Milan Kolomazník, psychiatr Plzeň

Prof. MUDr. Milan Kolomazník

Uložit

Psychiatr Více

8 názor

Uložit


Adresa

Ambulance psychiatrická a sexuologická
Klatovská tř. 89, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Je mi 30 a dotor se mě ujal ca před 5ti lety kvůli úzkostem a depresím. Naprosto změnil kvalitu mého života k lepšímu. Je to špičková kapacita světové známosti, ač chápu, že pro některé ženy může působit různě. Mně zcela zmenil léčbu, a to k lepšímu. Je na něm vidět, že to je opravdu kapacita a můžu ho jako psychiatra pouze doporučit.

Ověřený profil

Je pravda, že pan doktor je pán v letech. Přesto mi jeho přístup i metody nepřijdou nijak zastaralé a nám s manželem velmi pomohl. Děkuji za vstřícný a otevřený přístup. Z mého pohledu je to odborník na svém místě a příště bych rozhodně nevolila jinak. g.m.

K
Ověřený profil

Člověk by měl mít alespoň trochu soudnosti a odejít včas do důchodu. Je mi líto, že jsem zde strávila svůj čas ale vyplnit dotazník jsem mohla po internetu. Praktiky pana doktora mi přopomínaly film "Jáchyme hoď ho do stroje" ale ve velmi zpomaleném provedení. Pokud hledáte odbornou pomoc rozhodně se této ordinaci vyhněte. Přišla jsem z návštěvy značně znechucená.

S

Pan doktor je machr ve svém oboru !!!! Nebýt jeho asi,bych tu už nebyla.Díky němu jsem to zase JÁ !!!! Za což Vám pane dr.velice děkuji

V

Byla jsem opravdu velmi spokojena,prostředí ve kterém pan doktor ordinuje je domácké a uklidňující.Profesionální a přitom lidský přístup není v dnešní době samozřejmostí.

J

Absolvovala jsem první sezení jsem spokojená.Přístup pana profesora je klidný a .otevřený.Klid v ordinaci,žádné rušení jinými lidmi.Cítím se tam velmi dobře,dýchá tam na mne klid a pohoda.Fascinuje mne jeho intelekt a pohoda. Doufám,že časem nezměním názor.

N

Je mi líto, ale jestli byl pan doktor někdy specialista, já tu dobu nezažila. Měla jsem z něj pocit velmi stresující.

I

Je to doktor s velkým D, myslím , že to mluví za vše.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti