Adresa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie
Anenská 5, Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Absolutní spokojenost s léčbou,osobním přístupem a ochotou.

K

Pan doktor Provazník je člověk na svém místě,není k tomu co dodat. Bezva.

Neznám jiného lékaře,který ordinuje bez ohledu na ordinační hodiny a navíc s dobrou náladou.Ne každý pacient jeho dobrou náladu ocení,já ano!Nerudných a otrávených lékařů je mnoho.Lidičky co by jste chtěli,je to jeho zaměstnání a práce,kdyby měl vše prožívat,musel by už dávno být v blázinci,vdyť Vy se také nehroutíte když se Vám v práci něco nepovede,že?Ruku na srdce a hlavně se z toho jak říká Pavel Nový...neposrat-bude hůř!!!


J

Pravděpodobně mě operoval rameno. Operace dopadla výborně. To je v pořádku, ale jeho nepříjemné, povýšené chování mě vzalo odvahu se ho zeptat i na to kdo mě operoval. Po operaci ani nepřišel na pokoj, aby zjistil jak se operace zdařila a poradit jak se mám chovat. Nezájem. Asi jsem nebyl jeho typ.


A

výborny operater


C

Už několikrát jsme seléčili s manželem u pana doktora a vždy úspěšně. Snaží se vždy pomoci a hlavně s úsměvem a dobrou náladou, kterou každý pacient přivvítá. Díky


Ověřený profil

Dne 5. 1. 09 mi pan doktor operoval pr. rameno. Vše dopadlo na jedničku bez komplikací, mám jen malé vpichy, které jsou klidné. Kontrola byla rychlá, věcná, kompetentní a navíc je pan doktor jeden úsměv sám :o) Doporučuji všem


Z

Pan doktor vše řešil s humorem, přesto jsem nabyla dojmu, že má naprostý přehled. Po odborné stránce výborný profesionál. Je milý a vstříný. A k tomu dělá hezké malé jizvičky :-).


Došlo k chybě, zkuste to znovu