Miloš Spousta, zubař Radnice

Zubař

Na Potocích 460, Radnice
Ordinace stomatologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Bál jsem se vždy zubařů,ale díky panu Spoustovi jsem to překonal. Pečlivý, vstřícný a hlavně bezbolestný.

Zubaře jsem vždy, ale díky MUDr. Spoustovi jsem to překonal. A zuby mám teď konečně v pořádku. Díky...

Pan doktor je opravdu vynikající ve svém oboru. S mojí sestrou jsme navštěvovaly doktorku, která byla hodně mimo, často spravovala úplně jiné zuby, než kde byl problém. Proto jsme se vzbouřily a dokod nenašly vhodného lélaře nešly k ní. Po první návštěvě p. Spousty bylo všechno jako ze sna, vstřícnost, ochota, profesionalita, chápavost. Sestře po rantgenu předělal věškeré plomby a velice se divil, že je něco takového vůbec možné... Já tedy za naší rodinu jen a pouze DOPORUČUJI!!!

Pan doktor je opravdu výborný. Ačkoliv mám ze zubaře příšerný strach tak po pár návštěvách u pana zubaře Spousty se mé obavy ze zubaře zmenšily. A i když tam jdu v obavách,pan zubař ví,že se bojím a je maximálně příjemný a šetrný.Prostě bezvadný zubař jak po lidské stránce tak odborné!!

Pan doktor je prostě třída. Je velmi tolerantní k lidem dospělého věku kteří se ho bojí :-) Jako jsem třeba já. Prostě super zubař i pro mou dceru. M.P

Léta jsem hledal marně dobrého zubaře, až náhodou jsem se dozvěděl o MUDr. Spoustovi, do té doby jsem si se zubama prožíval peklo. Měl jsem se zubaři špatné zkušenosti. Navštívil jsem ho v akutním případě a v křesle jsem se dozvěděl, že je to armádní zubař. V životě by mi nenapadlo, že bude taková kapacita, nejen, že léčí bezbolestně, ale celkově mně dal dohromady zuby včetně resekce, které jsem se hodně obával, protože beru prášky na zředění krve. Chodím k němu od poloviny 90. let a nedám na něj dopustit. Jezdil jsem za ním až z Prahy a teď za ním jezdím z jižních Čech, vyplatí se mi to.

C

ochotný,vstřícný a šikovný.