšším tt, měla jsem strach, ale pan doktor mi všechno vysvětlil, byl velmi milý a empatický. Staral se o mě i následující den, kdy mě čekal zákrok, vysvětlil každý postup, co momentálně bude dělat, byl velmi citlivý a díky tomuhle přístupu mě strach jakžtakž opustil a můj první dojem z pana doktora jsem dost přehodnotila. :)

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové přirozený porod

Arogantni clovek. Delal mi po porodu bez jakehokoli umrtveni zakrok, ktery se bezne dela v celkove anestezii s tim, ze jsem pri porodu mela epidural. Ten mi vypnuli v 6 a zakrok byl provaden v 9, takze uz epidural davno nepusobil. Az kdyz mi tekly slzy bolesti, sel pro anesteziology. Zkazil mi cely zazitek z porodu, nikdy na to nezapomenu a po tehle zkusenosti uz nechci ani zadny dalsi deti.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Pan doktor Gregor je dle mého názoru jedním z nejprofesionálnějších lékařů, se kterým jsem kdy měla tu čest. Bez dlouhého otálení mě jako vyděšenou prvorodičku přijal do rizikové poradny a srozumitelně mi vysvětlil, v čem tkví podstata mého zdravotního (ne)problému. Díky jeho přístupu jsem tak druhou polovinu těhotenství prožila v naprostém klidu a pohodě, následný porod proběhl v termínu a spontánně (v jiné nemocnici mě strašili předčasným porodem a nutností císařského řezu). Milým překvapením byla také návštěva pana doktora na OMN po narození mé dcery. Jsem a vždy budu panu doktorovi za jeho péči a ochotu vděčná.

G
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové gynekologické vyšetření

Dnešního dne jsem byla na vyšetření u pana doktora a i když se u mě jednalo pouze o banalitu, byl velmi milý a laskavý. Sdělil mi co zjistil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. S panem doktorem a s jeho přístupem jsem byla maximálně spokojená.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Zánět prsu

Nejdříve bych chtěl napsat, že s týmem ve FNHK který porodil našeho syna jsme byli moc spokojeni. Bohužel asi po
14 dnech moje manželka dostala vysoké horečky (38,5°C) a měla velmi bolestivé a zarudlé prsy. Kojit skoro nemohla. Rozhodli jsme se zajet na pohotovost do FNHK, kde měl službu bohužel pan Dr. Gregor. Moji ženu s arogantním přístupem vyšetřil s tím, že to není zánět, ale jen retence mléka a že antibiotika určitě nedostane. Na horečku ať si vezme paralen a hlavně ať kojí, že to přeci nemůže tak bolet (asi pan doktor nemá prsa). Horečky se bohužel nezlepšovaly a moje žena šla s obtížemi znovu, tentokrát ke své gynekoložce. Přijali ji se slovy další nešťastná od Gregora, diagnostikovali zánět a předepsali antibiotika. Děkuji Vám za to a doufám, že už to bude jen a jen lepší. Pane Gregore, vy jste nesplnil svoji lékařskou i etickou povinnost. Moji ženu jste arogantně odbyl a nehal ji plácat se 3 dny v zánětu. Nejraději bych na vás podal nějakou stížnost. Škoda, že máme tak málo doktorů a FNHK si musí kazit pověst tímto špatným doktorem a bohužel i člověkem. Je to snad moje první recenze na internetu a slouží jako memento pro ostatní. Nikoho neurážím, jen popisuji velmi špatný zážitek na pohotovosti. Děkuji za prostor k vyjádření.

Š

Překvapuje mě negativní hodnocení, a proto, ač mě běžně hodnocení lékařů nezajímá a na toto jsem narazila náhodou, mám potřebu reagovat, protože mám s panem doktorem opakovanou výbornou zkušenost a cením si jeho profesionálniho a zároveň velmi lidského přístupu.
Nejprve jsem se p.doktorem setkala na pohotovosti, kam jsem prijela s ne vyloženě akutním problémem, pan doktor byl moc milý, provedlprovedla vyšetření a velmi citlivě mi popsal pravděpodobnou negativní prognózu. Podruhé jsem s panem doktorem, který opět sloužil na pohotovosti, telefonicky konzultovala obtíže, jeho přístup byl opět velmi vstřícný. Další setkání na pohotovosti proběhlo uprostřed noci, byla jsem přivezena RZ, pan dr.mě vyšetřil a následně také operoval a poté, co jsem se probrala z anestezie, mě nejen informoval o zákroku, ale také mě velmi uklidnil a podpořil po psychické stránce. I v dalších dnech hospitalizace se zajímal o můj zdravotní stav a opět jednal velmi empaticky.
Já i přítel považujeme pana doktora za ukázkový příklad perfektního lékaře!

Také musím přidat velmi negativní hodnocení na tohoto nepříjemného a arogantního lékaře. Po lidské i odborné stránce je to nejhorší lékař s jakým jsem se kdy setkala. Velmi bolestivá a draze zaplacená zkušenost. Nedoporučuji.