Dnes jsem se prevedl od doktorky z Brna do Znojma a na doporuceni kamaradu k pani doktorce Zivkovic. Bez problemu me vzala, sestricka prijemna, pani Doktorka take, ordinace vypada moderne spokojenost. :-)

Paní doktorka Živkovič je výborná jak po odborné, tak i po lidské stránce. Je pečlivá, naslouchá, konzultuje, vysvětuje. Totéž mohu říct i o sestřičce, paní Molíkové. Ač lékařskou péči často nevyužívám, jsem moc ráda, že jsem je našla a že to mám "za rohem". Děkuji a doporučuji!

Paní doktorka je dle mého názoru velmi svědomitá, přívětivá a ochotna řešit problém jako celek a to i pořádně do hloubky, nikoli jen povrchně. Příčina problému je u ní na prvním místě a tak by to mělo být i když jsem se setkala i s opačným způsobem léčby, ale takových nás je víc. Sama jsem zastáncem alternativní léčby a paní doktorka mě uchvátila svými znalostmi a nabídkami, se kterými jsem se velmi málo setkala a utvrdila mě v tom, že patří mezi výbornou lékařku a jsem velmi ráda, že jsem ji našla a neměnila bych. Má na mě čas a rozhodně si ho najde, aby mi vše řádně vysvětlila a pomohla. Mohu ji jen doporučit a moc ji přeji, aby její vědomosti pomáhali dál a předávala je i nám, protože jen od takových vzdělaných a přitom opravdu lidských a milých lidí se může člověk mnohému naučit. Mám ji moc ráda pro její přístup a laskavost.

Je nejlepčí lekařka ve znojmě a kolem znojma doporuji vse kdo hleda lekařku/lekaře

Nejlepší paní doktorka ve znojmě a okoli skvěla doktorka.

Velmi ochotná a lidská lékařka. Jsem velmi spokojena, doporučuji

Mudr.Živkovič je velice ochotná a příjemná,vždy mě vyslechla a snaží se poradit a pomoct i pomocí přírodních postupů a nepředepisuje jen paralen i na "zlomenou ruku" :-) moc doporučuji a držíme ji palce celá naše rodina Kožnarovi

Tato lékařka má přehled a orientuje se i v alternativních a celostních postupech. Příjemná, ale hlavně profesionál! Doporučuji!

S paní doktorkou jsem spokojen, je vždy milá a vstřícná k mým potřebám, ochotná poradit. Doporučuji

Paní doktorka je milá a vstřícná, stejně tak i její sestřička.Jsem docela spokojený.