Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Pan doktor Brychta je vynikající lékař,jeden z nejlepších co znám,je milý a rád se vším pomůže a poradí.Jsem u něho v evidenci už 15 let a nedovedu si představit přejít k někomu jinému.Ma můj velký obdiv a poděkování za péči kterou mi věnuje.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Je to zkušený lékař, který má svůj styl. Děkuji mu za jeho odvedenou práci. Naštěstí jsou zkušenější lékaři s daleko větším zájmem o pacienta o kterých jsme bohužel dříve nevěděli. Díky několika posledním velmi negativnim návštěvám u pana doktora jsme se rozhodli pro změnu. Byla to změna s velkým Z, byl jsem velmi mile překvapen, jak může jiný lékař fungovat a jaký servis může pacientovi dopřát. Škoda, že jsme změnu neudělali dříve, teď za to bohužel draze platíme na zdraví. Toto hodnocení není kritika pana doktora, je to můj úhel pohledu.

S timto doktorem jsem velice spokojena,vylečil mě ze dvou agresivnich rakovin prsu.Ma velmi lidsky přistup,vždycky vyslechne.Mužu jen poděkovat a doporučit

Pan doktor Milan Brychta je lékař, jakého si přejí všichni pacienti a jejich příbuzní: jeho obětavý a lidský přístup dává člověku jistotu odborné kompetentnosti, vědomí, že lidskost nevymřela, a zejména (nikoli falešnou) víru v dobrý vývoj věcí. Velký dík, vážený a milý pane doktore, a přání všeho dobrého za mne i za máti! PhDr. Dana Svobodová

Výborný lékař jsem třináct let v jeho´vyléčil mě z rakoviny prsu. Je laskavý a pozorný.Vřele doporučuji Šímová Hana

Pan doktor je ve svem oboru podle me jeden z nejlepsich. Zabyva se problematikou uz velice dlouho a jeho vztah k pacientum je velmi prijemny, nasloucha a snazi se pomoci jak jen to jde

Pan Milan Brychta , onkolog z FNKV, je jednim z nejhorsich lekaru, ktere jsem kdy poznala. Byl pred sedmi lety osetrujicim lekarem meho manzela a takovy nezajem o terminalne nemocneho jsem si nikdy nedokazala v zivote predstavit. Dokonce neumoznil manzelovi prevoz do hospicu tyden predem smrti, kdy i mne jako laikovi bylo jasne ze to neni vic jak na mesic. Pry manzel nedodrzel dohodu, nevydrzel 3 cykly chemoterapie. Lecba bolesti byla pro pana doktora velkou neznamou.

Je velmi pečlivý, laskavý, svědomitý, milý, má hezký vztah k pacientovi. Neobvykle příjemný lékař, vynikající odborník.