MUDr. Milan Přenosil

Psychiatr Více

České Budějovice 1 adresa

Psychiatrie
Senovážné nám. 2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Mohu s pozitivními názory pouze souhlasit...pan doktor Přenosil je velmi milý a vstřícný,navíc když vám někdo pomůže v těžkých chvílích,nezapomenete to...takže panu doktorovi velký dík!Mohu jen doporučit!

Poradí a vyléčí.

Empatický, ani jednou mě nenechá na pochybách. Obdivuju, že je ke všem tak trpělivý, ochotný a konkrétní.

Je to psychiatr jak má být

Mého syna léčí již téměř 10 let. Přestože syn měl vždy obavy z lékařů díky své chorobě, k panu doktorovi se vždy těšil pro jeho lidský přístup. Je velice ochotný a vstřícný k potřebám pacientů. Řídí se heslem poskytovat pacientům co nejlepší služby.

Fišer

K panu doktorovi docházím už více než 6 let a jsem s ním velice spokojená. Moc mi pomohl v nejtěžším období mého života, kdy jsem se dozvěděla, že mám nevyléčitelnou nemoc a od té doby mě tzv. drží nad vodou. Má k pacientům velice laskavý přístup, opravdu se mi vždy plně věnuje a příspívá k mé lepší psychice. Můžu ho všem jenom vřele doporučit.

Velmi vstřícný a chápající lékař pacienta,kterému poskytuje tu nejlepší péči.