Miloš Aul, internista Plzeň

MUDr. Miloš Aul

Internista

21 názorů

Uložit


Adresa

Sokolovská 77, Plzeň
Interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
21 názorů

H
Ověřeny pacient

Chybi mi. Hana Dankova, Zurich Svycarsko.


L

Chci také moc poděkovat panu doktorovi za všechno, co pro nás udělal. Chodila jsem k němu sice jen něco málo přes rok s mým ročním synkem a moc nám pomohl. Malej byl stále nemocný a doktoři mu nasazovali atb. u pana doktora se vše zlepšilo a atb. nikdy nemusel dostat Děti si ho moc oblíbily a vždycky se k němu těšily a jiného doktora jsme nepotřebovali. Moc mu za všechno děkuji. Jen nevím, kam teď půjdeme, když budeme mít nějaký problém...:o(


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,
plně se ztotožnuji s názory Magdalény a paní J. Radové. Je to veliká ztráta. Vysoký odborný nadhled dalo se s ním plně diskutovat i o homeopatii když jsem měla nějaký problém řekla jsem nešel by tento lék ochotně to vyzkoušel, kolikrát jsem se i strefila a co je HLAVNÍ a nepovyšoval se!!! Měl lidský přístup. Musela jsem toto napsat je to veliká ztráta a nebyl tak stár 50 let. Ti kteří jste napsali či napíšou nevíte o dobrém homeopatovi, sam se i u někoho léčil nevíte?
Za každou zprávu děkuji a nebudu sama.
Helča


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Miloš Aul byl prvotřídní a nadčasový lékař.Jako jediný dokázal léčit pacienta na všech jeho úrovních.Jeho vynikající znalosti z homeopatie,akupunktury,elektroakupunktury a dalších diagnostických metod byly vysoce nadstandartní.Byl to vyjímečný a skvělý nejen lékař,ale také člověk.Velice jsem ho obdivovala a moc si ho vážila.Pan doktor mě velmi pomohl.Je to pro mě a jeho ostatní pacienty nepředstavitelná ztráta.Mockrát mu za všechno děkuji.


M
Ověřeny pacient

Musím napsat, že to byl vyjímečný doktor a vzácný dobrý člověk. Dostal mě, ze 2 nemocí + kdykoliv jsem měla chřipku či něco menšího. Nevím, kdoho nahradí. Je to obrovská ztráta. Navíc byl velmi inteligentní. Svých schopností nezneužíval, ale využíval k pomoci ostatních. Nejdřiv jsem mu nevěřila, ale měl (alespoň u mě za 12let ) prokazatelné výsledky. Akupunkturu uměl jako nikdo v Plzni. Je to tragédie. Mám pocit, že začíná období temna...Nestydím napsat své jméno, protože za svým názorem si stojím..


V

Pan doktor Aul byl skvělý lékař, píšu byl, protože bohužel již není mezi náma. Vždy jsekm k němu ráda chodila. Vždy byl milý, vstřícný, každému pacientovi se dostatečně věnoval. Mě vyléčil ze všech nemocí se kterýma jsem k němu přišla, tam kde si nevěděli rady- to pan doktor Aul dokázal. Pane doktore Aule děkuji. Budete nám chybět. Vaše pacientka Věra


MUDr. Aul je jedním z mála lékařů, kteří spojují duchovní a medicínský pohled na stonání lidí. Léčil jsem se u něj s trávicím probémy a zprvu jsem také nechápal, když já mluvím o prodělané žloutence, on mi povídá o mém vztahu k otci (nebyl ideální), mluvím o svých žaludečních vředech, on povídá o dominantním šéfovi v mé práci. Dovedl mě postupně k změně pohledu na mě samého a změně postojů v přijímání druhých. Postupně s tím zmizely i moje trávicí potíže. MUDr. Aul nebude asi nikdy ten nejlepší pacient pro ty, kteří svou nemoc berou jako konverzeční téma u kávy nebo pro ty, kdo si ji pěstují, aby byli v očích okolí za chudáka. Myslím, že právě od těch lidí tu má negativní hodnocení. Bude však vždycky tím pravým pro ty, kdo chtějí na sobě pracovat a něco v sobě změnit. Mě pomohl po všech stránkách a má moji plnou důvěru.


Ověřeny pacient

Tento lékař uznává i alternativní metody medicíny. Vyléčil mi neléčitelný adenom štítné žlázy... zázraky se dějí!!! Lékařům nevěřím a bojím se jich, ale MUDr. Aul hledá příčinu problému, a to klasická medicína neumí, ta léčí pouze následky. Doporučuji!!!


U pana doktora Aula se lečím asi 15let a jsem s ním velmi spokojena


Ověřeny pacient

Všimla jsem si, že negativní reakce na jeho léčení, které jsou tu uvedeny, vyplývají z nepochopení principu takové léčby. Co se týče arogance, nezažila jsem ji u něho, přestože ho znám už řadu let, ale samozřejmě je možné, že se k někomu choval, jak by neměl, což je jistě špatně. Jeho léčba mi už mockrát pomohla, doporučuji jej.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti