Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Já osobně nedoporučuji. Neosvědčila se nám, takže jezdíme raději do vzdálenějšího Nového města na Mor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc příjemná a má krásný přístup k dětem a rodičům,znám jí už roky a můžu opravdu doporučit ,moje dcera k ní chodí s vnoučátkama a je to máma a lékařka jak má být ,jestli jí někdo špiní tak většinou ti co by jse měli nad sebou zamyslet,paní doktorkou máme vás moc rádi a děkuji za moje vnoučátka vždy když přijdeme za váma tak víme ,že je léčba tak jak má být jěště jednou dík a lidi jsou zlí a závidí

M
Ověřeny pacient

Mam dvě děti,a sama jsem jako ditě k paní doktorce také chodila. Nemohu si stěžovat. Je milá, důsledná a snaží se vždy pomoci. Neodmítne když volám s problémem na mobil nebo domů. Neměla jsem žádný problém. Kdyby byla tak špatna jak někteří píší asi by neměla neustále nacpanou čekárnu, zatimco ostatní zejí prázdnotou.

K
Ověřeny pacient

Vážená paní doktorko, ATB jen u imunokompromitovaných, pacientů se srdečními chlopněmi, s hemolytickou anémií, jen u systémové reakce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Nerozpoznala diagnozu a tak nám způsobila velké problémy. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Každý má právo na svůj názor a naštěstí i možnost, vybrat si jiného lékaře, když není spokojen. Já osobně jsem s paní doktorkou velmi spokojená jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Přestěhovala jsem se do velkého města, a mohu pouze konstatovat, že jsem zatím nenašla pediatra jí rovného.
Paní doktorko, moc Vám děkujeme za péči, kterou jste věnovala našim dětem, a to i ve svém volném čase. Nenechte se odradit a buďte stále tak příjemná, ochotná a šikovná jako Vás známe my!

Hodná, ale léčí špatně, nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velice schopná a lidská

Paní doktorka se zprvu zdála dobrá, ovšem velmi mě zklamala. V jisté situaci se ukázala jako velmi tvrdá a dokonce bezohledná, necitlivá k dítěti. Byla jsem tím velmi překvapena. Takže určitě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

jsem s paní doktorkou maximálně spokojena, vždy nám vyšla vstříc, i když nejsme žádné "dobré známé" jak uvádí v diskusi jeden hodnotící, nabídla mi, abych jí v případě potřeby zavolala domů klidně i o víkendu. když byl syn malý a dostavily se akutní zdravotní potíže, přijela svým autem k nám domů. který jiný pediatr by tohle udělal?

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti