Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

MUDr. je arogantní, uřvaná, pomlouvá ostatní pacienty veřejně, pořád si jen stěžuje na pojišťovny, na to jak je vše drahé a pacient ji vůbec nezajímá. Jedná se o sebestřednou osobu, která má potřebu se hlavně vymluvit!!! Proto již zde nechodím a ordinaci vůbec nedoporučuji!!Sestra to stejné, direktivní a arogantní!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Katastrofa. Hnusná arogantní ženská, která se škaredě vyjadřuje o svých klientech, v domnění, že to do čekárny nejde slyšet. Během vaší návštěvy stihnou se sestrou probrat hromadu osobnich záležitostí. Pak si všimne i vás a za něco vás zdupe či poníží.. občas má světlý záblesk, který v zápětí usmrti na plné čáře
To je tak si v kostce. Nikdy víc.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Alergie

K paní doktorce jsem chodila 9 let. Ze začátku spolupráce celkem v pořádku, pak to začalo drhnout, protože měla pocit, že simuluju. Dokonce mi poslední rok nepredepsala obvyklé léky, které mi psávala. Tak jsem se rozhodla jít k jiné lékařce (alergoložce), protože mi bylo fakt zle a dobře jsem udělala. Bylo mi diagnostikováno sezónní astma, nasazeny léky a cítím se výborně. K paní doktorce Šrámkové již nikdy více.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Byla jsem u Paní doktorky poprvé se sestrou, první návštěva probíhala v pohodě, našla mi, že mám astma, které jsem nikdy neměla a z důvěrou jsem inhalátory, které mi předepsala užívala ale měla jsem pocit, že se mi můj stav spíše zhoršil, když jsem o tom informovala doktorku, řekla mi při mé druhé návštěvě, že neví co se mnou má dělat a že mi léky, které mi přihoršovaly napíše znovu a, že je mám užívat dál. Léky už přes rok neužívám a žádné zhoršení nepociťuji a nemám ani známku po astmatu. Takže za mě a moji sestru, měníme alergologii už po druhé návštěvě u Paní doktorky

Paní doktorka byla při mé prvnínávštěvě velmi vstřícná. Rozumí své práci, je to odborník na svém místě.

Nepříjemná na něco se zeptá a než odpovíte, tak vás sjede znova. Ona nikdy nic nikde nezapomněla. Řve jak by byla středem vesmíru. Už nikdy více. A dokonce mi odmítla napsat léky.

Nejhorší lékařka se kterou jsem se setkala. Tak arogantního člověka jsem nepotkala. Odbyla mě nic mi neřekla jenom jsi stěžovala a v podstatě mě vyhodila že tady nemám co dělat a při tom mám velké problémy s kašlem. Už nikdy víc a měl by se tím někdo zabývat, protože než aby léčila tak škodí.

POPRVÉ a NAPOSLED!!! Uřvaná a nepříjemná, vyjela po mně, co u ní dělám, co po ni chci? No nevím, když mi k ní posílá obvodní lékař, tak asi to má nějaký důvod, který má zjistit podrobně ona a ne obvodní a už vůbec ne já!!!
Nesoustředěná a hektická, pořad mlela to svoje a řvala po mně že nemám ji skákat do řeči, no nevím asi když se mi na něco ptá tak jsem mněla asi mlčet! Na konec mi oznámí, že je ve skluzu! Ale mně to nezajímá, ať dělá svoji práci pořádně a v klidu i kdyby to trvalo déle!!!
Řekla jsem ji, že její chování je vskutku neprofesionální a neadekvátní, že si beru svoji dokumentaci a jdu k jinému lékaři. Nic neřekla a ťukala dál do PC, a pak s pohrdavým úsměvem mi podala papíry.

Jako doktorka a člověk děs a hrůza!!

jedna návštěva u této lékařky mi stačila na to,abych sem již nikdy nevkročila,nejenom,že nedokázala zjistit mou diagnozu,málem mi odrovnala zdraví,ale takové chování jsem nikdy v životě neviděla,nepustí vás ke slovu a přístup,který má ke své zdravotní sestřičce je neskutečně sprostý,nikomu nedoporučuju,raději budu dojíždět na druhý konec republiky.nikdy víc!!!!!

toto je nejhorší lékařka u které jsem kdy byla,nejenom že mmi špatně určila diagnozu,ale ani nepřišla na to co mi vůbec je!a to její chování,nepustí vás ke slovu ,a taktéž hrozně se chová i k sestřičce,tot jsem ještě nikdy neviděla.v žádném případě já k této doktrorce již nepůjdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!