Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance
Skrétova 47, Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance

Byla jsem objednána na 10 hod. - přiříti se do čekárny po mně jakýsi kamarád pana doktora, kterého pan doktor srdečně pozval do ambulance a když jsem se ozvala, že mám termím na 10:00 hod. a poté musím nutně do Prahy, kde mám přednášky, pan doktor mi lapidárně sdělil - "No a co?" ... Bohužel jsem žila dlouho v zahraničí, takhle sprostě by žádný lékař s pacientem nedovolil jednat.

Také jsem byla odmítnutá a odešla jsem s doporučením vzít si nejméně 4 ibalginy . Opakované žádosti že nutně potřebuji ošetření protože jsem kvůli bolesti odešla z práce neobstáli .
Nepříjemná sestra a ještě nepříjemnější doktor . Striktně trvá na objednání a klidně mi nabídl termín za 2 týdny absolutní lhostejnost a nezájem .

Tento lékař již zapomněl na svoji přísahu a na to, že chodí do své práce proto, aby pomáhal lidem, kteří to potřebují. Odmítl ošetřit mého manžela, který měl bolesti nohy a nemohl na ni našlápnout. U lékaře ke kterému chodí, mají bohužel dovolenou a tak zkusil Mudr. Krupičku, bohužel mu pomoc neposkytl a poslal ho do lékárny, aby si koupil nějaký lék na bolest. V dnešní době, kdy má pacient právo zvolit si poskytovatele zdravotní služby nám to přijde opravdu nevhodné. Byl velice arogantní a sestra byla nepříjemná.

Kdo tam pujdete vemte si sebou neco na cteni a dobre nervy. Cekaci doba tak 1 hod. Pak se clovek musi vyzout do ponozek aby mohl k lekari. Pak mi rekl doktor vy nemate doporuceni? Hm takovy jsou nejlepsi. Jinak pak uz jednani dobre. Rengen sice 30 let starej, ale pak uz docela dobry.

Při všech návštěvách ordinace se pan doktor vždy choval korektně, vše na rovinu vysvětlil a od problémů vždy pomohl.

Dobrý den. Právě si hledám ortopeda a pročítám si hodnocení... Tenhle pan doktor získal všechny mé sympatie! Souhlasím s Vizitorem, tlustí lidé se nemejí přežírat a mají sportovat. Pokud nemají soudnost a vůli ze sebou něco dělat, tak je mi jich líto a škodolibě jim ty bolesti přeju. Navíc je nepříjemné s těmi upocenými a ufuněnými "lidmi" někde trávit čas a poslouchat jejich nářky.. Celý život říkám, že obezita je hnus a říkám to i teď. Tlusťoši, co váží 3x víc, než je normální, by měli mít 3x dražší zdravotní pojištění a ono by je to přežírání rychle přešlo a ordinace by se hned vyprázdnily! Taky bych jim sebrala auta a donutila je chodit pěšky. Sama auto nemám, protože nechci mít celulitidu na zadku (a navíc přemýšlím ekologicky). Myslím, že chodit pěšky a občas se trochu proběhnout nebo si vyject na kole je ten nejpřirozenější pohyb. Pak by neměli doktoři tolik zbytečné práce. Sportu zdar!
(Žena, 27 let, výška 174cm, váha 58kg, BMI 19)

Líbí se mi jeho předpojatost vůči lidem s nadváhou, jako ono čekat 2 hodiny čekárně s lidmi, co je bolí kolena protože, že se od rána do večera cpou tučným a sladkým a jejich vlastní nohy už ty jejich špeky neunesou, je opravdu opruz. Když se dozvěděl, že sportuji, byl milý a příjemný. S jeho postojem naprosto souhlasím.

Nechoďte do ordinace ke konci pracovní doby /čekala jsem 60 min/, arogantní viditelně nepříjemný, přitom po telefonu mi nechtěl objednat, pak nabízí proč jsem se neobjednala?
Chápu, že má hodně lidí, ale trocha slušnosti a zájmu by neuškodila. Šla jsem jinam, až do Berouna a tam by se měl p. Krupička učit u dr. Dvořáka Víta co je to slušnosti, vstřícnost a trpělivost s člověkem, kterého něco bolí. Navíc měl pr.dobu do 19.00 a podle lidí v ordinaci to vypadalo do 24.00 hod.

C

Jednání hrozné. "Copak zase chcete", "to mam teda radost","co by jste chtěla,s vaší nadváhou"..a pod. Tak takovýhle přístup k pacientovi,to tedy ne.Ačkoliv jsem k němu vydržela chodit léta,řekla jsem si už dost.Je spousta jiných a příjemných.

Pan doktor Krupicka je vynikajici diagnostik. Navstevujeme jej cela rodina jiz leta a vzdy nam vsem pomohl, tak jako i vsem nasim znamym. Vrele vsem doporucuji. Se svoji zdravotni sestrickou jsou vynikajici pracovni tym.