Blatenská 311, Horažďovice

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: OFTA s.r.o., oční laserové centrum operace očí

Naprosto skvělý doktor a výborný člověk. Operoval mi obě oči (6 dioptrií na každém) a jsem naprosto spokojen, po 3 letech od operace stále žádný problém. :)

Výborný lékař, jeho včasný zásah při poranění oka mě zachránil zrak . Velice děkuji !!!
Ivan Vasilev

Milý, příjemný a velmi sympatický pan doktor. Má skvělý přístup k pacientům, pečlivý, důsledný. Mohu jedině doporučit.

Skvělý doktor se skvělým přístupem. Kéž by všichni doktoři byli takový jako on. Každému bych ho jen doporučila.

Skvělý doktor, vždy nám pomohl a hlavně pečlivě kontroluje oči. Kdyby byli všichni doktoři jako je pan doktor, bylo by vše skvělé.

Pri laserovem odoperovavani astigmatizmu a kratkozrakosti mi dr. Bejv slibil nechat na obou ocich -0.25 dioptrii (kvuli predpokladane dalekozrakosti ve stari). Toto se asi po trech mesisich na kontrole potvrdilo s presnosti 0.01 dioptrie - vykon hodny praveho profesionala. Diagnozu provadel velmi peclive (pecliveji nez jsem byl jindy zvykly), prubeh zakroku i mozne pooperacni potize presne a realisticky popsal.

Perfektní doktor, vše dobře vysvětlí, poradí, pomůže..... Určitě ho ráda budu doporučovat ostatním, kteří budou potřebovat oční pomoc......

Pan moderátor to trochu popletl, doktora jsem hodnotil jako velmi dobrý! Asi jsem to nenapsal dost srozumitelně, dík za pochopení.

Tolik hvězdiček nevidím, kolik bych chtěl dát. Skvělý doktor.

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Vynikající odborník s velmi lidským přístupem! Ale to tady již všichni napsali :) Nevím, co víc bych k tomu dodala :) Souhlasím s názory všech předchozích komentářů.