Uničovská 905/2, Šumperk
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Bohužel nemůžu souhlasit s většinou hodnocení, přijde mi, že mě pak doktor jako mladou pacientku odbývá. Nejednou se mi stalo, že jsem odešla s pouhým zhodnocením: "to je dobré", "to je normální", "to se stává" nebo "to přejde samo".

Zkušený a slušný doktor. Kliďas, se kterým je vždy rozumná řeč. Vždy pomohl, vždy vyšel vstříc, hodnotím velmi pozitivně.

Prostě lékař,který dělá svoji práci a to velmi dobře .

JSEM NADMÍRU SPOKOJENÁ S JEHO PRACÍ LÉKAŘE.STARÁ SE O MNE JIŽ 18 LET A NEDÁM NA NĚJ DOPUSTIT. PŘIHLÁSILA JSEM K NĚMU I SVÉ DĚTI,A TY JSOU TAKÉ SPOKOJENY. VŽDY PORADIL A VYLÉČIL NEBO POSLAL DÁL NA DALŠÍ VYŠETŘENÍ.MOC MU DĚKUJI. JE MI 61 LET A DÍKY PANU DOKTOROVI JSEM STÁLE V DOBRÉ KONDICI.

K tomuto lékaři chodím již dvacet let, dosud mě nenapadlo, že by se zachoval špatně či že by něco špatně diagnostikoval. Pokud byl na pochybách, odeslal mě ke specialistovi. Děkuji pane doktore za dosavadní péči :-).

jsem velmi spokojeny.

Spokojena pacientka,nesouhlasdim s nazorem pani predchoziho clanku.Byla jsem nadmiru spokojena,pani si asi plete gynekologii s praktickym lekarem.Sestra se me na takove zbytecne otazky neptala a poustela nas max. po trech.U pana doktora jsem se svlekat nemusela,jen vyhrnula tricko,abych byla vysetrena dukladne,jsem ochotna se svleci do naha.

Je to velmi dobrý pan doktor, který s vámi v klidu řeší vaše problémy.