Milena Korálová, zubař Cheb

MUDr. Milena Korálová

Uložit

Zubař Více

5 názorů

Uložit


Adresa

Svobody 1, Cheb
Ordinace praktického zubního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Úžasná doktorka! Přešel jsem k ní od dentistky, která neznala či z pohodlnosti nechtěla uplatnit jiné řešení než trhání stoličky. MUDr. Korálová naopak zub ošetřuje. Vlídné jednání; na obrazovce ukáže situaci v ústech; nejlepší technická vybavenost ordinace, jakou jsem dosud v Čechách viděl. PH

Pí. doktroka mi několikrát zkazila zuby a několikrát na to byla upozorněna. Nereaguje ani na to, kdyz jí povím, ze mě bolí zub - prý tam kaz není a pak ho musí vytrhnout, nebot jen uplně zničený...

Báječná lékařka.

I

Paní doktorka je pro mne nejlepší jakou bych si mohla přát. Vždy mi vyhověla a nikdy jsem u ní neměla sebemenší problém, její komunikace s pacientem je moc příjemná a práce bezchybná... a dík patří i moc příjemné sestřičce, na které taky hodně zaleží...vřele doporučuji její ordinaci, sice si počkáte ale ty služby stojí za to :-)

S

MuDr.Korálová je velmi pečlivá lékařka na velmi vysoké profesionální úrovni. S jejímy zákroky jsem byl vždy spokojen a to jak po funkční tak i po estetické stránce. Je to lékař,který si ví rady a je schopen jakýkoli problém přivést do úspěšného výsledku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti