Praktický lékař pro děti a dorost
Školní 2, Střelice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Má hezký přístup k dětem i sestřička je velmi milá a vstřícná.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

S paní doktorkou i sestrou jsem spokojená. Má v péči obě mé děti, v minulosti měla i mne. Pokud je třeba, nechám si poradit i telefonicky. panuje tu vzájemn respekt a úcta.

Bohuzel pani doktorku rozhodne nemohu doporucit. Dcera se v 10. mesicich prestala otacet a ani se neplazila, MUDr. rekla, ze je v poradku. V detske nemocnici okamzite naridili cvicit podle Vojty. Na to MUDr. Uhlirova rekla, ze se ji zdala dcera nejak zaostala, ale sama nas nikam nedoporucila. Pri pravidelne kontrole v 18. mesicich se ji opet zdala dcera v poradku, s tim, ze cviceni podle Vojty bylo zbytecne a dcera by urcite zacala chodit i bez toho. Pri kontrole v detske nemocnici o mesic pozdeji, pan primar naridil dalsi rehabilitaci, protoze se dcera nepohybuje spravne. Bohuzel, pokud nemate zname doktory, kteri vas upozorni, ze s ditetem neni neco v poradku, bude vase dite trpet. MUDr. Uhlirova bohuzel nic nepozna (nemluve o zadni ryme)..

S dokttorkou jsem velmi spokojená. Je moc příjemná, vyptává se, poradí... Z mého hlediska je jedna nevýhoda, a to, že v Troubsku ordinuje jen pár hodin týdně.

Paní doktorku velice doporučuji. Je velmi milá, vstřícná a k pacientům má dobrý přístup. Léčila jako dítě již mne a nyní i všechny naše děti.

Vůbec nedoporučuji s takovou dětskou lékařkou raději nepřijít do styku.nejenže nerozpozná nemoci např.zápal plic, ale ani nevyšetří krev po nemoci a tím zanedbá dslší možné komplikace jako např.mononukleozu.3patné zkušenosti s ní mám jak s mými dětmi,tak nyní s vnoučaty.Raději dál od ní....

Paní doktorka je vynikající po odborné stránce, ale i její vstřícnost a ochota při komunikaci s rodiči je výborná.
K lékaři jdu s dítětem na ošetření a ne do hracího koutku. Nechápu matku, které chybí v čekárně hračky. Každé dítě má mít svoji hračku a to z hygienických důvodů. Nedo její dítě nemá svoje hračky, že ji chybí v čekárně?

Konstatuji, že kritické hodnocení popsané níže dostálo svému účelu a my byli příjemně překvapeny - paní doktorka byla při naší poslední návštěvě velmi vstřícná a příjemná. Ochotně zodpověděla naše dotazy a informovala nás o možných variantách řešení problému. V ordinaci, čekárně a přilehlých prostorách bylo čisto, objevily jsme tu i nějaké hračky. Paní doktorko, jen tak dál, musím uznat, že jste nás maminky touto pozitivní změnou překvapila - jste dobrá!

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti,vše vysvětlí,očkování nabízí a vzhledem k tomu,že má 2 ordinace,tak se nedivím,že není vybavení úplně super.Přesto ale je funkční a že nejsou hračky v čekárně se nedivím,protože si nedovedu představit,že by si děti hračky předávali mezi sebou bez řádné desinfekce - a to je technicky nemožné.Maminky by si také měly uvědomit,že po svých dětech by měly také pastelky,letáky,papíry a časopisy uklidit.

Paní doktorka má velmi pěkný přístup k dětem.Svým milým chováním děti upoutá.Dospělý doprovod informuje o nemoci, jejím průběhu a léčení.Na naše dotazy ochotně odpovídá a informuje nás i o možnostech nadstandardního očkování a preventicních opatřeních.