Odborná ženská lékařka
Marie Majerové 991, Třebíč

Toto je první doktor(ka) ´tohoto druhu´,
u které se cítím jako člověk, a ne jako "kus masa", že to musím tak říct.
Paní doktorka se mnou komunikuje, vše mi vysvětlila; je hodná, ´nekouše´ :)
Snad poprvé, kdy jsem tuto prohlídku neprobrečela - a to doslova. Vřele doporučuji všem, hlavně těm, kteří se bojí ke gynekologovi jít (osobně znám, bohužel, takových dost).

Přešla jsem k paní doktorce Jaitnerové před více než 20lety od staršího lékaře ,který si nevěděl rady s mým problémem a paní doktorka mi pomohla v krátké době.Jsem s ní spokojená ,vždy mi pomohla a poradila,byla vždy ochotná,příjemná a milá.Chodí tam i moje dcera a jsme s ní i její dcerou Dr.Tlustošovou spokojeny.

K paní doktorce Jaitnerové jsem přešla před víc jak dvaceti lety a bylo to ve chvíli, kdy mladý gynekolog při diagnostikování sedmého těhotenství začal tlouct kartou o stůl a řvát na mě do kdy chci rodit. Paní doktorka Jaitnerová mě přijala s tichou účastí a já se z předešlého šoku uklidnila. Dodnes chodím pravidelně na preventivní prohlídky a jsem za ni i za její dceru Dr. Tlustošovou nesmírně vděčná. Jsou výborné obě. A vůbec mi nevadí, že dojíždím z jiného města.

K paní doktorce Jaitnerové chodím už více než 30 let.S gynekolickými problémy,které u mne trvaly několik let mi vždy pomohla.Chápavá,jemná lékařka se dnes hledá velmi těžko...Já dávám to nejlepší hodnocení,protože paní doktorce právem náleží...Pokud jsem objednaná zabere mi návštěva maximálně půl hodiny...Četla jsem hodně připomínek na sestřičku...Nemohu si stěžovat,vždy příjemná a ochotná.Nevím,jestli některá přijdete vystresovaná,či přímo naštvaná - to se přenáší dámy...

K paní Jaitnerové jsem chodila několik let a když jsem měla problémy, nedokázala mi pomoci. Jen zkoušela různé léky a stejně to k ničemu nevedlo. Naštěstí teď už navštěvuji jiného lékaře, který je stokrát lepší. K této doktorce je dobré chodit, když problémy nemáte. Jinak ne.

S paní doktorkou jsem dlouhodobě velice spokojená.

Jsem spokojena, doporučuji.

Dnes jsem byla po dlouhé době na prevenci a jediné, co mě překvapilo (mile) je internetové objednávání, to je dobrý způsob. Jinak mě nepřekvapilo vůbec nic - na řadu jsem přišla přesně podle objednání, v kabince nestála fronta spolupacientek, doktorka Tlustošová i sestřička byly velmi milé a příjemné jako vždycky a nepřipadala jsem si tam jako blbec, což se mi u některých lékařů poslední dobu bohužel stává. Takže dvěma slovy: moc chválím !!!
D.M.

K paní doktorce chodím už spoustu let a jsem velmi spokojená s její péčí, jak po stránce lékařské tak i lidské.Vždy byla příjemná a profesionální. Totéž i její dcera, paní doktorka Tlustošová. Chválím a doporučuji. Otčenášková

Moc fajn a příjemná doktorka, vždycky ochotná a milá, nemohu naprosto nic namítat, jsem už několik let moc a moc spokojená.