Sam. ordinace PL pro dospělé
Jirchářská 271, Kostelec nad Orlicí

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé preventivní lékařské prohlídky

Pan doktor Milan Musil je zkušený. Přestože jeho ordinace bývá velmi často nadměrně vytížená, odborně poradí a hlavně pomůže s problémy. Mimo jiné, dobrá komunikace a zpětná vazba.

Odpovědný, moc toho nenamluví a v mém případě - když šlo do tuhého - reagoval briskně,je klidný a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ano - jsme dobří známí,ale zachránil mne bez řečí, když mi upovídaná a drbavá doktorka málem přivodila konec. Mohu jen doporučit !!!

S tímto doktorem mám jen špatné zkušenosti. Problémy pacientů zlehčuje, celé vyšetření spočívá v tom, že po vyslechnutí pacienta ani nevstane od stolu a rovnou nadatluje do klávesnice recept na antibiotika. Hlavně, že je pacient za 2 minuty pryč. Přijde mi jako morous, který dává všemožně najevo, jak ho obtěžujete. Nemůžu doporučit.

Veselý,zodpovědný a vstřícný

Doktor ze staré školy. dokáže vyslechnout a pomoci. Chodí k němu spousta starších lidí a včichni z Federal-mogul.
Nikdy jsem s ním neměl problémy. Vždy vyšel vstříc mým požadavkům.

Doporučuji ji ho když chceš být doma 3 týdny s chřipkou.

SUPEr MUDr.

Je to dobrý lékař.

Me vyhovuje a je s nim sranda