Březenecká 4804, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé chtěl jsem přestat kouřit

Před návštěvou Mudr.Findy jsem kouřil krabičku každý den. Už čtyři měsíce nekouřím a absolutně nemám na cigaretu chuť.Normálně jsem tomu nevěřil a jel jsem tam jen ze zvědavosti.
Doktore DĚKUJI !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé pomoc při odvykání kouření

Před návštěvou Mudr.Findy jsem kouřila 50 let krabičku každý den. Nyní již čtvrtý měsíc nekouřím a zdá se mi neuvěřitelné, že se to opravdu podařilo a ani to nebolí. Sama bych to nedokázala, to vím.
DĚKUJI !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Osvobození od kouření

27.10.2018 jsem navštívila pana doktora za účelem pomoci od kouření. Jsou to tři měsíce, co se hrdě hlásím k nekuřákům a uživam si nekuřácké svobody bez jakýchkoli abstinenčních příznaků, rozežranosti a pribyvajicich kil. Pan doktor je hotový zázrak. Sama bych to nikdy nezvládla. Mnohokrát děkuji a jsem Vám velice vděčná.
Kübelbek Romana

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé závislost na kouření

dobrý den.Byl jsem u vás před čtyřmi měsíci s dcerou a zetěm.Od vaší návštěvy nekouříme ani jeden.Moc děkujeme pane doktore.Petr,Julie a Vasil.nikdy bych nevěřil že mě někdo za pár minut toho dokáže zbavit. Ještě jednou moc díky.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Přestat kouřit

Před 12lety jsem byla u pana doktora prvně a nekourila dva roky. Pak jsem z blbosti opět začala. Před 4 měsíci jsem opět přestala. Na léčbu pana doktora nedám dopustit, jsem 100% spokojená. Žádný absťák. Nejhorší na celé léčbě bylo nekouřit 18 hodin před zákrokem. Pak pohoda. Manžel takto přestal kouřit před 14 roky a do dnes si nezapálil. Moc děkuji, bez něj bych to nedokázala. Šárka

Pan doktor Miroslav Finda je skutečný odborník.Vždy si pohotově ví rady i s neobvyklími potížemi.Léčbu podstupuje pečlivě na základě dalších odborných vyšetření.Předepsané léky od něj byli vždy dobře vybrány z široké nabidky.Tohoto lékaře vřele doporučuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé kouření

3.11.2010 je datum kdy jsem byla objednaná k tomuto lékaři. Popravdě jsem tomu moc nevěřila ,ale chtěla jsem vědět co tak zázračného mě může zbavit kouření po 17 letech. Když jsem od pana doktora odcházela neměla jsem žádnej zvláštní pocit nekuřáka. :-) Nicméně chuť na cigaretu nepřicházela a tak to i zůstalo do dnešního dne. Jsem za to moc ráda i když jevím jak to udělal, ale rozhodně si nemyslím že je to mojí pevnou vůlí. :-) Mohu jedině doporučit !!!

Byl jsem u pana doktora před třemi lety a je ze mě definitivní nekuřák. Předtím jsem kouřil 20 let +- 30 cigaret denně. Z ordinace jsem odešel s tím, že mě pan doktor zbavil závislosti na droze (žádné abstinenční příznaky) - zvyky, kdy jsem jsem si při určitých situacích zapálil, jsem už musel překonat sám. Když si vezmu kolikrát jsem zkoušel přestat sám za pomocí náplastí a tablet - tady 5 minut sezení a vyřešeno. Moc děkují!!!

Doktor Finda mi dokázal pomôct s niečim s čím by som si ja sam nedokázal poradiť.. bola to pre mna skutočná závislosť ! Po doktorovej návšteve je dnes už tomu 8 mesiacov a ja NEFAJČÍM Huraaaa Som veľmi vďačný

The best doctor I smoked for 25 years and priehavl specially from Russia to get to see him. I do not smoke for a month and I have a big problem. I do not know what to do with some free time :-)))