MUDr.

Milan Dejmek

Kontaktní informace

• R

Pan doktor Dejmek je v pohodě. Vůbec bych neřekl, že je arogantní. Když jsem šel na kontrolu, zapomněl jsem zjistit u obvodní lékařky datum přeočkování tetanu, tak mi pan doktor barvitě popsal jak vypadá (zbytečné) umírání na toto bakteriální onemocnění. Ještě než jsem vyšel z kliniky, už jsem vytáčel číslo obvoďačky :) Věřím, že některé citlivější dámy mohou mít s takovým suverénem typu pana doktora problém, ale já k němu půjdu bez obav znovu.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Vidunová
    Jana Vidunová
    Edvarda Beneše 19, Plzeň

Vladislav Třeška
    Vladislav Třeška
    Francouzská tř. 4, Plzeň
    Je super ! Je nejen víc než kvalifikovan a navíc má vystupování nejen po odborné, ale i společenské stránce!!! Ivan… Více

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Petr Sirotek
    Petr Sirotek
    Plastický chirurg
    Unhošťská 2533, Kladno
    Byla jsem před 14 dny na operaci hornich a dolnich víček. Dneska už vypadám super, nejsou ani vidět jizvy, prostě… Více

Silvia Tůmová
    Silvia Tůmová
    Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha
    Byla to periodická návštěva k ošetření kolena (eliminace tekutiny ). Bylo to jako vždy perfektní a byla obvyklá… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R

• U pana doktora jsem absolvovala odstranění znaminka u ucha. Vše v pořádku až do doby kdy jsem přišla po 10ti dnech na kontrolu. Pan doktor mě sprdnul na dvě doby jako malé dítě za to, že to stále nemám přelepené tou samou náplastí-ze prý sterilní. Pracuji v pohostinství takže asi každému dojde, že smrdim kouřem a mám dlouhé vlasy, tudíž není možné si deset dní neumyt hlavu. To ale pan doktor prostě nedokázal pochopit a vynadal mi, že "jsem se prostě neměla mýt". Léčbu jsem přerušila a k němu do ordinace už v životě nevkrocim. Po lékařské stránce možná profesionální, ale neumí jednat s lidmi. Arogance neskutečná, nikdy víc.

• Já jsem u pana doktora Dejmka byla vyšetřena v klidu,bez emocí a arogance.Je pravda trošku svérázný,ale pomohl mi,poučil a díky němu jsem zdravá a v pořádku.Do ordinace k němu budu chodit i nadále.Nemám pocit,že by byl arogantní nebo že by své pacienty jakkoli komandoval či jim něco přikazoval.

• P

Musím se také podělit se svými zkušenostmi. Pan doktor je tak trochu "svůj". Jde většinou rovnou k věci bez nějakého "zaobalování". Chápu, že s tím někteří citliví lidé mohou mít problémy a jeho jednání vnímat jako neurvalé avšak já s tím problém neměl.

Obrátil jsem se na něj s problémem v intimní oblasti a na přístup si nemohu stěžovat. Vyšetření bylo pokaždé (podstoupil jsem jej několikrát) bezbolestné, citlivé a vždy mi vysvětlil co se chystá udělat, než to udělal. Podle mého názoru se jedná o dobrého lékaře, u kterého si jen musíte zvyknout na jiné chování, než je obvyklé. Mě osobně to nijak nevadilo...

• B

Při hledání nejbližšího chirurga na internetu sem narazil na pana Dejmka, a po přečtení recenzí jsem se pro jistotu objednal do vedlejší ordinace. Bohužel při mé návštěvě,tam pan doktor nebyl a já musel k panovi Dejmkovi. Radím nikdy více, příště raději zemřu!!!!

• J

Neurvalé a nediskrétní chování, je sebestředný a pacient musí jen poslouchat! Obě sestry, které jsem v ordinaci zažila jsou velmi příjemné a situaci zachraňují. Ale to se jim zřejmě nepovede. Léčbu u něj přerušuji a odcházím. Nechoďte tam!!!!!!!

• Tento lékař je možná po profesionální stránce kapacita, ale jeho neurvalé chování je nepřijatelné. Zařízení ordinace se od 80tých let nezměnilo a na můj údiv, že nemají ani počítač, mi pan doktor velmi sprostě vynadal at tam nechodím a úmyslně nás nechal čekat v čekárně další hodinu.

• Docházela jsem k panu doktorovi s dcerou a byla jsem spokojená. Všechno nám bylo vysvětleno a ani v nejmenším jsme se nesetkaly s nějakým nepříjemným jednáním. A sestřička je moc hodná a milá.

• Bohužel také musím přidat negativní hodnocení, chování pana doktora je přímo katastrofální. Hraje si spíše na psychologa a je k tomu velmi arogantní, netaktní,hrubiánský, řeší věci, které mu nepřísluší, zkrátka jen si vylévá vztek na pacientech. S takovým přístupem může svojí ordinaci rovnou zavřít.Už nyní jeho čekárna zeje prázdnotou. Není se čemu divit.

• pan doktor naprosto profesionálně a empaticky ošetřil mého 1,5 syna , přestože se mu dítě smýkalo v náručí a mělo hysterický záchvat, sestřička je moc příjemná, v téhle ordinaci jsem se setkala s ochotou a moc nechápu negativní hodnocení
      markéta kropíková