Miroslav Finda, praktický lékař Chomutov

MUDr. Miroslav Finda

Praktický lékař Více

Březenecká 4804, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Názory

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Je tomu rok a půl co jsem díky panu doktorovi Findovi skoncovat s kouřením. Byl jsem k tomuto způsobu léčby skeptický ale dnes již mohu s jistotou říci že skutečně funguje. Pokud člověk chce skončit s kouřením tak mu s jistotou pan doktor pomůže. Velice děkuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Léčba opravdu funguje maximum spokojený škoda že jsem tam nejel dřív Pan doktor má dar od boha to 20 let jsem přestal kouřit

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Jsou tomu přes čtyři měsíce, kdy jsme navštívili ordinaci pana Doktora Findy k odvykání kouření, byla jsem tam já s dcerou i s přítelem a moc děkujeme za zázrak, který se stal opravdu všichni nekouříme

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Dobry den,jeste pan doktor dela procedury na hubnuti?byl jsem u neho v roce 2018 proti koureni a stale nekourim.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé chtěl jsem přestat kouřit

Před návštěvou Mudr.Findy jsem kouřil krabičku každý den. Už čtyři měsíce nekouřím a absolutně nemám na cigaretu chuť.Normálně jsem tomu nevěřil a jel jsem tam jen ze zvědavosti.
Doktore DĚKUJI !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé pomoc při odvykání kouření

Před návštěvou Mudr.Findy jsem kouřila 50 let krabičku každý den. Nyní již čtvrtý měsíc nekouřím a zdá se mi neuvěřitelné, že se to opravdu podařilo a ani to nebolí. Sama bych to nedokázala, to vím.
DĚKUJI !

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Osvobození od kouření

27.10.2018 jsem navštívila pana doktora za účelem pomoci od kouření. Jsou to tři měsíce, co se hrdě hlásím k nekuřákům a uživam si nekuřácké svobody bez jakýchkoli abstinenčních příznaků, rozežranosti a pribyvajicich kil. Pan doktor je hotový zázrak. Sama bych to nikdy nezvládla. Mnohokrát děkuji a jsem Vám velice vděčná.
Kübelbek Romana

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé závislost na kouření

dobrý den.Byl jsem u vás před čtyřmi měsíci s dcerou a zetěm.Od vaší návštěvy nekouříme ani jeden.Moc děkujeme pane doktore.Petr,Julie a Vasil.nikdy bych nevěřil že mě někdo za pár minut toho dokáže zbavit. Ještě jednou moc díky.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Přestat kouřit

Před 12lety jsem byla u pana doktora prvně a nekourila dva roky. Pak jsem z blbosti opět začala. Před 4 měsíci jsem opět přestala. Na léčbu pana doktora nedám dopustit, jsem 100% spokojená. Žádný absťák. Nejhorší na celé léčbě bylo nekouřit 18 hodin před zákrokem. Pak pohoda. Manžel takto přestal kouřit před 14 roky a do dnes si nezapálil. Moc děkuji, bez něj bych to nedokázala. Šárka

Pan doktor Miroslav Finda je skutečný odborník.Vždy si pohotově ví rady i s neobvyklími potížemi.Léčbu podstupuje pečlivě na základě dalších odborných vyšetření.Předepsané léky od něj byli vždy dobře vybrány z široké nabidky.Tohoto lékaře vřele doporučuji.