Miroslav Finda, praktický lékař Chomutov

MUDr. Miroslav Finda

Praktický lékař

Březenecká 4804, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Léčba opravdu funguje maximum spokojený škoda že jsem tam nejel dřív Pan doktor má dar od boha to 20 let jsem přestal kouřit

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Jsou tomu přes čtyři měsíce, kdy jsme navštívili ordinaci pana Doktora Findy k odvykání kouření, byla jsem tam já s dcerou i s přítelem a moc děkujeme za zázrak, který se stal opravdu všichni nekouříme

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Dobry den,jeste pan doktor dela procedury na hubnuti?byl jsem u neho v roce 2018 proti koureni a stale nekourim.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé chtěl jsem přestat kouřit

Před návštěvou Mudr.Findy jsem kouřil krabičku každý den. Už čtyři měsíce nekouřím a absolutně nemám na cigaretu chuť.Normálně jsem tomu nevěřil a jel jsem tam jen ze zvědavosti.
Doktore DĚKUJI !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé pomoc při odvykání kouření

Před návštěvou Mudr.Findy jsem kouřila 50 let krabičku každý den. Nyní již čtvrtý měsíc nekouřím a zdá se mi neuvěřitelné, že se to opravdu podařilo a ani to nebolí. Sama bych to nedokázala, to vím.
DĚKUJI !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Osvobození od kouření

27.10.2018 jsem navštívila pana doktora za účelem pomoci od kouření. Jsou to tři měsíce, co se hrdě hlásím k nekuřákům a uživam si nekuřácké svobody bez jakýchkoli abstinenčních příznaků, rozežranosti a pribyvajicich kil. Pan doktor je hotový zázrak. Sama bych to nikdy nezvládla. Mnohokrát děkuji a jsem Vám velice vděčná.
Kübelbek Romana

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé závislost na kouření

dobrý den.Byl jsem u vás před čtyřmi měsíci s dcerou a zetěm.Od vaší návštěvy nekouříme ani jeden.Moc děkujeme pane doktore.Petr,Julie a Vasil.nikdy bych nevěřil že mě někdo za pár minut toho dokáže zbavit. Ještě jednou moc díky.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Přestat kouřit

Před 12lety jsem byla u pana doktora prvně a nekourila dva roky. Pak jsem z blbosti opět začala. Před 4 měsíci jsem opět přestala. Na léčbu pana doktora nedám dopustit, jsem 100% spokojená. Žádný absťák. Nejhorší na celé léčbě bylo nekouřit 18 hodin před zákrokem. Pak pohoda. Manžel takto přestal kouřit před 14 roky a do dnes si nezapálil. Moc děkuji, bez něj bych to nedokázala. Šárka

Pan doktor Miroslav Finda je skutečný odborník.Vždy si pohotově ví rady i s neobvyklími potížemi.Léčbu podstupuje pečlivě na základě dalších odborných vyšetření.Předepsané léky od něj byli vždy dobře vybrány z široké nabidky.Tohoto lékaře vřele doporučuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé kouření

3.11.2010 je datum kdy jsem byla objednaná k tomuto lékaři. Popravdě jsem tomu moc nevěřila ,ale chtěla jsem vědět co tak zázračného mě může zbavit kouření po 17 letech. Když jsem od pana doktora odcházela neměla jsem žádnej zvláštní pocit nekuřáka. :-) Nicméně chuť na cigaretu nepřicházela a tak to i zůstalo do dnešního dne. Jsem za to moc ráda i když jevím jak to udělal, ale rozhodně si nemyslím že je to mojí pevnou vůlí. :-) Mohu jedině doporučit !!!