Milan Sedláček, zubař Hrotovice

MUDr. Milan Sedláček

Zubař

10 názorů

Uložit


Adresa

Zákostelní 9, Hrotovice
Stomatologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ambulance extrakce zubu

Velice příjemný personál, ohleduplný vůči mému dřívějšímu zranění sanice. Komunikativní Pan zubař mi předem vždy vysvětlil jakou operaci v ústech bude provádět, případně jak postupovat. Morální podpora jak z jeho strany tak ze strany sestry, která vůči mě byla též velice ochotná. Moje první trhání zubu, a naprostá spokojenost. Po vytrhnutí ještě chvíli klábos, a pak bezbolestně s radostí odcházet domů. Po vytrhnutí jsem nemusel vzít žádné prášky od bolesti, lokální anestezie přestala účinkovat, a vůbec nic mě nebolí. Já mám jasnou volbu, takhle to má vypadat.


Zrovna dneska jela manželka k panu doktorovi s oteklou pusou a obavami,vrátila se domů s úsměvem.Oba jsme s jeho péčí maximálně spokojeni,má velmi citlivý přístup jezdíme k němu až z Bučovic a vždy nás ochotně přijme a co se trhání týká vím z vlastní zkušenosti že to je až poslední možnost,ale musíte s tím souhlasit.A jedna věc - zmizelo manželčino kladné hodnocení,které psala v roce 2008 poněkud zvláštní že? L.Bárek.


supééér


Ověřeny pacient

Opravuji tedy své hodnocení. Pana doktora jsem vyhledala s akutní bolestí a otokem. Neošetřil mě, nepomohl mi, pouze vyinkasoval poplatek. Krajně neprofesionální mi připadají otázky proč jsem u zubařky v Třebíči a ne u něj. Když jsem to zdůvodnila (studuji tam) a naznačila ochotu přejít k němu, odmítl to s poznámkou že moje zuby jsou samá práce a nic z toho. Po výslechu a zaplacení mě vyhodil s tím, že můj stav není akutní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Panu Doktorovi moc děkuji vzal mě v neděli večer i když k němu nechodím a pomohl mě od nesnesitelné bolesti zubu já mám strašný strach fobii ze zubařu a on byl velice milí a chápaví vše mě vysvětlil nakonec sice zub musel ven ale vubec to nebolelo moc moc díky a za mě ste nejlepší a moc díky Petra Karšulínová


Nebo přinejmenším velmi dobrý. Přijal nás v deset večer, zub bolel, nikde žádná pohotovost příjemný, ochotný vysvětlil problém, zub ošetřil. U mě má 10 z 10 možných bodů.


Pan doktor je velmi ochotný, několikrát mi sám nabídl ošetření o víkendu a kdykoliv zavolám, ošetří nás. Nechápu, kdo vymyslel to trhání, máte přece právo odmítnout! I když pan doktor je přece ten, co tomu rozumí a když říká, že je to na vytržení, tak zcela určitě je. Jitka Matějková


B

S panem doktorem jsem velmi spokojená vždy mi zuby vyléčí bez dalších problémů,vysvětlí vše
důkladně což jsem u jiných zubních lékařů takovou ochotu nezažila.


J

Je pravda, že pan doktor rád trhá. Ale pokud řeknete, že nechcete, aby zub vytrhnul dá se přesvědčit a zub vyléčí. Plomby dělá kvalitně, že málo kdy vypadnou a navíc později nebolí, jako u některých jiných lékařů. Vše vám rád vysvětlí a případně doporučí co a jak.


V

jen by trhal

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti