Vrchlického 2497/57, Jihlava

Velmi dobrá lékařka, ochotná, příjemná, vždy mi vše vysvětlí. Jsem spokojená s ní i s její zdravotní sestrou.

K paní doktorce chodím už několik let.Mám k ní důvěru vzhledem k jejím dlouhým zkušenostem, všechny mé problémy vždy vyřešila.

Vždy mě vyslechne, poradí a pomůže. Sice nemá ordinaci přeplněnou nejrůznějšími vymoženostmi, ale vážím si jí jako člověka a odborníka. Její sestřička je milá, chápající a jako jediná, když mi bere krev, se trefí hned na poprvé, nikdy se mi neudělá modřina.

U této lékařky jsem byla dvakrát a jsem velice ráda, že jsem odešla. Velice neosobní přístup, naprosto příšerné prostředí a vyšetřovací metody, které se paní doktorka učila jeětě na medicíně, absolutně žádný pokrok s dobou.

K Paní doktorce jsem chodila několik let, vždy byla milá, ale to je asi tak všechno co můžu pozitivního napsat. I když jsem brala antikoncepci přes 10 let, nikdy mi ani nedělala kontrolní vyšetření krve. Jenom prohlídku 1x ročně. Když jsem se ptala na výsledky ani se do nich pořádně nepodívala a řekla, že je vše v pořádku, další prohlídka za rok. Jelikož jsem ale měla bolesti břicha a ona mi nepomohla, rozhodla jsem se přestoupit k jinému doktorovi, vyžádala jsem si svoji složku, a když jsem ji viděla, nestačila jsem se divit. Ve výsledku bylo napsáno zánětlivé onemocnění, doporučená kontrola za půl roku. Díky ní jsem chodila přes 2 měsíce se zánětem vaječníku. Nový lékař mi toto onemocnění diagnostikoval po vyšetření ultrazvukem a začal mě ihned léčit, čehož jsem se u paní Krejčové nedočkala. Po přečtení ostatních recenzí se také divím, že ještě vůbec ordinuje.

Paní doktorka byla taky moje první,protože jsem chtěla za každou cenu k ženský a ne k chlapovi. Byla jsem u ní jednou a pak několik let nic,neměla jsem problémy,tak pokud jsem nemusela,nešla jsem tam. Po druhé jsem tam byla,když jsem zjistila že jsem těhotná. Udělala mi vyšetření,vzala krev,druhý den mi volala že výsledek je pozitivní. Asi za týden se mi dělalo pořád špatně,tak jsem za ní přišla,vzala mi krev a druhý den jsem se tam měla stavit aby řekla jak to dopadlo.. Přišla jsem tam a taky to ten den bylo naposled!! Řekla mi že těhotná fakt jsem,ale že mi to jako slábne a k tomu dodala,že se to těhotenství může ze začátku vstřebat,že se to občas stane. Její arogantní sestřička z toho měla ohromnou srandu. Byla jsem poprvé těhotná,tak že oznámení,že se mi plod vstřebává a že se to hold sem tam stane,mě fakt vyděsilo. Ta její zastaralá ordinace,ona sama i její sestříčka mě začala děsit. Však víte o čem mluvim..ani ultrazvuk neměla.... Poslední věc mi řekla,ať příjdu zase za měsíc a že mi zase vezme krev a uvidíme jak to bude.. Všechno řešit krví..potěš koště.... Hned jsem vzala kramle k jinému doktorovi-chlapovi..hned byl ultrazvuk a komunikace s ním skvělá...a jsem nad mírů spokojená a už bych neměnila.. Tak že pani Krejčovou..NEBRAT!! Pokud nejsou problémy,je každej spokojenej kdekoli,ale jak nastane problém,tak až pak se ukáže,co v doktorovi opravdu je!

U paní doktorky jsem byla jednou,kdyz sem vubec navstivila poprvé gynekologii:) za kazdou cenu jsem chtela jit k zene, ale opak je pravdou chlapi jsou vice citlivejsi a chapavejsi..v první rade me prekvapil vek, coz neni podstatne..pani doktorka je prijemna,ale moc neporadi..vysetreni nic moc prijemneho..i vybaveni zadna slava:) v cekarne prazdno..ikdyz ted uz asi vim proc:D sla jsem tam hlavne pro to, že jsem chtela prasky,ptala se me jestli znam nejake druhy..rekla jsem ze ne..a ona ze mi pak nejake ukaze..vubec mi zadne neukazala ,proste mi predepsala lindynett a nazdar :D prasky mi absolutne nevyhovovaly, proto jsem byla nucena je vysadit. A prsa mi vubec nekontrolovala..coz by asi mela..proto neplanuji dalsi navstevu..

Pani doktorka byla také mojí první gynekoložkou, byla jsem spokojená s tím, že se nemuselo v ordinaci příliš čekat, nikdy se na nic neptala a "vyšetření" probíhalo velmi rychle. Bez jaýchkoliv otázek nebo testů mi předepsala antikoncepci a dál jsem si k ní chodila jen pro recept a 1x ročně na kontrolu. Nikdy se opravdu na nic neptala, je sice milá a hodná - někomu to může vyhovat, ale pokud si chcete být jistá svým stavem a tím, že je vše v pořádku, raději navštivte jiného lékaře...

velká nespokojenost, p. doktorka bohužel ani u mě neobjevila zánět........naznačila mi, že si vymýšlím, přešla jsem jinam a vše se vyřešilo - léky mi zabraly i na mou fantazii ;-)

Vyšetření této gynekoložky, mě - narozdíl od předchozích vyšetření jiných gynekoložek - nebolelo.