Adresa

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem
Ordborný lékař chirurg

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

I
Umístění: Ordborný lékař chirurg Jiný

Vynikající chirurg , odborník s velmi profesionálním, milým a lidským přístupem. Sestřička taky super.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordborný lékař chirurg Vyndání stehů po operaci

Dnes jsme byli se synem na vyndání stehu po operaci střev (crohnova nemoc) Tím děkuji za vysvětlení a radu co se nenoci týká. Mužem být rádi že takového lékaře tady máme. Před lety synovi zachránil nohu a dnes opět ochotný a hodný jako vždy. Děkujeme.


H
Ověřeny pacient

Dát na odštíplou kost brufen?? Velice chytré!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Pan doktor Kořínek-skvělí lékař a na svém místě.Kdykoli příjdu milí hodný pozorný a i přesto že do ordinace míří denně mnoho lidí s úrazy pro léky nebo jen na kontrolu je stále příjemný.A za to mu patří opravdu v dnešní době velký dík.Tak že děkujeme pane doktore.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je podle mého názoru a zkušenosti nejen velice zkušený a fundovaný odborník, velmi dobrý diagnostik, ale i skvělý člověk. Má šikovné ruce, vnímá člověka před sebou a dokáže odhaliti problémy, se kterými se mu právě nesvěřujete a ochotně je řeší. Příjemnou a lidskou komunikací, empatií a smyslem pro humor dokáže uvolnit stres a obavy pacienta. Je to člověk a obětavý lékař na svém místě.


Ověřeny pacient

Zhruba 5 let zpátky jsem si přelomil prst. Doktor, u kterého jsem byl, mi dal na ruku sádru s tím, že všechno je oukej. Shodou náhod jsem zrovna cestoval po republice, takže jsem byl na kontrole u několika jiných doktorů. Všichni řekli - v pohodě, čekej. Na další kontrolu, která měla být poslední, jsem byl u Kořínka. Prohlédl si to a řekl: Ty vole špatně ti to roste, jedeš na operaci. Po operaci jsem se dozvěděl, že nechat prst srůst by znamenalo výrazné omezení pohyblivosti. Kořínek je drsňák, ale je to chlap na místě a ví přesně, co dělá.


Jsem velmi spokojena s péčí pana doktora a výměna sestřičky na ambulanci od mé poslední návštěvy(2008) vedla k ještě příjemnějšímu prostředí k ošetření.


Profesionální a příjemný přístup lékaře i sestry,odbornost na úrovni,jako pacient jsem byl velmi spokojen


Kdykoli jsem od tohoto pana Doktora něco potřeboval, tak nikdy nebyl žádný problém, vždy když jsem se objednal na určitý čas, tak mě vzal přednostně bezohledu na počet neobjednaných pacientů...jeho přístup byl vždy profesionální. I jeho setřička byla vždy přívětivá a milá.


velice hodny


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti