Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

J
Ověřeny pacient

Dnes jsem se prevedl od doktorky z Brna do Znojma a na doporuceni kamaradu k pani doktorce Zivkovic. Bez problemu me vzala, sestricka prijemna, pani Doktorka take, ordinace vypada moderne spokojenost. :-)


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Živkovič je výborná jak po odborné, tak i po lidské stránce. Je pečlivá, naslouchá, konzultuje, vysvětuje. Totéž mohu říct i o sestřičce, paní Molíkové. Ač lékařskou péči často nevyužívám, jsem moc ráda, že jsem je našla a že to mám "za rohem". Děkuji a doporučuji!


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dle mého názoru velmi svědomitá, přívětivá a ochotna řešit problém jako celek a to i pořádně do hloubky, nikoli jen povrchně. Příčina problému je u ní na prvním místě a tak by to mělo být i když jsem se setkala i s opačným způsobem léčby, ale takových nás je víc. Sama jsem zastáncem alternativní léčby a paní doktorka mě uchvátila svými znalostmi a nabídkami, se kterými jsem se velmi málo setkala a utvrdila mě v tom, že patří mezi výbornou lékařku a jsem velmi ráda, že jsem ji našla a neměnila bych. Má na mě čas a rozhodně si ho najde, aby mi vše řádně vysvětlila a pomohla. Mohu ji jen doporučit a moc ji přeji, aby její vědomosti pomáhali dál a předávala je i nám, protože jen od takových vzdělaných a přitom opravdu lidských a milých lidí se může člověk mnohému naučit. Mám ji moc ráda pro její přístup a laskavost.


R
Ověřeny pacient

Je nejlepčí lekařka ve znojmě a kolem znojma doporuji vse kdo hleda lekařku/lekaře


R
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka ve znojmě a okoli skvěla doktorka.


A

Velmi ochotná a lidská lékařka. Jsem velmi spokojena, doporučuji


Mudr.Živkovič je velice ochotná a příjemná,vždy mě vyslechla a snaží se poradit a pomoct i pomocí přírodních postupů a nepředepisuje jen paralen i na "zlomenou ruku" :-) moc doporučuji a držíme ji palce celá naše rodina Kožnarovi


Tato lékařka má přehled a orientuje se i v alternativních a celostních postupech. Příjemná, ale hlavně profesionál! Doporučuji!


S paní doktorkou jsem spokojen, je vždy milá a vstřícná k mým potřebám, ochotná poradit. Doporučuji


Paní doktorka je milá a vstřícná, stejně tak i její sestřička.Jsem docela spokojený.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti