Praktický lékař pro dospělé
Mírová 1124, Velké Bílovice

Pana doktora hodnotím naopak špatně. Nikdy mi nebyl schopen pomoci a poslední dobu mám pocit ,že už se mu nechce ani léčit. Nevím jestli to je stářím ale docela mě to odrazuje. Motivaci nepřidá když se podíváte na předešlé příspěvky jde evidentně vidět že to psal jeden a tén sám člověk což je velice smutné a hovoří to samo za sebe že pane doktore.

PLNĚ SOUHLASÍM S PŘEDCHOZÍMI NÁZORY NA PANA DOKTORA. JEN TAK DÁLE. DĚKUJI.

Pana doktora doporučuji všem, kterým se zdá, že jim lékaři nejsou schopni pomoci. Nevím, jak to pan doktor dělá, ale vždycky přijde na "něco", co zabere. Je vidět, že o pacientech a jejich nemocech PŘEMÝŠLÍ.

Doktora Staňka hodnotím jako velice dobrého a zkušeného lékaře. Velmi dobře diagnostikuje a následně léčí. Má mnoho specializací, takže své pacienty nemusí honit po různých specialistech, šetří pacientům cestování a pojišťovnám šetří peníze. Neuvěřitelné jsou jeho zákroky při bolestech "od páteře".
Velmi příjemné je objednávání pacientů, nemusejí vysedávat dlouhý čas v čekárně.K dispozici je i o víkendech a svátcích, takže pacienti nemusejí nikam jezdit.
Své pacienty má celkově v dobrém zdravotním stavu díky pravidelným preventivním prohlídkám, pravidelným kontrolám i návštěvám pacientů doma.
Doktora Staňka vřele doporučuji.

Pana doktora hodnotím velice dobře. Má velké zkušenosti, široké spektur výkonů, pacienta neposílá po všech specialistech a nemocnicích, většinu základní péče zvládá sá. Je příjemný, obětavý, k dispozici je každý den, včetně víkendů a svátků.Jako velmi příjemné hodnotím objednávání pacientů na určitou dobu, člověk nemusí hodiny vysedávat v čekárně, všechno pěkně "odsejpá".Sama mám zkušenost, že jsem se svým problémem prošla rukami specialistů, nemocnicí, samý odběr krve- bezvýsledně. Pan doktor Staněk, po mé druhé návštěvě u něho, objevil příčinu potíží,a bylo vyhráno.
Všem ho doporučuji.