Praktický lékař pro děti a dorost
Na struze 30, Trutnov

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší paní doktorka a sestřička jaké jsme mohli mít. Vždy nám obě skvěle poradily než aby nám paní doktorka hned předepisovala léky. Osobně si vážím právě těchto pro někoho třeba babských rad a celkového přístupu. Obě jsou velmi milé, ochotné a profesionální.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající lékařka i sestřička. Navštěvovala jsem od mala, nikdy jsem s nimi neměla problém. Obě vždy milé, komunikativní, usměvavé. Paní doktorka vždy pomohla, vyléčila, věděla si se vším rady. Víc takových lékařů!

Doporučuji!!! Paní doktorka i sestřička jsou skvělé! Profesionalni a hlavne vůči malym dětem i rodičům milý přístup! Vzdy velice ochotné.

velmy dobrá dětská doktorka

Velmi doporučuji paní doktorku.Mám u ní obě děti a vždy pomohla když jsem si nevěděla rady.Sestřička je také bezvadná.Pěkný přístup jak k rodičům tak k dětem.Málo která doktorka taková je.

Jsem absolutne nespokojena s touto doktorkou. Někdy mi přijde jako zázrak trefit se do její dobrý nálady. Chápu, že není asi jednoduchý její povolání, ale být příjemná k lidem by se ocenilo.

S paní doktorkou jsme byli vždy velmi spokojeni, rozhodně doporučujeme!!!

Paní doktorka je milá a profesionální

je dobra

Nesouhlasím s názorem klientů, kteří paní doktorku hodnotí jako nejhorší... Je to velmi zkušený pediatr, s mnohaletou nemocniční praxí a hlavně zdravým rozumem a umí pacienty velmi správně vyšetřit a nasadit potřebnou léčbu. Existují však samozřejmě lidé, kterým se ani ten sebelepší nezavděčí a budou pomlouvat. Já ji mohu jen vřele doporučit. Rodiče, pokud chcete mít své děti ve správných rukou, svěřte se jí! Lepší vážnější lékař, který ví, co dělá, než usměvavý neschopný blbec.