Interní ordinace
Sokolovská 77, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Chybi mi. Hana Dankova, Zurich Svycarsko.

Chci také moc poděkovat panu doktorovi za všechno, co pro nás udělal. Chodila jsem k němu sice jen něco málo přes rok s mým ročním synkem a moc nám pomohl. Malej byl stále nemocný a doktoři mu nasazovali atb. u pana doktora se vše zlepšilo a atb. nikdy nemusel dostat Děti si ho moc oblíbily a vždycky se k němu těšily a jiného doktora jsme nepotřebovali. Moc mu za všechno děkuji. Jen nevím, kam teď půjdeme, když budeme mít nějaký problém...:o(

plně se ztotožnuji s názory Magdalény a paní J. Radové. Je to veliká ztráta. Vysoký odborný nadhled dalo se s ním plně diskutovat i o homeopatii když jsem měla nějaký problém řekla jsem nešel by tento lék ochotně to vyzkoušel, kolikrát jsem se i strefila a co je HLAVNÍ a nepovyšoval se!!! Měl lidský přístup. Musela jsem toto napsat je to veliká ztráta a nebyl tak stár 50 let. Ti kteří jste napsali či napíšou nevíte o dobrém homeopatovi, sam se i u někoho léčil nevíte?
Za každou zprávu děkuji a nebudu sama.
Helča

Pan doktor Miloš Aul byl prvotřídní a nadčasový lékař.Jako jediný dokázal léčit pacienta na všech jeho úrovních.Jeho vynikající znalosti z homeopatie,akupunktury,elektroakupunktury a dalších diagnostických metod byly vysoce nadstandartní.Byl to vyjímečný a skvělý nejen lékař,ale také člověk.Velice jsem ho obdivovala a moc si ho vážila.Pan doktor mě velmi pomohl.Je to pro mě a jeho ostatní pacienty nepředstavitelná ztráta.Mockrát mu za všechno děkuji.

Musím napsat, že to byl vyjímečný doktor a vzácný dobrý člověk. Dostal mě, ze 2 nemocí + kdykoliv jsem měla chřipku či něco menšího. Nevím, kdoho nahradí. Je to obrovská ztráta. Navíc byl velmi inteligentní. Svých schopností nezneužíval, ale využíval k pomoci ostatních. Nejdřiv jsem mu nevěřila, ale měl (alespoň u mě za 12let ) prokazatelné výsledky. Akupunkturu uměl jako nikdo v Plzni. Je to tragédie. Mám pocit, že začíná období temna...Nestydím napsat své jméno, protože za svým názorem si stojím..

Pan doktor Aul byl skvělý lékař, píšu byl, protože bohužel již není mezi náma. Vždy jsekm k němu ráda chodila. Vždy byl milý, vstřícný, každému pacientovi se dostatečně věnoval. Mě vyléčil ze všech nemocí se kterýma jsem k němu přišla, tam kde si nevěděli rady- to pan doktor Aul dokázal. Pane doktore Aule děkuji. Budete nám chybět. Vaše pacientka Věra

MUDr. Aul je jedním z mála lékařů, kteří spojují duchovní a medicínský pohled na stonání lidí. Léčil jsem se u něj s trávicím probémy a zprvu jsem také nechápal, když já mluvím o prodělané žloutence, on mi povídá o mém vztahu k otci (nebyl ideální), mluvím o svých žaludečních vředech, on povídá o dominantním šéfovi v mé práci. Dovedl mě postupně k změně pohledu na mě samého a změně postojů v přijímání druhých. Postupně s tím zmizely i moje trávicí potíže. MUDr. Aul nebude asi nikdy ten nejlepší pacient pro ty, kteří svou nemoc berou jako konverzeční téma u kávy nebo pro ty, kdo si ji pěstují, aby byli v očích okolí za chudáka. Myslím, že právě od těch lidí tu má negativní hodnocení. Bude však vždycky tím pravým pro ty, kdo chtějí na sobě pracovat a něco v sobě změnit. Mě pomohl po všech stránkách a má moji plnou důvěru.

Tento lékař uznává i alternativní metody medicíny. Vyléčil mi neléčitelný adenom štítné žlázy... zázraky se dějí!!! Lékařům nevěřím a bojím se jich, ale MUDr. Aul hledá příčinu problému, a to klasická medicína neumí, ta léčí pouze následky. Doporučuji!!!

U pana doktora Aula se lečím asi 15let a jsem s ním velmi spokojena

Všimla jsem si, že negativní reakce na jeho léčení, které jsou tu uvedeny, vyplývají z nepochopení principu takové léčby. Co se týče arogance, nezažila jsem ji u něho, přestože ho znám už řadu let, ale samozřejmě je možné, že se k někomu choval, jak by neměl, což je jistě špatně. Jeho léčba mi už mockrát pomohla, doporučuji jej.