MUDr. Miloš Ponížil

Praktický lékař Více

Hrušovany nad Jevišovkou 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou

Jde mu pouze o peníze a ne o zdraví pacientů.

Je to jeden z nejlěpších praktických lékařů, co jsem kdy měl. Je vysoce vzdělaný a narozdíl od ostatních se v medicíně neustále vzdělává formou seminářů, takže léčí moderně.

Tak nevím.Tolik špíny a hany a přitom má pan doktor stále plnou ordinaci,o čekárně ani nemluvím.Je to jako u televize.Nelíbí se Vám to?Tak to změňte a vyberte si jiného lékaře.Nestěžujte si na poplatky,ty si nevymyslel a považoval bych jej za troubu,kdyby je nevybíral.Kdo z Vás kritiků by to nedělal,kdyby mohl?Jinak pečlivý a zodpovědný lékař.Jeho sestřička pečlivá usměvavá a příjemná.Pane doktore a sestřičko.VÁŽÍME SI VAŠÍ PRÁCE.Určitě bychom neměnili.

Pan doktor je podle mého názoru velmi dobrý,mně osobně pomohl od velkých bolestí,kdykoli jsem potřebovala přijel i k nám domů.Při každé návštěvě mně vyšetří,léky které mi předepisuje jsou pro mně šetrné jelikož jich beru hodně.Je ohleduplný o nemoci si s Vámi promluví.

Nevim jestli jsem blb ja nebo ti co sem píšou hodnocení. V každém příspěvku tady čtu, jak pan Dr škube z lidí peníze a každý tady píše, jak upřednostňuje kvantitu nad kvalitou. Tím si ale protiřečíte, kdyby to byl špatný doktor, jak tady píšete, tak proč by k němu chodilo tolik lidí ??? A když píšete, že chce jen peníze, peníze a peníze, tak mi ukažte doktora, který poplatky nevybírá. Ja jdu k doktorovi, když mám problém a ten mi vždy ochotně vyřeší !!! Když chci jiný lék než mi doporučíl, tak mu to řeknu a on mi napíše jaký chci, teda pokud je podobný jaky mám dostat. Proste lidi se diví, že jim piše léky které nechtějí, ale proč si neřeknou o lék který chtějí, než aby tady pomlouvali. A podle mě kdo pomlouvá a je natolik srab aby se podepsal, tak jaký význam ma takové hodnocení ? Mě u pana doktora vadí jen to, že k němu chodí tolik lidí, a tak musím dlouho čekat, ale to je spíš známka toho, že je kvalitní. Kdyby nebyl tak chodim o patro výš a jsem vždy první na řadě. Takže pokud nechcete čekat, přejděte o 1 patro nahoru nebudete už nikdy čekat fronty. Nebo ta jednoduchši věc, u pana doktora se onjednejte telefonicky a taky nebudete čekat, myslím, že to je každý čtvrtek odpoledne.

Vypovídací hodnota těchto dotazů bude nejspíš problematická
Pan doktor zastává různé funkce, bydlí v hrušovanech, je obětavý

MUDr Ponížil mi pomohl ve všem, co jsem kdy požadovala a myslím, že je to nejlepší praktický lékař v Hrušovanech. O MUDr Škráškovi a Třímalovi jsem slyšela doslova odpuzující příklady o ''léčbě'' pacientů a nechápu, jak někdo může říci cokoliv podobného o MUDr Ponížilovi
Jitka M

v žádném případě nepochybuji o schopnostech pana doktora, je jen škoda,že dává přednost kvantitě své práce nad kvalitou, což pociťují pacienti.

Musim se pripojit k zapornemu hodnoceni, pan doktoru jde spise o jeho pohodlnou smenu. A doporucil bych kazdemu pacientovi, aby jsi udelal vypis z pojistovny, pan doktor si obcas napise nevykonane navstevy na pojistovnu.

Pan doktor by se měl věnovat pacientovi,když po dlouhém čekání je konečně na řadě.Má hodně pacientů a moc dlouhé čekací doby až 3 hodiny.Mělo by se to začít nějak řešit.