Milan Šulc, zubař Jihlava

MUDr. Milan Šulc

Zubař

15 názorů

Uložit


Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
S
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař

S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Zbavil mne panické hrůzy ze zubařů,je pečlivý a citlivý.Jsem s ním natolik spokojená,že i po odstěhování z Vysočiny do Plzně k němu ráda dojíždím.


P
Ověřeny pacient

Super pan doktor. Profík, pečlivý, vše vysvětlí, nikdy mne od něho nic nebolelo. Syn se ho také nebojí. A že si počkám půl hodky v čekárně mi vůbec nevadí. Chápu, že některý zákrok potřebuje delší čas. A dnes se čeká všude..


J
Ověřeny pacient

Velmi dobrý odborník,pečlivý, vybavený, nezneužívá svého postavení vůči pacientům , jen ten čas strávený v čekárně.


J
Ověřeny pacient

Neuvěřitelně arogatní, styl jeho práce pamatuje ještě dinosaury. Při objednání na určitou hodinu si připočtěte ješte jednu až dvě hodiny, které strávíte v čekárně. V dnešní době je umrtvení při vrtání stardartem u každého lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Jsem maximálně spokojená. Jeho přístup je velice profesionální. Nejlepší zubař, jakého jsem měla. I mé děti jsou spokojené a zubaře se nebojí. Jediný zápor_i přes objednání na určitou hodinu není vyjímkou i hodinová čekací doba.. :-( Ale vzhledem k nabízené péči si člověk rád počká.


Pan doktor toho sice moc nenamluví a člověk si i při objednání posedí na chodbě ale jinak jsem s ním velmi spokojený. Hlavně že nešetří umrtvovacíma injekcema. Jeden z mála pochopil že když to lidi nebude bolet, tak tam radši přijdou na preventivní prohlídku. Co je malé ďobnutí injekcí proti vrtání do živýho?
Za sebe ho rád doporučuju a ordinační doba i odpoledne je vážně super!


M

Profesionál na svém místě, pracovní doba dlouho odpoledne, nelituju změny pojišťovny...(btw, zkuste s VZP sehnat v Jihlavě zubaře:)
Můžu jedině doporučit.


M

Nezažila jsem lepší a profesionálnější přístup, pečlivý, sympatický a umí si poradit. K němu je i radost chodit a není se čeho bát...nikdy mě netrápí a nic nebolí!A co je moc fajn, je krátká čekací doba obejdnání narozdíl od jinýho stomatologů a ordinační hodiny do 19h, kdy tam člověk může zaběhnout po práci a nemusí si kvůli tomu brát volno!!!!Fakt super, doporučuji velice!!!!!!!


Moc šikovný pan zubař, oceňuji, že komunikuje s pacientem. Navíc jeho současná sestřička paní Rožnovjaková je anděl - moc milá, usměvavá - ulehčuje pacientům nelehké posezení v křesle :) děkuju !!!


V

je to bezvadný lékař, velmi pečlivý a nezpůsobuje bolest- umrtví při vrtání


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti