Odbor. lékař psychiatrie a psychologie
Sušilova 1, Opava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Skvělý, lidský, empatický člověk, skvělý lékař, výborný psycholog a psychiatr. Když to řeknu lidově "sebral mne hrobníkovi z lopaty." Díky, pane primáři, tisíceré díky.

Pan doktor Rampáček je skvělý psychiatr. Dostala jsem se k němu až jako k 6tému psychiatrovi a on jediný mi byl schopen pomoci. Přistupuje ke všemu se zdravým rozumem, po návštěvě u něj, kdy si mne VŽDY vyslechl, jsem odcházela zklidněná, v pohodě. A to k němu dojíždím až z Litoměřic!!!!

Jako výdejna předpisů na léky dobrý jako lékaře a navíc psychiatra hodnotím velmi slabě a výsledky jeho "nezájmové léčby" mám možnost pozorovat na vlastní mamce. Léčení typu"předpis je u sestry"je fakt bomba.

kdokoli ma pravo tahat odpadky do rodiny sve nikdo do rodiny druhych

Pana doktora Rampáčka znám již pět let. Jeho léčebné postupy mě pomohly vymotat se z něčeho co jiná paní psychyatrička nedovedla. Vždy najdu u něj porozumění, Nejvíc si cením, že při příchodu a odchodu mi podá ruku.
Diskutujeme spolu , není to dlouhé a zbytečně dramatické. Velice si ho vážím jak člověka tak lékaře.
ještě bych se chtěla zmínit o celice dobrém kolektivu, který tvoří se svou setřičkou. Je to milá a niky jesm ji neviděla se mračit a nadávat a to by alespoň mohla brblat..Všem doporučuji.

Ke slabému hodnocení nahoře můžu jen dodat - pokud se vám nelíbil přístup pana doktora, stačilo jen říct, že si chcete popovídat, že vám léky nesednou. Já mám s panem doktorem velice dobré zkušenosti. V ordinaci sedím, jak já chci dlouho, pokud se chci bavit, pan doktor mě rozhodně nevyhazuje, vyslechne a navrhne buď snížení nebo zvýšení dávky léků. 10 let jsem se léčila u jiného psychiatra, který mě málem přivedl k sebevraždě, protože k léčbě používal jen homeopatika, jeho přičiněním se mi nemoc vracela vždy v intervalech a byla čím dál horší. Nebýt pana doktora Rampáčka, kdoví kde bych dnes už byla. A přestože jsem až z Bruntálu, pan doktor mě velice ochotně vzal k sobě.

Výborný doktor i člověk.

Děkuji, je to velký odborník , který mi pomohl znovu začít žít.Taky ho chci všem doporučit

Skvělý odborník,který mi hodně pomohl a já mu za jeho pomoc moc děkuji.Mohu a ráda ho všem doporučuji.