Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví
Masarykovo náměstí 351, 330 23 Nýřany, Nýřany

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem mohla poznat. Nic nebere na lehkou váhu, vše řeší, vše podrobně vysvětlí. Jsem vděčná, že jsem v rukou takového profesionála a úžasného člověka.

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví Jiný

Jedním slovem WAU. V životě se mi nestalo, aby se lékař opravdu zajímal o mé problémy a chtěl je řešit. Příjemná je ordinace,čekárna...jsem ráda, že jsem konečně v rukách odborníka, ale také velmi lidského a milého člověka! :-)

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví Jiný

Pan doktor je velky profesional, emapticky, prijemny. Samozrejmosti je vysoka odbornost a peclivost.

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví Jiný

Po 13 letech plných stresů z návštěv na gynekologii a vzrůstající nedůvěře ke svojí doktorce jsem se rozhodla pro změnu a na doporučení kamarádky jsem se objednala k panu doktorovi.
Přístup pana doktora se s mojí bývalou doktorkou nedá vůbec srovnat. Je velice milý, trpělivě zodpovídal moje otázky a sám se vyptával, aby získal ucelené informace. Nemám ráda přístup "něco vás bolí, tak vám napíšu prášky", což u pana doktora evidentně nehrozí, protože mi nechal udělat rovnou pár testů.
Bylo to poprvé, kdy jsem od gynekologa neodcházela vystresovaná a zralá na panáka, ale usmívala jsem se. Pro někoho, kdo se dlouhá léta bál na prohlídky chodit je to víc než vítaná změna, zvlášť když plánujeme s přítelem miminko a nebyla jsem nadšená z představy, že ho při každé návštěvě budu muset vystavovat takovému stresu. Troufám si tvrdit, že ani případné čekání v čekárně pro mě již nebude problém a tlak 180 na 120 zůstane jen nemilou vzpomínkou.
Mám za sebou teprve první návštěvu, ale už při ní jsem poznala mnohem víc péče než kdy předtím. A pro mě osobně asi největší zážitek byl, že jsem poprvé na ultrazvuku mohla vidět svoje vaječníky. Zvláštní, ale hezký pocit :-)

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví Jiný

Nemám ráda vůbec žádného doktora, ovšem až na Pana doktora Foura. Za mě je to naprostá špička. Kdykoliv jsem měla problém pomohl mi. Když jsem přišla o miminko, dal mi dohromady, abych mohla znovu otěhotnět. Nemusím se vůbec stydět se ho na cokoliv zeptat, cokoliv mu říct. Je to velký profesionál a moc milý člověk. Nesmím zapomenout zmínit jeho skvělou sestřičku. Vždy příjemná a moc hodná Paní. Za mě naprostá spokojenost . A ten kdo tady píše hrůza apod.mu jen závidí jak je skvělej.

Umístění: Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví preventivní prohlídka a řešení problému

Pan doktor je jedinečný. Je velmi empatický a vždy poradí a je příjemný dá se s ním opravdu bavit o všem! Dojíždím k němu i přes odstěhování do Prahy jinam nejdu :-)

Pred 7 lety sem ve Stodu rodila sve 1 dite byl to hrozny porod zacal v 8 vecer ve stredu v 7 rano druhy den mala porad nesla ven pan Four sel zrovna do prace a prisel me pozdravit asi videl ze je mi ouvej a nic se nedeje hodil na sebe plast prisel ke me a za 15 min byla mala venku pan Four je ten nejlepsi gynekolog nebyt neho rodim jeste dnes:-)

Jsem ráda, že mám tu možnost chodit k panu doktoru. Nejen, že je to velký sympaťák, ale je velmi milý, vždy příjemný, naprosto profesionální a na každou návštěvu jsem se těšila a těším. Vím, že se nemusím stydět přijít s jakýmkoliv problémem.

Neznám doktora který by začal ordinovat dříve než před pracovní dobou, pan doktor začíná vždy 5 minut předem. Je velice ochotný, vždy má dobrou náladu a vždy pomůže. Neměnila bych! A vřele doporučuji všem ženám

Já k panu doktorovi docházím již nějaké roky a jsem s nim velice spokojená.Je milí, starostlivý a vždy mi pomohl i psychicky.Ordinace je útulná a uklidňující.Pokaždé co jsem musela na operaci jsem si ho vyžádala jako operatéra a nebyli problémy žádné.M