Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Paní doktorka je moc super a moc hodná. Díky ní už nemáme z žádné návštěvy neurologa dopředu stažený žaludek, jako v předešlých zkušenostech s jinou dr. Tuto paní doktoru vždy rádi navštívíme a rádi si za ni dojedem těch 50km, stejně tak nás těší i moc milá sestřička. Super přístup obou dvou

Paní doktorka je specializovaná na děti, a proto jsem od ní už musel odejít, což mě moc mrzí, měl jsem ji moc rád, je to skvělá neuroložka. Určitě i já všem doporučuji. :-)

Vynikající lékařka s laskavým přístupem k dětem.Pomáhá.......Doporučuji.......

Paní doktorka je pečlivá,hodná,ví jak s dětmi pracovat aniž by se bály.Určitě ji všem doporučuji.

jsme u paní doktorky moc spokojeni,byli jsme tam již dvakrát a vždy byla moc příjemná a milá a hlavně je vidět,že její odbornost je na pravém místě.
Moc všem doporučuji,pokud potřebují radu a pomoc neurologa,určitě bych nelitovala,ani dojíždění z větší dálky. Jitka Cardová

nejlepší,

Velká odbornice, vždy příjemná a ochotná. Nestraší děti bílým pláštěm. Ví, jak na ně.

paní doktorka je skutečným odborníkem s lidským a vstřícným přístupem, vždy ochotná , milá a usměvavá