Ord. praktického lékaře pro dospělé
Březenecká 4804, Chomutov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor Finda mi pomohl od kouření již v roce 2005, kdy jsem kouřil 40 cigaret denně, jel jsem tehdy do Chomutova s kolegou, tehdy již důchodcem, který celý život kouřil. Oba jsme si od návštěvy u pana doktora už nikdy nezapálili. Ale vím, že i jedna cigareta dnes by mě hodila zpět do toho zlozvyku. Také vím, že už si nikdy nezapálím! Moc panu doktorovi děkuji za pomoc.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Po tom co js si zaplatil odvykací kůru na kouření,stále již 80 hod. Mám chuť si zapálit abstinenční příznaky jsou hrozné i přesto že dodržuji vše co mi bylo řečeno.( Nekouřím,nejsem v prostředí kde se kouří ). Tak proč jsem vlastně platil za něco co nefunguje.!!!!!!!!!!

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Přetahuje si přestávky! Nezvedá telefon! Nereaguje!
Voláte, linka obsazena. Zavoláte,vyzváni to a nic.
Přestávka mu měla končit v 15h. Teď je 15:57 a ani dveře nejsou otevřené. A odcházíme od něj.
Jako příšerný!!

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Tento praktický lékař by už dávno neměl ordinovat. Jeho chování je vůči pacientům neetické, hrubé a neprofesionální. Velice nepříjemný dědek (jinak to napsat nejde). Jeho orientační hodiny jsou k pláči, přijdete tam v 07:00 v čas, kdy by měl už ordinovat, ale ordinuje až od 07:30 (má to napsané pouze na dveřích ordinace) mezitím tam chodí pacienti na odběry, k lékaři se přes ně dostanete horko těžko i přes to že k němu nejdou. Když se k němu dostane první pacient, bývá u něj minimálně půl hodiny, od 09:15 do 09:45 má přestávku, kdy jí přesahuje o cca půl hodiny, začne tedy ordinovat až od 10:15. Vezme mezitím maximálně dva pacienty a má opět přestávku v 11:00 kdy mu končí v 11:30 a kterou opět přesahuje o třičtvrtě hodiny. Posledního pacienta bere půl hodiny před zavírací dobou, což je 12:30. Přes přestávky kouří v ordinaci, určitě to je hlavní problém toho proč přesahuje jeho přestávku na oběd. Ten kdo už u doktora byl a šel hned na řadu po jeho přestávce, bude vědět o čem mluvím. Ten zápach jde cítit i přes větrané okna. A je to velkou ironií když se u něj ostatní léčí v nikotinové poradně.
Po mnoha negativních zkušenostech Vám doporučuji si najít jiného praktického lékaře, stejně jako já.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Dobry den, nemuzu se panu doktorovi dovolat, nevite nekdo, jestli jeste funguje? Navstivil jsem jeho ordinaci kvuli odnauceni koureni, tehdy uspesne, ale bohuzel jsem zacal znovu, ale nechci v koureni pokracovat. Diky

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Jsem teprve 4 dny po léčbě, zatím ale bez jakékoliv chuti na cigaretu. Cca 20 minut po návštěvě MUDr. Findy jsem zapomněla, jak cigarety chutnají. Nedokážu si vybavit tu chuť a asi proto mi to nechybí. Nevadí mi ani trávit čas s kuřáky, čehož jsem se obávala nejvíce.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Pana doktora jsem poznala před 24 lety,kdy mi pomohl při odnaučování kouření.Od návštěvy pana doktora jsem si za celých 24 let neměla chuť zapálit, ještě vím o 4 dalších, které jste doporučila.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Díky panu doktorovi a příteli, který mi k němu doporučil a odvezl, 5 let nekouřím. Díky moc. Teď už jen přestat jíst.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Je tomu rok a půl co jsem díky panu doktorovi Findovi skoncovat s kouřením. Byl jsem k tomuto způsobu léčby skeptický ale dnes již mohu s jistotou říci že skutečně funguje. Pokud člověk chce skončit s kouřením tak mu s jistotou pan doktor pomůže. Velice děkuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Léčba opravdu funguje maximum spokojený škoda že jsem tam nejel dřív Pan doktor má dar od boha to 20 let jsem přestal kouřit