Masarykovo náměstí 351, 330 23 Nýřany, Nýřany
Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví preventivní prohlídka a řešení problému

Pan doktor je jedinečný. Je velmi empatický a vždy poradí a je příjemný dá se s ním opravdu bavit o všem! Dojíždím k němu i přes odstěhování do Prahy jinam nejdu :-)

Pred 7 lety sem ve Stodu rodila sve 1 dite byl to hrozny porod zacal v 8 vecer ve stredu v 7 rano druhy den mala porad nesla ven pan Four sel zrovna do prace a prisel me pozdravit asi videl ze je mi ouvej a nic se nedeje hodil na sebe plast prisel ke me a za 15 min byla mala venku pan Four je ten nejlepsi gynekolog nebyt neho rodim jeste dnes:-)

Jsem ráda, že mám tu možnost chodit k panu doktoru. Nejen, že je to velký sympaťák, ale je velmi milý, vždy příjemný, naprosto profesionální a na každou návštěvu jsem se těšila a těším. Vím, že se nemusím stydět přijít s jakýmkoliv problémem.

Neznám doktora který by začal ordinovat dříve než před pracovní dobou, pan doktor začíná vždy 5 minut předem. Je velice ochotný, vždy má dobrou náladu a vždy pomůže. Neměnila bych! A vřele doporučuji všem ženám

Já k panu doktorovi docházím již nějaké roky a jsem s nim velice spokojená.Je milí, starostlivý a vždy mi pomohl i psychicky.Ordinace je útulná a uklidňující.Pokaždé co jsem musela na operaci jsem si ho vyžádala jako operatéra a nebyli problémy žádné.M

Nadmíru profesionální lékař a nesmírně charizmatický člověk. S žádným dotazem si u pana doktora nepřipadám hloupě a nikdy jsem nebyla odbyta. Vidím, že stejně vstřícně komunikuje i s jinými pacientkami a zřejmě je to i dobrý šéf. Ordinace i čekárna jsou nádherně zařízeny a člověk si tam nepřipadá jako "maličký" pacient. Po všech stránkách mohu jen doporučit. Odborná péče je u pana doktora na špičkové úrovni (ve srovnání s dalšími 2 lékaři, ke kterým jsem dlouhodobě chodila).
Děkuji, pane doktore!

Vynikají lékař, ohleduplný, taktní, sympatický, lidský. Velice ochotná je i sestřička.

Jsem velice rada,že jsem dostala doporučení na pana doktora Foura.Pan doktor je velice citlivej,pečlivej,příjemnej a vše vysvětlí co vás zajíma.Jsem nadmíru spokojena,a můžu jenom doporučit.:)Lucia Nikitinska

Pana doktora Foura vřele doporučuji všem pacientkám. Jeho přístup je velmi zodpovědný a profesionální. V mém případě nikdy nic nepodcenil, byl vždy velmi ochotný a milý. A to i v případě, že v zástupu za mnou bylo v čekárně hodně pacientek. Odceňuji jeho pečlivost a empatii, díky které své pacientky podporuje.

Je prostě nejlepší!
Panu doktorovi docházím již 16 let, dojíždím téměř 100 km a věřte, že jsem lepšího lékaře neviděla a nikdy bych neměnila.

Renata