Chodím k paní doktorce od samého začátku kdy praxi převzala, musím jen chválit. Zodpovědná, schopná, sympatická, vyslechne, pomůže a její sestřička je naprosto perfektní. Nic nenechají náhodě.

dobra doktorka ,perfektni prace

Příjemná lékařka má citlivý přístup k pacientům, naslouchá problémům. Pohodová a optimistická sestřička.

Dobrý den,
V životě jsem se nesetkal s lepším praktickým lékařem než-li je paní doktorka Krautštenglová.Domnívám se,že v současné době je již hodně málo takových lékařů jako je právě Dr.Krautštenglová.Leckterý obvodní lékař by si mohl s paní doktorky vzít příklad.
Za všechny pacienty paní doktorky současné i bývalé s úctou Jiří Berec ml.
v.r.

S paní doktorkou jsem nikdy neměl žádný problém, vždy mi pomohla a komunikace s ní je na velice dobré a příjemné úrovni.

Nedovedu si představit lepšího praktického lékaře. U paní doktorky si cením její rozsáhlé odbornosti a zvláště lidského přístupu k pacientům. Je velice obětavá, ochotná a vždy poradí. Vynikající lékařka, která dělá pro pacienty mnohem víc, než má v popisu práce, nikdy bych neměnil.

Moje lékařka už dlouhá léta, vždy pro mě cokoliv ochotně udělala. Má velké zkušenosti. Žije svou prací ve které se snaží stále zdokonalovat. Vedle toho je i dobrý diagnostik.Má i velké zkušenost jako lékařka RZS.Doporučuji

Velmi spolehlivá, je na ní spolehnutí a vyjde každému vstříct.Ostatně za ní mluví její pověst a činy.Nikdy nestávkuje a ráda pomáhá.