BENEMED s.r.o.
Tyršova 501, Osek

Pana doktora Beneše nemůžu jinak, než chválit. Nejenže ke mě, jako k pacientovi, měl vysoce profesionální přístup, ale musím ocenit i jeho lidský přístup. Dokáže potěšit i psychicky podpořit. Jeho přístup k pacientům je vysoce nad běžným přístupem doktorů k pacientům. Pokud bych měl hodnotit, jako ve škole, ode mne by dostal jedničku s hvězdičkou a medaily k tomu.
Zdeněk Pastucha

Zná, umí, obětavý, hodný.

Pan doktor Beneš i sestra Helena jsou velice vstřícní a mají snahu pomoci jak slovem tak odborně.Několikrát mi zásadně v mém zdraví pomohli a když byla potřeba,mě pan doktor neohlášeně navšívil doma,aby zkontroloval stav a přinesl léky......nemůžu si stěžovat.Pane doktore ...na výlevy hypochondrů neberte zřetel.....Jsem ráda,že Vás tu máme! Díky!

Je nej nej neeejjj Dr !

Velmi dobrý praktik

pomuze kdyz potrebuji

Špičkový odborník s lidským přístupem, kéž by takových bylo víc. Výborná je i sestřička Helena.

vynikající lékař co se týče vědomostí,komunikativní,upřímný

Lidičky, buďme rádi, že ho tu máme. Ze skušenosti vím, že v našem okolí je řada lékařů, kteří svým přístupem nesahají našemu doktorovi ani po kotníky... Jak by se vám líbilo, chodit vždy od lékaře s recepty na antibiotika, ať už vás bolí cokoli... Buďte rádi, že Dr. Beneš je staroslivý a posílá při komplikacích preventivně na vyšetření. Pokud vás opravdu něco trápí a nesimulujete, určitě to rádi přivítáte. A co se týká zbytečných neschopenek, proč by je neměl napsal každému? Vždyť je to jeho práce. Pokud jí nikdo potřebuje, nic ho nebolí a je upřímný, proč nenapsat? I pan doktor by uvítal jednání narovinu!!! Přestaňte psát nesmysli. Věční stěžovatelé, pokud s léčbou pana doktora spokojení nejste, odejděte, máte na to právo!!!

Pana Beneše znám již mnoho let je to úžasnej člověk a ještě leší doktor dříve sem chodila k jinemu a od malička mám problém s hlasivkama a až pan Baneš to začal řešit!!! Tak mohu jen doporučit a lidé kteří si ho neváží tak ať si nestěžují a najdou si jiného lékaře a Hlenka(sestřička) je jedna z nejlepších sester které znám už když sem byla dítě tak mě na dovolených ošetřovala tak vás žádám o slušné chovaní k oboum děkuju mnohokrát!!!