Praktický lékař pro dospělé
Komenského 2, Šternberk

Výborná paní doktorka, skvělá sestřička - obě dvě jsou velmi milé a vstřícné - člověk se tam cítí v pohodě, uvolněně, s dcerkou ji máme moc rády.

nejlepší praktická lékařka ve Šternberku......chodí k ní celá naše rodina a maximální spokojenost :-)

PANÍ MUDR. ONDRÁŠKOVÁ VELMI VSTŘÍCNÁ, MILÁ VČ. ZDRAV.SESTRY, ROZUMÍ SVÉ PROFESI, CENÍM SI JI JAKO ČLOVĚKA I JAKO LÉKAŘE, POKUD SI NENÍ JISTÁ S DIAGNOZOU, KONZULTUJE S ODBORNÍKY. VÍCE TAKOVÝCH PRAKTICKÝCH LÉKAŘŮ. !!!

Skvělá lékařka s lidským přístupem k pacientovi.

Maximální ochota vyjít vstříc. Rozpoznala u mne vážnou nemoc a díky tomu jsem ještě tady.

My, pacienti jí nejsme lhostejní....

Pani dr.Ondraskova je velice vyborna pecliva mila pani doktorka.mam ji velice rada.

Paní doktorka je opravdu paní doktorka vždycky umí pomoci i nad rámec jejich povinností, jsme v její péči celá rodina už přes 20 let a nestalo se nám ,že by nás odbyla.Kéž by takových lékařů bylo víc.

Jsem v její péči více než dvacetpět let a mohu potvrdit,že její přístup k pacientovi je příkladný.Oceňuji hlavně její odbornou úroveň,pečlivost a důslednost a s tím spojenou výbornou komunikaci s pacientem.

příjemná,pracovitá, snaží se nemocnému pomoc nejen v rámci svých povinností