Adresa

BENEMED s.r.o.
Tyršova 501, Osek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pana doktora Beneše nemůžu jinak, než chválit. Nejenže ke mě, jako k pacientovi, měl vysoce profesionální přístup, ale musím ocenit i jeho lidský přístup. Dokáže potěšit i psychicky podpořit. Jeho přístup k pacientům je vysoce nad běžným přístupem doktorů k pacientům. Pokud bych měl hodnotit, jako ve škole, ode mne by dostal jedničku s hvězdičkou a medaily k tomu.
Zdeněk Pastucha

V
Ověřený profil

Zná, umí, obětavý, hodný.

K
Ověřený profil

Pan doktor Beneš i sestra Helena jsou velice vstřícní a mají snahu pomoci jak slovem tak odborně.Několikrát mi zásadně v mém zdraví pomohli a když byla potřeba,mě pan doktor neohlášeně navšívil doma,aby zkontroloval stav a přinesl léky......nemůžu si stěžovat.Pane doktore ...na výlevy hypochondrů neberte zřetel.....Jsem ráda,že Vás tu máme! Díky!


Je nej nej neeejjj Dr !


Velmi dobrý praktik
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřený profil

pomuze kdyz potrebuji


Špičkový odborník s lidským přístupem, kéž by takových bylo víc. Výborná je i sestřička Helena.


vynikající lékař co se týče vědomostí,komunikativní,upřímný


Lidičky, buďme rádi, že ho tu máme. Ze skušenosti vím, že v našem okolí je řada lékařů, kteří svým přístupem nesahají našemu doktorovi ani po kotníky... Jak by se vám líbilo, chodit vždy od lékaře s recepty na antibiotika, ať už vás bolí cokoli... Buďte rádi, že Dr. Beneš je staroslivý a posílá při komplikacích preventivně na vyšetření. Pokud vás opravdu něco trápí a nesimulujete, určitě to rádi přivítáte. A co se týká zbytečných neschopenek, proč by je neměl napsal každému? Vždyť je to jeho práce. Pokud jí nikdo potřebuje, nic ho nebolí a je upřímný, proč nenapsat? I pan doktor by uvítal jednání narovinu!!! Přestaňte psát nesmysli. Věční stěžovatelé, pokud s léčbou pana doktora spokojení nejste, odejděte, máte na to právo!!!


Ověřený profil

Pana Beneše znám již mnoho let je to úžasnej člověk a ještě leší doktor dříve sem chodila k jinemu a od malička mám problém s hlasivkama a až pan Baneš to začal řešit!!! Tak mohu jen doporučit a lidé kteří si ho neváží tak ať si nestěžují a najdou si jiného lékaře a Hlenka(sestřička) je jedna z nejlepších sester které znám už když sem byla dítě tak mě na dovolených ošetřovala tak vás žádám o slušné chovaní k oboum děkuju mnohokrát!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti