Sam.ord. PL pro dospělé
Čechova 43, Lanškroun

Nedoporučuji. Neumí se chovat slušně k lidem, řve po nich, jedná arogantně. Z lidí dělá lenochy, nemohoucí by hnal do práce, jak kdyby neschopenku musel platit ze své kapsy. Z jeho jednání je člověku až do pláče. Je velice smutné, že tam tento člověk ještě vůbec sedí.

S panem doktorem jsem si vždy dobře promluvil o svých problémech. Vysvětlil mi v čem spočívají a navrhl léčení, které zdůvodnil. Vždy jsem odešel poučen a spokojen. Několikrát mě i "lámal", když jsem měl problémy se zády. Přišel jsem v předklonu a odešel vzpříma. Nemohu si stěžovat. Je pravda, že je trochu samorost, ale já jsem s ním naprosto spokojen už mnoho let.

dobry pristup

S níže uvedenými názory na tohoto PANA doktora naprosto souhlasím,chápu,že v současné době je málo lékařů,proto můžeme být rádi,že tam sedí alespoň někdo.
Ale pokud chceme nějakou pomoc,tak tam ji rozhodně nenajdeme.Než vám PAN doktor napíše neschopenku alespoň na tři dny,vyslechnete si spoustu urážek,dle nálady.
Pro zbytek toho co potřebujete,vás pošle do lékárny,kupte si to sami,recept už je příliš za pouhých 30kč regulačního poplatku.Pokud byste potřebovali neschopenku na delší dobu,neradím žádat lístek na peníze na konci měsíce pro účetní v zaměstnání.PAN doktor neuznává vyplácení peněz za to že se válíte doma a nepracujete.No ale kdyby nám nedali tu značnou částku-nemocenskou,z čeho bychom zaplatili tomu PANU doktorovi ty regulační poplatky?

Toho pána (nebudu psát lékaře, protože podle má k lékaři daleko) bych nikomu nedoporučovala, neumí ani s lidmi slušně mluvit, natož je léčit. Kdykoliv já jsem k němu přišla neměl ani snahu natož chuť mě léčit. Maximálně byl ochotný napsat neschopenku na 3 dny ale to jen v případě že se člověk už opravdu nemůže ani hnout, z mé zkušenosti má neustále pocit že se lidem pracovat nechce a proto k němu chodí a asi má i pocit že nemocenckou vyplácí on ze svých peněz... A myslím že občas by měl taky přemýšlet o tom co lidem říká protože člověk, kterému není dobře opravdu není zvědavý na to aby ho někdo obvyňoval z toho že se mu nechce pracovat, ponižoval ho a urážel jinými způsoby. Moje rada je jak nemusíte vůbec k němu nechoďte, ať ho zbytečně neobtěžujete...

Manželovi nepoznalinfarkt a poslal ho domů,že je nachlazený. No hrůza.

Až na malé výhrady jsem s p. doktorem spokojen. Velice oceňuji práci jeho manželky která je u něho zaměstnána jako sestra. Nepříjemné je pouze čekání v miničekárně.

Moje zkušenost - trochu drsné avšak slušné osobní jednání obvyklé mezi "chlapy".
Potřebná vlastní vyšetření mě byla vždy provedena,nebo doporučena vyšetření externí
odborná.O mých zdravotních problémech se mnou pan doktor hovořil,vysvětlil mi mechanizmus nemoci a její léčby. Nemám důvod k jekékoliv nespokojenosti.

Děsné, pokud chcete zažít co je to výsměch doktora, zkuste tohoto, prodělala jsem zánět žil, to mi zjistil až doktor jiný, on mi řekl, že jestli chci vědět, co je to mít natéklé nohy ať skočím do jiného stavu.... Dělala jsem ve fabrice, 12hodin jsem seděla u lupy a kontrolovala výrobky, dostala jsem silný zánět spojivek, k doktorovi jsem šla s doprovodem, oči jsem nemohla otevřít a tekl mi z nich zánět a on mi řekl, ať jdu zpět do práce a vykapu si oči něčím, že tohle pro něj není důvod k léčbě natož k neschopence. Když mě viděla mistrová, dohodly jsme se, že si vezmu dovolenou, protože bych asi sotva našla svou židli.
OPRAVDU příšerný doktor!!!

Znám několik lidí, kteří k němu chodí a nemyslím, že by to byl dr. s kompetencemi jednat s lidmi. Arogantní, neurvalý, neochotný - dlouhé čekání a pak velice rychlé, jednostranné jednání.