Miloslav Maule, gynekolog Zlín

Miloslav Maule

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Dobrý den, taky přidávám názor na pana asistenta MUDr. Miloslava Mauleho. Mohu jen a jen chválit! Od první prohlídky v patnácti letech jsem navštěvovala pana doktora, který bohužel zemřel, takže jsem po té hledala podobného odborníka se srdcem na správném místě a mohu říct, že jsem ho v panu asistentovi Maulemu našla. Po jednom neúspěchu, ve kterém mě moc podpořil jsme se dočkali dvojčátek. I když jsem nebyla mladá provorodička a měli jsme za sebou už pá měsíců snažení, nepadlo slovo o IVF a měl snahu udělat maximum pro přirozené otěhotnění. Díky tomu, že problém neodkládal jsme brzy jeli do porodnice pro naše dárečky. Císařský řez provedl pan doktor výborně, jizva už není skoro vidět a během mého měsíčního pobytu v porodnici mě chodil na pokoj pozdravit a povzbudit. Stejně tak, jak mohu chválit jeho, musím pochválit i jeho sestřičky. Je mi dokonce smutno, že už se tak často nevidíme:-))) Vzdávám čest práci těmto lidem. Kateřina Holíková, Zlín


Pan doktor je sice hodně konzervativní. Ale při vyšetřování jemný a každý problém hned řeší a nevyčkává, což se mi líbí. Po půlroční jeho léčbě jsem úspěšně otěhotněla.


Špatný přístup, velmi nepříjemně působil u porodu. A o odbornosti by se dalo polemizovat. Pro lékařskou profesi se málokdo narodí a hlavně to musí být člověk, který naslouchá druhým ne jen samolibě sobě. Trocha empatie by neškodila


Ověřeny pacient

Děkuju a doporučuju. s panem doktorem jsem se setkala u svého prvního porodu, byl moc fajn a moc mi pomohl....vyšetření prováděl citlivě, komunikace výborná a uklidňující pohled.


velmi dobrý odborník, chování decentní ale i vtipný. Vždy mi pomohl.


Úžasný doktor.Když jedna paní doktorka v nemocnici přehlížela na konci mého těhotenství můj vysoký tlak,velké dýchací potíže spojené s těžkým astmatem,otoky těla a bolesti hlavy,tak jsem se objednala na doporučení k panu doktorovi a ještě ten den jsem jela na sál a udělal mi císařský řez.Syn i já jsme zdraví.Má opravdu zlaté ruce.Vše se mi rychle zahojilo a jizva není skoro vidět.Je velice příjemný,naslouchavý a jemný při vyšetřování.Můžu jen doporučit.


Výborný operatér, pečlivý lékař.


Skvělý lékař i člověk. Vše Vám vysvětlí a snaží se pomoci.


Skvělý operatér, pečlivý doktor.


Možná mírně náladový,někdy nemluvný,ale jinak skvělý odborník v oboru gynekologie a skvělý operatér,operovat mě 3x,tak vím,o čem mluvím,navíc kdyby nebylo jeho profesionální léčby,tak bych nejspíš nikdy neotěhotněla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti