Ortopedická ordinace
Masarykovo nám. 95, Brandýs nad Labem

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Pan doktor mi vždy pomohl s kolenem i ramenem jen je škoda že vždy když mám akutní problém musím nejdříve k praktickému lékaři pro žádanku ale jinak super lékař

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

V minulém týdnu jsem navštívila dr. Urbana ohledně bolesti ramene. Návštěva probíhala následovně: zvedla jsem ruce do stran a nahoru. Tím vyšetření skončilo. Pak mi doktor sdělil, že mi dá injekci. Což jsem odmítla, protože nesnesu tyto látky a bojím se reakce. Načež mi arogantně sdělil, co tedy chci s arogantním úsměvem. Sono vyšetření na to jsem mohla zapomenout. Naprostý nezájem o pacienta. Tak toto hradí pojišťovna.

Ortoped, který nepoznal meniskus v koleni. Co je to sakra za ortopeda absolutně nedoporučuji. Pan doktor je bohužel velmi namyšlený na umění, které neumí.

Umístění: Ortopedická ordinace preventivní vyšetření kyčlí dcery

Lékař dětským pacientům věnuje minimum péče, protože si na jeden čas objednává více dětí. Neodhalil vrozenou dysplazie kyčle, kterou odhalil jiný specialista. Dcera díky návštěvě jiného doktora podstoupila distrakční léčbu a kyčel je už v pořádku. Kdybychom spoléhali na pana Urbana, problém by byl odhalen až pozdě. Rozhodně nedoporučuji! Naopak, dítě by mu nikdo neměl svěřovat.

Já osobně panu doktorovi musím hodně moc poděkovat. Za dobře dopadlou operace, a za jeho přístup a péči. Chová se ke mě moc hezky. Má cit. Je prostě nejlepší. Aspoň pro mě. Diky moc pane doktore! :-) Alena Molnárová

Jako lékař je MUDr. Urban nejspíš na dobré úrovni, ale od pacientů rád přijímá peníze před operací - kyčelní kloub 6.000,-Kč. Takto by se lékař chovat neměl. Ochota veškerá žádná. Pokud máte akutní problém, přijďte až vás objednáme. (pokud do té doby neumřete).

Pan doktor je důsledný, odpovědný a milý, je to profesionál

Neochota plus špatně určená léčba.

Mou matku operoval(TEP)bez problémů.Pak došlo na mne a už to začalo,přijdete za měsíc,pak zase a zase,nakonec výrok při 4 stupni poškození kyčlí zněl,(málo cvičíte,běžte si zaběhat a objednejte se za 3 měsíce).Ten den jsem kontaktoval jiného ortopeda a mám jednu kyčel hotovou a připravuji se na druhou.

Super odborník