Miluše Uhlířová, pediatr Střelice

MUDr. Miluše Uhlířová

Pediatr Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Školní 2, Střelice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

S paní doktorkou i sestrou jsem spokojená. Má v péči obě mé děti, v minulosti měla i mne. Pokud je třeba, nechám si poradit i telefonicky. panuje tu vzájemn respekt a úcta.


Ověřeny pacient

Bohuzel pani doktorku rozhodne nemohu doporucit. Dcera se v 10. mesicich prestala otacet a ani se neplazila, MUDr. rekla, ze je v poradku. V detske nemocnici okamzite naridili cvicit podle Vojty. Na to MUDr. Uhlirova rekla, ze se ji zdala dcera nejak zaostala, ale sama nas nikam nedoporucila. Pri pravidelne kontrole v 18. mesicich se ji opet zdala dcera v poradku, s tim, ze cviceni podle Vojty bylo zbytecne a dcera by urcite zacala chodit i bez toho. Pri kontrole v detske nemocnici o mesic pozdeji, pan primar naridil dalsi rehabilitaci, protoze se dcera nepohybuje spravne. Bohuzel, pokud nemate zname doktory, kteri vas upozorni, ze s ditetem neni neco v poradku, bude vase dite trpet. MUDr. Uhlirova bohuzel nic nepozna (nemluve o zadni ryme)..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S dokttorkou jsem velmi spokojená. Je moc příjemná, vyptává se, poradí... Z mého hlediska je jedna nevýhoda, a to, že v Troubsku ordinuje jen pár hodin týdně.


Paní doktorku velice doporučuji. Je velmi milá, vstřícná a k pacientům má dobrý přístup. Léčila jako dítě již mne a nyní i všechny naše děti.


Vůbec nedoporučuji s takovou dětskou lékařkou raději nepřijít do styku.nejenže nerozpozná nemoci např.zápal plic, ale ani nevyšetří krev po nemoci a tím zanedbá dslší možné komplikace jako např.mononukleozu.3patné zkušenosti s ní mám jak s mými dětmi,tak nyní s vnoučaty.Raději dál od ní....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je vynikající po odborné stránce, ale i její vstřícnost a ochota při komunikaci s rodiči je výborná.
K lékaři jdu s dítětem na ošetření a ne do hracího koutku. Nechápu matku, které chybí v čekárně hračky. Každé dítě má mít svoji hračku a to z hygienických důvodů. Nedo její dítě nemá svoje hračky, že ji chybí v čekárně?


P

Konstatuji, že kritické hodnocení popsané níže dostálo svému účelu a my byli příjemně překvapeny - paní doktorka byla při naší poslední návštěvě velmi vstřícná a příjemná. Ochotně zodpověděla naše dotazy a informovala nás o možných variantách řešení problému. V ordinaci, čekárně a přilehlých prostorách bylo čisto, objevily jsme tu i nějaké hračky. Paní doktorko, jen tak dál, musím uznat, že jste nás maminky touto pozitivní změnou překvapila - jste dobrá!


J

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti,vše vysvětlí,očkování nabízí a vzhledem k tomu,že má 2 ordinace,tak se nedivím,že není vybavení úplně super.Přesto ale je funkční a že nejsou hračky v čekárně se nedivím,protože si nedovedu představit,že by si děti hračky předávali mezi sebou bez řádné desinfekce - a to je technicky nemožné.Maminky by si také měly uvědomit,že po svých dětech by měly také pastelky,letáky,papíry a časopisy uklidit.


S

Paní doktorka má velmi pěkný přístup k dětem.Svým milým chováním děti upoutá.Dospělý doprovod informuje o nemoci, jejím průběhu a léčení.Na naše dotazy ochotně odpovídá a informuje nás i o možnostech nadstandardního očkování a preventicních opatřeních.


I

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a svědomitá, milá k dětem i rodičům. Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti