Ordinace PL gynekologa
Okružní 650, Beroun

K MuDr. Bělostíkovi jsem chodila od 16 do 19 let, za tu dobu mi neudělal ani jednou cytologii. Když jsem měla kvasinkovou infekci, tak mi dal pokaždé nějaké čípky, žádné testy nedělal. Když začaly jeho "osobní" problémy, raději jsem přešla k MuDr. Burešové, která mi udělala při vstupní prohlídce tolik testů, které jsem u pana doktora neměla za celou dobu. Samozřejmě mi z testů zjistila nějaký problém, kvůli kterému jsem měla tak časté kvasinkové infekce. Navíc se mnou za celou dobu prohodil asi tak 2 věty... Někdo o něm tvrdí opak a je spokojený, ale moje zkušenost byla bohužel špatná. A co jsem slyšela od kamarádek a známých, nejsem jediná.

K panu doktorovi chodím od 15 let, tedy celkem patnáct let a jsem s ním naprosto spokojená. Působí trochu zamlkle, ale když jsem rodila nebo měla jiné problémy, byl velmi milý, vždy mě poslal na všechna potřební vyšetření. Nikdy nic nezanedbal! Posledně mě bez jakýchkoli okolků poslal na sono prsu! Kamarádce podchytil včas rakovinu děložního čípku a i podle odborníků udělal všechna vyšetření včas a správně! Že by konzumoval alkohol jsem nikdy nezaznamenala ani náznakem. A jeho sestřičky byly vždycky všechny moooc milé, ochotné...! Kéž bych měla víc tak vstřícných a ochotných doktorů! Mohu jen doporučit.

Rozhodně nejsem spokojená s tímto lékařem chodila jsem k němu 5let a ani jednou mi neudělal citologii navíc byl pokaždé velmi odměřený například při výběru antikoncepce a podobně. Přešla jsem k paní doktorce Lachmanové kde jsem naprosto spokojená.

K panu doktorovi chodím již 24 let. V Praze, kde jsem pracovala, jsem začala chodit k jinému doktorovi, který mi svými medikacemi přivodil pouze obtíže, ze kterých mi pomohl právě pan doktor Bělostík. I díky panu doktorovi mám zdravého syna - měla jsem rizikové těhotenství a na základě doporučení pana doktora jsem byla vyšetřena v GENNETu. Později mne doporučil i na vyšetření do Motola (zvažoval se porod tamtéž z důvodu zdravotních komplikací). Na přístup pana doktora si také nemohu stěžovat, mám jen ty nejlepší zkušenosti a jeho sestřičky (i když se za ty roky taky vystřídaly) byly vždy bezvadné - moc ráda vzpomínám na paní Kudrnovou. Pan doktor Bělostík je prostě "MŮJ" doktor, nemám nejmenší důvod měnit lékaře a já osobně ho doporučuji!!!

K panu doktorovi chodí moje babička,máma k němu chodí přes 20 let a od 17 let k němu chodím i já. Nikdy jsme s ním neměly sebemenší problém. Mámě včas zachytil rakovinu děložního čípku.Bydlím v Praze, kde je doktorů spousta, ale pana doktora bych nevyměnila. Pan doktor se o mě hezky staral v době mého těhotenství, ať si každý říká co chce já jsem s ním naprosto spokojená. Sice toho moc nenamluví, ale na moje otázky vždycky odpověděl.Jestli budu mít další dítě, chtěla bych ho mít u porodu. Lucie Beranová

K panu doktorovi jsem chodila 15 let, žádné problémy jsem s ním neměla, byla jsem naprosto zdravá, porodila 2 zdravé děti. Po 2. porodu jsem začala užívat HA Depo Provera a aniž bych tušila následky, v užívání jsem pokračovala 10 let. Až po takovéto době mě poslal na vyšetření kostí, což samozřejmě dopadlo velice negativně. V rodině jsou dispozice k osteoporóze, takže mi takovouto HA neměl vůbec předepsat. I bez vorozených dispozic se mají dělat testy kostí nejdéle za 3 - 5 let!!!
I přes dlouholetou spokojenost nemohu pana doktora doporučit, neboť toto zanedbání je neomluvitelné a mě čeká dlouholetá léčba a značná omezení.

Je dobrý,mě vždy pomohl y poradil děkuji

Já si neumím představit, že bych chodila k jinému lékaři. Jsem s ním naprosto spokojená. Vyhovuje mi jeho klidná povaha, o pití nevím. Spíš tak jen působí, protože je opravdu tichý, ale příjemný. Nechodila bych k někomu protivnému.

Slušný přístup,perfektní diagnostik.

při vyštetření byl opily